Моля за съвети грозно боядисване на коса

  • 9 963
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 010
А можеш ли да покажеш снимка на това, което си искала като ефект?

# 16
  • Мнения: 96
А можеш ли да покажеш снимка на това, което си искала като ефект?

# 17
  • Мнения: 1 306
"Фризьорът" е за убиване #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мисля, че ако косата се направи по подобен начин, границата между цветовете ще се размие и "дефектът" ще се превърне в ефект:



# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Точно затова предложих да се накъдри косата!
Авторке, ако си от Варна, ще ти препоръчам добър колорист.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 181
Точно затова предложих да се накъдри косата!
Авторке, ако си от Варна, ще ти препоръчам добър колорист.
Може ли (и на лични е ОК) контакти. Много са малко за съжаление добрите такива!

# 20
  • Мнения: 96
Честита нова година!От София съм,ако някой може тук да ми препоръча фризьор,ще съм благодарна.

# 21
  • Мнения: 5 468
Положението може да се оправи, но отиди при добър фризьор. Сама не прави нищо. Краищата трябва да се боядисат с по-пепелив цвят, който да "убие" жълтия отенък, а в горната част може между русото и твоя цвят да се боядиса с междинен цвят за да не е толкова голям контрастът между цветовете. Имай предвид, че когато гледаш такова боядисване с къдрици е съвсем различно. На права коса, ако няма преливане с междинен цвят, няма как да стои напълно прелято, когато между двата цвята(русо и кестеняво) има 5-6 тона разлика.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Ужас, какво са ти причинили!!!
И аз се престраших за балеаж, имах страх да не се получи като твоя, но за щастие нямах проблеми и съм г/д доволна. Пак като че ли можеше по- добре да стане де.

# 23
  • Мнения: 9 991
Трябва междинен цвят боя, която да прелее двата цвята и да тонира русото. 67 лв. за това нещо са пладнешки обир. Ако си си излязла по средата на процедурата, само тогава мога да приема, че е работа на професионалист.

# 24
  • Мнения: 110
Изобщо не е чак толкова зле, но аз бих си покрила косата с шампоан/ балсам оцветител, ако не ми харесва, за да не я увреждам веднага пак с боя Wink

# 25
  • Мнения: 19
Здравейте,днес бях на фризьор с идея да си направя балеаж,но резултатите са покъртителни....По това време  няма места по фризьорските салони.. аз съм в ужас как в този вид се отида на работа...

А ти каза ли думичката белеаж.Че нищо подобно не се вижда.Напиши къде ти причиниха това на самочуствието

# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Това въобще не е балеаж, а несполучлив опит за ОМБРЕ. Ужасно изглежда. При балеаж се изсветляват само кичури от косата (ефект озарена от слънцето), а при омбре се изсветлява цялата долна част на косата...
Оправи ли си косата?

Общи условия

Активация на акаунт