Подсилване на имунната система

  • 1 307
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте мами, бебчо е на 6м. и ми се иска да му давам нещо за подсилване на имунната система. Ще се радвам да споделите вие какво давате.

# 1
  • София
  • Мнения: 28 790
На такава възраст няма нужда, кърма/АМ са достатъчни. А и трябва да се внимава с имуностимулантите.

# 2
  • Мнения: 46 571
На такава възраст няма нужда, кърма/АМ са достатъчни. А и трябва да се внимава с имуностимулантите.
Hands Plus1
Единствено мляко.
+ добра хигиена, разходки навън и избягване на изнежване.

# 3
  • София
  • Мнения: 28 790
На такава възраст няма нужда, кърма/АМ са достатъчни. А и трябва да се внимава с имуностимулантите.
Hands Plus1
Единствено мляко.
+ добра хигиена, разходки навън и избягване на изнежване.
Последното, ако можех да го подчертая 5 пъти, щях. Каляването е най-добрият имуностимулант.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 002
На тази крехка възраст не се дава нищо. Контактите с болни хора се избягват, не се разхожда из молове и други места, където няма чист въздух и добра вентилация. Излиза се всеки ден, поне по 1 час навън.

# 5
  • Мнения: 3
А сироп от Бъз ?

# 6
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 563
Хора,  защо ви е да подсилвате имунитета на бебе ?  Говорете с педиатъра си ,  за да ви обясни ,  че това е и опасно .
В горната тема не се сдържах и писах и тук се  повтарям- при деца под три години ,  форсирането на имунната система може да отключи ....  Кутията на Пандора .
Не давайте на бебе каквото и да е без консултация най-малко по-телефона с педиатър .
А относно билковите продукти - мен чай от жълт кантарион ме докара до колапс .  И аз си мислех ,  какво пък толкова ще стане ,  това е билка ,  но ....  може и отрова да е .

Детето ви само трябва да се справя с инфекциите. Момичетата горе са казали - по-малко контакти ,  не ходете в моловете ако е възможно и така нататък .

Общи условия

Активация на акаунт