Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 28

  • 33 153
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Майче, имаш спешна нужда да се видиш с нас!!!! Тези "скрити" приказки не ми харесват, ама хич!
Само да мине юбилея на ЛО следващата седмица и ще ви събера. Хем да се почерпим, хем да полюбознателстваме Mr. Green

Демо
, ко ши свършва? Аз не разбрах кУга е почнало newsm78 hahaha
Сисонче, ето за това ти трябва още едно бебоче. За да не ти е мъчно, когато бате Стефчо тръгне на градинка  Hug
В нашия вход, също чакахме да се нанесат нови, млади хора, за да може да го ремонтирам, да го обновим...а каква стана тя? Дори по 5 лв не искат да дават за чистачка #Cussing out
Мимчо, голям майстор стана на опалянките Hug

# 691
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Демо[/b], ко ши свършва? Аз не разбрах кУга е почнало newsm78 hahaha

Маймунке тиии Joy Мъката ми по сладкото, мъкатаа Joy

# 692
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Скай, тУй през деня, а през нощта?  Joy Joy Joy
Вангобче  newsm51 hug hug hug
Иринитко, гледАх ги и им се кефих  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 28 960
Сега изядох един Рафаело, ми кво да се праи, пак добре, че беше един Crossing Arms.....вкъщи ядоха пица, да си ядат аз и без това не я обичам Sick
Не ми е добре и на мен нещо, чакам МЦ, отпаднало ми е, а това захлупено сиво небе на главата ми къса душата! #Cussing out Ириниткооо давай да се виждаме, че малко да ми огрееш душата, Майчето и Сисони  и тях ги искам, да им видя хубавите муцунки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ще изберем живот и здраве тих, слънчев студен ден, да ни е светло! Blush
Васко за компрес със студена вода се сещам ако е изкълчен крака за болкат, но как да даваме акъл като не знаем какво е.....дано до утре поспадне поне няколко танца да удариш! Praynig
Вангобиии, ще спомена на ММ за твоето предложение за "отърваване" от работааа! newsm30 smile3504 rotfImbo rotfImbo Така да не ми се ходииии, искам вкъщи , на топло и уютно с пухеното одеялце пред телевизора! Blush
Спи ми се, отпаднало ми е и си лягам, лека вечер банда! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 22:12 от mimi.7299

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Демо[/b], ко ши свършва? Аз не разбрах кУга е почнало newsm78 hahaha

Маймунке тиии Joy Мъката ми по сладкото, мъкатаа Joy
Ох, таз мъка край няма! Тъй да знаш! От кака ти. Twisted Evil

# 695
  • Мнения: X
Бургазлийкиии, време е за среща май. Само ММ да почива и гледа малкия, че хич не слуша, няма да мога да седна. 😊😥
Деми, въх, как искам и аз да се наплюща яко с мекици и пици. 😁😂

# 696
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
   Дами, много мило ми стана, е сте съпричастни с моите неволи, гушкам ви мноооого силно!

   Инджи, да ти е здраво, силно и успешно детенцето; да ти е гордост, опора и наслада в живота!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

    ЖГМЪЦ-ко, да се оправяте с кучана, да минава набързо и при нея, и при тебе!  Hug Hug Hug

Скрит текст:
   Искам още да пиша, но  програмата ми е наблъскана до дупка; все по-често се намира някой да ме пита как издътжам на това темпо на моите години  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (само на 43 съм, де, да не съм някоя бабичка с бастунче). Ставане в 6.10, правене на гофрети за закуската на малчо; оставих го в училище в 7.45 и беж на мойто си място  Laughing за една бърза само 5-километрова разходка. В 9.00 бях на обучение по рисуване  Flutter, за да уча децата от класа на мойто на изкуство следващата седмица  Heart Eyes. От 10 до 10.15 в библиотеката да избера подходящи книги за четене, после беж вкъщи за готвене (пилешка яхния с картофи и зеленчуци и един бърз печен омлет с мнооооого зеленчуци и просено брашно). В 12.10 взех малкия и се прибрахме - нахранени сме и е време за миене на съдовете + прахосмукачка тайм  Party. И в 3.30 трябва да сме в една библиотека за едно негово представяне. Оф, днес ми е въглехидратния ден, ама имах една изостанала рибна плакия и хич не ми се искаше да я хвърля, та я хапнах с два големи пълнозърнести кракера със семена  Blush и няколко шепи суров пролетен салатен микс. За довечера май ще карам на  Blushнякой протеинов бар и туй ще е. Кантара слуша за сега, дано не скочи нагоре.

    Катето мноооого липсва, дано е добре.  Praynig Praynig Praynig

                     

    Ставам, че ме дърпат  Tired да играем с колите, не че нямам работа де.  Hug Hug Hug

# 697
  • USA
  • Мнения: 2 159
Деска, казах през деня щот вечерта муах пръжолки и кифтаци,  т.е. от снощи съм режимна 😂
Като прочетох сега Ирка и си давам сметка, че съм изключително мързелива 😊

# 698
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Като прочетох сега Ирка и си давам сметка, че съм изключително мързелива

   Скай,не си, наслаждавай се на времето, в което НЕ правиш нищо важно (а може би правиш, но  в твоите очи то не е така важно) или си е само твое, аз само мога да мечтая за такова.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 2 087
                           
събудих се в 6,30, ама снощи заспах в 11. Нещо съм непрекъснато уморена тази седмица, добре че днес е петък. Освен всичко останало и гърлото ме наболява. Намрънках се, днес нищо интересно - плодове /мандарини и банани/, ядките мисля да и прескоча.

# 700
  • Мнения: 5 729
Добро утро, прекрасни!



За всички по едно сутрешно кафе, в мой стил.... розово Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз днес съм на плодове.
Закуската ще бъде банан, а след това ще го мисля!

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
 Добро утро Hug

Ир много ти е натоварено до обяд, но виждам се справяш чудесно. Аз не работя, но понякога имам много задачки за вършене и те разбирам какво ти е.
Днес Въглехидрати.
Закусих три мандаринки с кафе
Обяд: домашен хляб от лимец със семена с лютеничка домашна и краставичка за прокарване.
Вечеря: някой скоро писа за палачинки, ще се поглезя с Нутела. Ми и аз съм човек хапва ми се сладко.

Иринка преди писах какъв ми е графика. На 24.01 се прибира ММ, на 29.01 ще правя изследване и няма да е добре да съм сред хора. Или до 28.01 съм на линия Hands Plus1

Мерси за красивите кафенца:hugs:

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добро утро Simple Smile

Много работа, много ангажименти, не мога да стигна до вас и да ви прочета качествено.

Инджи живо и здраво да ти е момчето!
Жгмъци бързо оздравяване. Аз от 01 януари още не съм се оправила като хората. Първо не можех да стана, после ме хвана една ужасна кашлица, а тази седмица си загубих и гласа за 2 дни, едвам говорех. Вече съм на оправяне.
Сиси, неприятна работа. Ама те възрастните хора понякога са по-зле и от малките деца, трудно е да намериш общ език.
Ир радвам се за теб.
Извинявам се, че не споменавам всичко, прочетох само последните 1-2 страници.

Днес съм на въглехидрати - з: банан, о- салата с пърленка, в - не съм го измислила още.

Приятен ден, банда!

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Добро утро!  Hug Hug Hug Hug

Днес -0.100гр

Ден 51 варива:
З-1 и 1/2 портокал,кафенце
О-купичка леща,купичка грах яхния,салата краставици и фчх
В-мисля да е ориз със зеленчуци или пак леща

 bouquet

# 704
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Ир, Стреличке, Съншайн много нежни са днес кафенцата Hug
Ир, радвай се на тези времена, в които имаш много ангажименти - това означава, че си млада и децата са малки Wink Това ми го каза преди години моя колежка, май е вярно Hug
Скай, попитах за през нощта, защото ме досмеша като каза "през деня"  smile3534 Hug и не, не си мързелива. Просто твоите занимания са други. Аз се прекланям пред таланта ти за подготовка и оформление на всичко - аз нямам нерви и въображение за такива неща Hug
Днес ми е последния ден от отпуската (събота и неделя не ги броя - те не са отпуска, те са си почивни  Whistling). Така че следобед съм на маникюр и на боя - да се приведа в ред  bowuu и изобщо не знам днес кошиям  newsm78 (само обеда е ясен, че има от свинското със зеУе)
Лек петък, бандичка, до по-късно Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт