След Нова година ще...

  • 49 419
  • 396
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 942
Аз трябва да отслабвам, това ми е цел от миналата година, ама бях несериозна.
Да направим сватба.
Да купим апартамент.
Иначе си пожелавам да съм здрава. Желая го и на всички вас. Ще видим в края на 2019г.  дали нещата са се случили по план.

# 286
  • Мнения: 30 802
Наистина е време за нови планове.

Да видим...

1-2 планински прехода, че отдавна не съм ходила.

Някакво море, ако може и едно без деца.

Да стигна до 50км. с велосипеда на едно излизане.

Да си ъпдейтна гардероба.

Местене - да си намерим по-приличен квартал с по-широко жилище.

# 287
  • Мнения: 4 087
Обещам си, най-вече да се кротна малко и да си почина, преди да излюпя близнаците, че след това....не знам кога.

# 288
  • Мнения: 2 199
Тази година ще си пожелая нещо противоположно на миналата, а това е да стана егоист. Да спра да мисля за хората, а за себе си. Аз знам ,че съм добър човек, но сега искам да съм такъв и за себе си.

# 289
  • София
  • Мнения: 12 374
Хубава тема.

1. Да намаля употребата на Крушовице и Златен фазан и да увелича движението.
2. Да прочета най-накрая 'Властелинът на пръстените' в оригинал.
3. Концертът на Годсмак!
4. 30 дни на море, както досега - иначе няма да изкарам другата зима жива.
5. Да започна да се ослушвам за нова работа. Две години и отгоре в компанията, колкото и добра да е, са доста време.

# 290
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Да започна режим, да достигна желаното тегло, да го задържа....

# 291
  • Мнения: 10 993
Ще търся нова работа и се надявам да пътувам повече, отколкото тази година.
Много хубава тема.

# 292
  • SF
  • Мнения: 21 230
Тази година ще си пожелая нещо противоположно на миналата, а това е да стана егоист. Да спра да мисля за хората, а за себе си. Аз знам ,че съм добър човек, но сега искам да съм такъв и за себе си.

Слушай... това си го пожелах миналата година. Повтарях го през целия януари, за да му помогна да стане истина и сама да си го повярвам. Не се сбъдна. Още към края на същия месец го забравих.
Сега подновявам пижеланието си към себе си, пък да видим...


Иначе..,
Да отида ваканция до един остров в Атлантическия океан;
Да си купя кола;
Да сменя жилището си;
Да си върна плочките на корема;
Да се омъжа.


Или поне да спечеля от тотото.
И да ремонтирам леко кухнята и балкона... ама леко:)

И ще си изкарам изпита през пролетта!

# 293
  • sf
  • Мнения: 10 156
Пак ли стана време за нови обещания 🤣
Ето ги и моите:
1.Да сваля 15-20кг.
2.Да отида на Камп Ноу.
3. Да се преместя в Испания.

# 294
  • Мнения: 2 810
Мечтая да отида да живея някъде, където е винаги лято.

# 295
  • София
  • Мнения: 22 954
Моите цели за 2018г се сбъднаха до някъде, като част от вината за не изпълнените си е моя - не мога да си кривя душата.  Laughing

Тази година съм решила на 01.01 да си запиша на листчета нещата, които искам да постигна/направя през 2019 г, да ги затворя в един буркан и да ги отворя в края на 2019г. Като идеята ми е да са наистина постижими неща и такива, които да зависят почти изцяло от мен. Например искам много здраве за мен и семейството ми, но това е главно Божа работа или пък много искам да отида до Америка, ама знам, че ще е на ръба на невъзможното да е следващата година.

За сега нещата, които съм намислила са:
- Да отида поне 10 пъти на кино
- Да отида поне 10 пъти на театър
- Да отида на поне 1 концерт
- Да посетя двете дестинации в чужбина, които съм си намислила за 2019 г
- Да отслабна
- Да отида на море
- Да отида за няколко дни на СПА някъде.
- Най-после да отделим детето в детска стая.
- В личен план не съм много наясно със себе си какво искам. По принцип бих искала да имам още едно дете, ама с течение на времето усещам как идеята взема да се отдалечава от мен. Grinning
- В работата да чукна на дърво в момента съм доволна, може би да си пожелая нещата да си останат така.

# 296
  • Мнения: 54 448
Да си почивам повече, че тази година ми се взе акъла отвсякъде.
Но пък съм доволна от постигнатото! Heart

# 297
  • Мнения: 35 113
Трябва да отслабна вече определено!!

# 298
  • Мнения: 9 865
След Нова година ще се опитам да:
- включа детегледачка в ежедневието ни, защото нямам абсолютно никакво време за нищо, вкл. да си обърна внимание на здравето
- довърша обзавеждането на апартамента до изчезване и на последния кашон от преместването
- организирам поне 3 хубави почивки, една през пролетта, една лятна, и една за изпроводяк на лятото
- да направим един уикенд по женски
- да ползваме почивните дни за кратки излети (миналата година почивните дни бяха за шпакловка, разправии с майстори и т.н.)
- да проявя повече воля в придържане към здравословното за мен хранене и да спра да се утешавам с тесто (жалко е, знам)
- да си ъпдейтна гардероба (взимам го от Сирен, защото усещам, че имам нужда и нейният пост ме подсети за това)
- да съм по-дисциплинирана като цяло, да не се влача по течението

# 299
  • Мнения: 2 199
За всички които искат да свалят да споделя една мисъл на моя позната: така или иначе един ден ще умрем по-добре нахранена отколкото постоянно на диета.
Това по повод, че едни два-три килограма са ми в повече, ама не ги мисля вече и си похапваааам.

Общи условия

Активация на акаунт