След Нова година ще...

  • 49 485
  • 396
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 674
Спирам да пуша от днес! Стискайте палци:-)))

# 61
  • Мнения: 35 187
Избушвам всички шкафове у дома и почвам да хвърлям! Писна ми да се затлачваме с глупости!
Ще направим детска стая лека полека
Ще се опитам да създам едно добро, здраво и щастливо дете, пък..времето ще покаже Simple Smile

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 163
Ще се опитам да ям по-малко шоколад, да пия повече вода и да бъда по-добър човек. Пожелавам си много пътувания по нови дестинации!

# 63
  • Мнения: 54 871
А как ще сравните финансово и спестовно 2017 със 2016? По- добре ли бяхте тази година?

Да, но през 2016 бях 6 месеца на борсата, правих ремонти и е нормално да е така.

# 64
  • Мнения: 626
Спирам сладкото и хляба
Търся нова работа
Повече време за детето
Да не обръщам внимание и не приемам навътре интригите, приказките зад гърба, обидите
Да не се тревожа за глупости
Да се опитам да спестя някакви пари

Дано успея с всички планове, иначе като пожелание си пожелавам да сме живи и здрави само.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 955
Да се допълня и аз:

- включвам се в повече доброволчески инициативи
- готвя повече
- прекратявам отношенията си с вредни хора
- малко повече да съм егоист, че изобщо ме няма тук

Иначе 2017г. беше много по-добра финансово за мен, както и за част от семейството ми.

# 66
  • Мнения: 284
2017 беше много противоречива за мен! Лошото е повече, но има и хубави аспекти - дипломирах се и записах желаната магистратура, роди ми се племенник, повишиха ме лекичко, бях сравнително здрава - физически, но много неспокойна и вечно работеща. Не отидох никъде на почивка, но пътувах много по командировки, което пак е някакъв +.
Открих за себе си, че мога да загърбя  личния си  комфорт и спокойствие, за да се грижа за друг човек.
Точно днес си записах какво ще правя през 2018: цел № 1 - ще спестявам; 2. ще се храня и живея по-здравословно и поне три пъти в седмицата спорт  3. ще взема да се запиша най-накрая на езиковия курс за сертификата,който отлагам от 5-6 години.
Имам и малки цели - в края на 2018 да съм прочела поне 20 нови книги, да съм отишла поне веднъж на почивка,да си взема всички бъдещи изпити и някакви малки нещица,които не ги броя за задължителни,но са препоръчителни.
За 2017 си бях обещала,че ще преборя огромния си страх от зъболекари и успях,оправих си зъбите Grinning
Пожелавам на всички Ви едно по-добро и щастливо начало!

# 67
  • Мнения: 822
тази година ще ставам сериозен човек!!! ще се науча на изкуството да си планирам и оползотворявам времето. никакви форуми !!! също  така искам да се науча да шофирам. заради бебето си.  иначе целите ми са едни и същи както винаги--спортни и професионални, към тях се добавя и това да съм поне нетрагична майка, да си пазя бебенцето здраво и хубаво.

# 68
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Сладкото хубаво, ама месото защо ще намаляваш?

Aми устaнових, че се чувствaм добре, когaто ям по-мaлко месо и след новa годинa ще го нaмaля.
А и сегa се сетих кaкво ще е добре да почнa дa прaвя -мaлко по-често да готвя за семейството си и да си върнa усмивкaтa ,че нaпоследък съвсем я изгубих .
Във финaнсово отношение мисля, че беше една идея по-добрa 2017 от 2016-та, надявам се 2018-та да е още по-добра.

# 69
  • Мнения: 24 681
Никога не правя планове и не си поставям цели за годината, но...
Ще се опитам да обичам повече себе си
Да не се натоварвам с чужди драми
Да съм по- търпелива с детето
Да взема няколко опреснителни урока

# 70
  • Мнения: 2 790
Ще сменя изгорялата крушка в спалнята. Каня ѝ се от половин година. Снощи се пребих в тъмното.

# 71
  • Мнения: 29 959
Никога не правя планове и не си поставям цели за годината, но...
Ще се опитам да обичам повече себе си
Да не се натоварвам с чужди драми
Да съм по- търпелива с детето



+1 ....и на мен са ми в целите, пък ще видим!



# 72
  • Мнения: 54 871
Ще сменя изгорялата крушка в спалнята. Каня ѝ се от половин година. Снощи се пребих в тъмното.

Не те е срам!
Аз съм жена и сменям крушка на секундата, ти половин година се кумиш?! Sunglasses

# 73
  • Мнения: 2 790
Ще сменя изгорялата крушка в спалнята. Каня ѝ се от половин година. Снощи се пребих в тъмното.

Не те е срам!
Аз съм жена и сменям крушка на секундата, ти половин година се кумиш?! Sunglasses

Ми сигурно защото се случваше рядко да замръквам в къщи. А и крушките са някакви особени дето ги няма в кварталния супермаркет.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Добавям в списъка и да съм по- добър приятел, много хора се оплакват последните години от мен, че съм ги отсвирила.
Дева, в бюджетните теми съм ти виждала мненията и тайничко ти се възхищавам.

Общи условия

Активация на акаунт