На море в България 2018 г.

  • 134 100
  • 758
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 20
Съни бей въобще не е малък хотел.И поне на външен вид не изглежда захабен.



за мен е малък хотел без никаква площ и пространство, малък ресторант с не повече от 30/40 места а хотела е с 60 стаи което е 120 човека минимум. Разбира се, че вие си решавате къде да почивате.

Ама, ти почивала ли си там или така си говориш за хотела по принцип?

Ако не съм почивала, как мога да говоря ей така, това са моите впечатления от хотела, почивах там 2016, беше пълен и с чуждестранни туристи, които също се оплакваха.

# 301
  • Мнения: 120
хотелът е на идеално място ,има места за паркиране на 5 метра ти е плажа  прекрасна гледка към морето близо до центъра ,на  мен големите хотели са ми като панелки с 10 входа и стада от хора ходещи насам натам ползващи "евтиният" ни ОИ

# 302
  • Мнения: 120
Здравейте,

Има ли отзиви за вила Зеленика и вила Прохлада в Синеморец?
Имат ли паркинг и по принцип как стои въпросът с паркирането в Синеморец?
Мисля да резервирам от 08 юли, предполагам, че ще бъде достатъчно топло?
Има ли забавления за деца?
никакви проблеми с паркирането дори август

# 303
  • Мнения: 9 460
Блек Сий стар имат много хубава оферта за нашето семейство. Започнах да се чудя много за него.

# 304
  • Мнения: 53
Блек Сий стар имат много хубава оферта за нашето семейство. Започнах да се чудя много за него.



Четох много негативни коментари от 2017 г.

# 305
  • Мнения: 6 327
Блек Сий стар имат много хубава оферта за нашето семейство. Започнах да се чудя много за него.



Четох много негативни коментари от 2017 г.
Имаше и не толкова негативно. От гледна на условия и в този хотел, както и в Приморско дел Сол е важно къде ще бъдеш настанен, т. к. е тип апарт-хотел с апартаменти на собственици, които се отдават. От това което съм прочела като отзиви, останах с впечатлението, че тези които са били настанени в по-добре обзаведени и поддържани апартаменти са останали доволни и обратното също е вярно. От гледна точа на храната имаше и доволни и много недоволни гости на хотела. В нашите предходни теми също бяха дадени коментари от потребителки, които лично бяха посетили Блек Сий Стар. Някои не бяха доволни от чистотата на плажа, други пък обратното - плажът много им беше харесал. Миналият септември пътувайки за Царево, видях къде се намира този хотел и не съм очарована. Почти до пътя Бс - Царево е, т. е. най-вероятно е шумно и прашно.

# 306
  • Мнения: 6 304
Мои приятели бяха в Приморско дел сол /тогава се казваше Гранд хотел Приморско/ и бяха много доволни, но бяха само със закуска. Там, където ОИ е съмнителен, така е по-добре.

# 307
  • Мнения: 34
Здравейте. Търсих да резервирам хотел за морска почивка и офертите,които ми изпратиха от Bulgariaholidays са с по-ниски цени. Искам да попитам,дали някой е правил резервации чрез тях и специално ТС ТРАВЪЛ ООД Бургас.
Досега не съм резервирала чрез тур. агенция почивка в България, а доста информация мина за изгорели с парите хора. Някой има ли информация.
Питам и в друга тема, но там засега нямам отговор. Става въпрос Вили Елените, ако и за там знаете нещо.

# 308
  • Мнения: 6 327
Здравейте. Търсих да резервирам хотел за морска почивка и офертите,които ми изпратиха от Bulgariaholidays са с по-ниски цени. Искам да попитам,дали някой е правил резервации чрез тях и специално ТС ТРАВЪЛ ООД Бургас.
Досега не съм резервирала чрез тур. агенция почивка в България, а доста информация мина за изгорели с парите хора. Някой има ли информация.
Питам и в друга тема, но там засега нямам отговор. Става въпрос Вили Елените, ако и за там знаете нещо.

Относно Bulgariaholidays и ТС ТРАВЪЛ ООД Бургас не мога да дам отзиви, т.к. не съм ги ползвала за резервации и за почивки. От почти 5 години ползвам услугите на Съни Турс, които препоръчвам с две ръце. Това е тяхната оферта за Вили Елените
https://www.visit.bg/hoteli/vili-elenite-elenite-543/
Преди да резервираш обаче е добре да се запознаеш с оценките за този комплекс от почиващи през 2017 г., които за съжаление са доста ниски.
От години не само Вили Елените, но и цялата група хотели на същият собственик на Елените не се радват на добри отзиви, дори в повечето случаи са били много лоши. Ето и линк към отзивите на клиенти на вилите:

https://www.visit.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0% … %D1%82%D0%B5/543/

# 309
  • Мнения: 1 073
Може ли препоръка ? Терма Еко или Гранд Фламинго ?
На нито едно от двете не сме ходили.
Става дума за сега, зимния период. Басейн, сауна, парна баня и най-важното - къде е по-добра храната ?

# 310
  • Мнения: 224
Нашите идеи за море претърпяха пълен обрат.. Сега сме се спрели на комплекс Бора в Лозенец. Отдавна го наблюдавам, но много малкп мнения намирам в нета... Търсих и тук, но всичко е старо. Някой от вас има ли по-скорошни наблюдения Simple Smile

# 311
  • Мнения: 11
Привет,мамчета! От 10.07.2017г почивахме със съпруга ми в Приморско дел Сол,ами какво да ви кажа: бяхме в стая с изглед море,широка и удобна,чистеше се всеки ден и се мъчеха да имитират турския ОИ.Общо взето сме доволни,но откъм обслужване ще има да гоним турците.В хотела има,няма бяхме около 10 български семейства,всичко останало поляци и чехи,поне така ги определихме.Храната беше достатъчно и разнообразна,алкохола на Савой клуб.Платихме около 1300 лв с отстъпка 20% за ранно записване,но като погледнах цените за 2018г се отказах,да дадеш 1556,8 лв за Приморско си е лудост,при условие че има пакети за Палма де Майорка 1095 лв на човек  ОИ със самолет.Явно нашите хотелиери са решили да ни гонят към Турция,Гърция,Испания и  т.н.Например мои близки си резервираха   за Фетие в Турция 639 лв на човек ОИ с транспорта в 5 * хотел.А иначе си имаме хубави плажове,ама ни искат безбожни пари.

# 312
  • Мнения: 534
Може ли да кажеш как беше анимацията.

# 313
  • В.Търново
  • Мнения: 6 706
Например мои близки си резервираха   за Фетие в Турция 639 лв на човек ОИ с транспорта в 5 * хотел.А иначе си имаме хубави плажове,ама ни искат безбожни пари.
Моля те, кажи ми къде е и кой е този хотел, защото се рових толкова много, но такава цена за 5* хотел не видях.Най-много за 3* или 4* и то края на май или октомври.

# 314
  • Мнения: X
Аз вчера платих окончателно за вили Холидей.Да видим.........

Здравей. Харесала съм ги и аз. Ходила ли си до сега? През тейния сайт ли резервира?

Общи условия

Активация на акаунт