Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 18

  • 72 991
  • 757
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета .
Много сте мили.
Днес ще махна снимките.
В краищата ми сложи от олиото от кератиновата серия на алфапраф .Страхотно е това чудо.

crossfade ,от снимката ти се вижда така.
Чертата си е напълно равна.Засече я с машинката.

Ел,цвета в началото винаги е по тъмен.След няколко измивания ще снане по светъл.
Ето го как ми стои цвета и на лицето.На мен си ми харесва много.
Естествено съм без грим(хич не мога да се гримирам) няма ли някакви книги за начинаещи? Simple SmileСтъпка по стъпка да е описано всичко Grinning.


Лейди,много приятен цвят на косата имаш .

# 481
  • Мнения: X
Не ти и трябва грим,  но ако решиш според мен (макар че не съм никаква компетенция, но смятам че сравнително нормално се справям)  много подходящ избор е всичко не натрапчиво. ББ крем или фон дьо тен максимално адаптивен към кожата.  Спирала, като преди това моите ги извивам защото има нужда, а веждите ги подчертавам със сенки за вежди ( от ейвън). Някакъв лек руж в прасковено + червило или гланц в по неутрален цвят някакъв розовеещ нюд или прасковено,  колкото да освежи устните. 



Сега като оправях детето като видях колко криво е подстригана ми е ясно че и аз съм така отзад, но не се виждам толкова. Определено ще ходя някъде да я дооправят макар че ще загубим още няколко сантиметра.

Другата седмица в лидл сешоарите ми харесаха. Вероятно ще си взема и няма да се занимавам да си търся приставка за моя.

# 482
  • Мнения: 18 009
Коя е боята на Алфапарф, Чаровна? И моята работи с тях, но мисля, че има различни- Революшън, Бес и тяхна, сигурно има и други

# 483
  • Мнения: 18 562
Чаровна много бързо махна снимките ей. Алфапарф кератиновите кристали наистина ли са хубави? Тях ли ти сложи след боята? Много им се чудех. И мен са ме правили с тяхня боя. Агресивна си е, но моето беше омбре все пак. Цветовете са им хубави и наситени.  Бес не знам дали е тяхна, но е много нетрайна.
Аз доста се гримирам. Но ми се иска да се науча по-добре, въпреки, че се справям. Иначе всичко имам като козметика. Само време нямам за експерименти и опити. Напоследък се гримирам точно както Мамчето описа и то само като излизам с бебуна. Виж как ме подсетихте сега за миглоизвивачка от гимназията не ползвам такава, все забравям да си купя.
Братовчедка на Мм сега прави мигли много се чудя да си сложа ли(косъм по косъм). Притеснявам се само за собствените ми, но накрая знам,че суетата ми ще надделее.😊 А и тя ме увери, че няма да има никакъв проблем. Стои страхотно. Тя ежедневно прави мигли и като й гледам снимките ми се иска много.
Лятото не успях, че имах възпаление на очите. Иначе досега да съм си сложила. Много искам дълги мигли.
 А моите едни къси. Виж на бебата са й до веждите. Не знам от кой ги е взела. Не е от мен.
Разприказвах се. Но с вас ми е приятно
😋

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 09:19 от Мис Каролин Бингли

# 484
  • Мнения: 18 009
Ами на страницата им във фейса я рекламират Бес, а и от друго място съм чувала. При мен също беше адски нетрайна, страхотен цвят, но за кратко, не повторих

# 485
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 429
Чаровна, много ти е красива косата. На мен и с по-топлия цвят ми харесваше как ти стои.
Гримирането не е нужно да е натрапчиво. Аз лично всеки ден се гримирам, но в нюд - гама. Много съм бяла и ако съм без грим все ме питат дали не съм болна. Smiling Imp

# 486
  • Мнения: X
Рая ,с тази боя Професионална боя за коса Alfaparf Evolution с BOTOX ефект.

След нея изми с този шампоан http://angelcosmetics.bg/product/442/neutraliziirasht-kisel-sham … ampoo-1000ml.html
Тази ампула май
http://angelcosmetics.bg/product/468/ampuli-za-iztoshteni-kosi-r … ment-12h10ml.html
Напръска с това https://www.arlen.bg/product/5784/termozashtiten-sprey-s-keratin … -spray-100ml.html и за финал
https://www.arlen.bg/product/5785/eterichno-olio-s-keratin-s-kop … apy-oil-50ml.html

Мис Пускам снимката и ще махна като я видиш

Мила, и МM като ме видя вика,че не се гледа срещу косата ми Laughing

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 09:29 от Анонимен

# 487
  • Мнения: 18 562
Благодаря Чаровнице. Точно тези кристали смятах да купя. Много ги хвалят. Със сигурост на следваща заплата (майчинство) ги вземам.
Косата е супер. Огледало. Абсолютно идеално е подстригана.
Една от фризьорките,при които ходя и тя работи с с същите продукти+ матрикс ойл уондърс. Даже със същия зелен шампоан ме изми и мен.
Лейди,аз съм същата!!!  Даже сега съм толкова восъчно жълто бледа и с това недоспиване ако ви кача снимка без грим ще се уплашите. Направо не мога да се гледам напоследък. Май ще почвам да слагам грим и у дома.

# 488
  • Мнения: 18 009
Ох, че съм Еволюшън разбира се, да същата

# 489
  • Мнения: 18 009
Я да питам спецовете, Ми аманте има ли термозащита?
Ако има, как го ползвате преди преса? За дъщеря ми питам, аз преса не ползвам, тя го ползва преди сешоар, но я е страх преди пресата, защото нали овлажнява някак...нещо друго ли да е взема? Този термоспрей, който Чаровна показа на Алфапарф?

# 490
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Чаровна, косата ти наистина е като огледало Heart Eyes Направо ни отвя с тоя блясък. Цвета също е много готин, пепелен както ти го искаш и ти стои много хубаво.
Мен също хич ме няма по гримирането. Напоследък пък, след всички простоии, които ми се случиха за една година, изобщо нямам и желание. Излизам си по крем, даже ББ крем рядко ползвам вече и слагам само коректор за сенките под очите и спирала. На устните от тези цветните балсами за устни на Maybelline Baby Lips и това е Grinning. Нещо не натрапчиво и нюд за ежедневието ще ти е супер. Хем не се изисква поддръжа през деня, хем е лесно и не ти отнема време преди излизане.

https://www.arlen.bg/product/5785/eterichno-olio-s-keratin-s-kop … apy-oil-50ml.html това и аз го гледам от около месец някъде и все се чудя дали да го взема и забравям да ви питам дали някой има отзиви за него. След това огледало, което показа, обаче, повече изобщо няма и да се чудя Blush

# 491
  • Мнения: X
Я да питам спецовете, Ми аманте има ли термозащита?
Ако има, как го ползвате преди преса? За дъщеря ми питам, аз преса не ползвам, тя го ползва преди сешоар, но я е страх преди пресата, защото нали овлажнява някак...нещо друго ли да е взема? Този термоспрей, който Чаровна показа на Алфапарф?
По описании би трябвало да има термозащита.Пише ,че е подходящ при употреба при използване на преса,така и на сешоар.Лично аз не се доверявам напълно и си пръскам косата със спрей термозащита + крема Simple Smile

# 492
  • Мнения: X
Поръчвам си боя, искам да сложа някаква дребна глезотиика. Двоумя се между тези двете. На Чи имах коприната в такъв мини размер и беше доста наситена, ползвах я не малко време.

https://www.arlen.bg/product/5362/serum-za-blyasak-za-uvredeni-i … e-serum-15ml.html


https://www.arlen.bg/product/4535/ekspresen-lifting-serum-za-suh … -express-8ml.html

# 493
  • Мнения: X
Аз бих избрала ампулата,но ще я използваш два пъти само.А серума на чи ще е за повечко пъти .

# 494
  • Мнения: X
Определено ампулата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт