Ясновидка без фиксирана такса

  • 6 303
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали някоя ясновидка без фиксирана такса, т.е. да взима колкото и оставиш. Все си мисля, че истинските ясновидци са безкористни и не кледат да одерат хората. Преди време бях при един ходжа в село Краище за един здравословен проблем, но сега ми е много далеч, и той като че ли е по скоро лечител, отколкото гадател. Бихте ли ми препоръчали някоя добра гадателка без фиксирана такса? Моля, да е в София, тъй като нямам възможност да пътувам. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 414
При Роберт съм оставяла колкото искам. И при една баба в Надежда, но не помня името. И аз мисля, че истинските нямат "такса".

# 2
  • София
  • Мнения: 99
Виж в темата ясновидци и врачки . Аз съм ходил при Емилия от Люлин 6 . Тя няма фиксирана такса . Писано е за нея в темите . Има както добри така и лоши отзиви за нея . 

# 3
  • Мнения: 6 166
За Роберт имаш ли отзиви. Преди време ми бяха препоръчали да ходя при него, но така и не го направих тогава.

# 4
  • Мнения: 6
Как да се свържа с този Роберт ако някои знае моля да ми даде някакви данни

# 5
  • Мнения: 1
Как да се свържа с този Роберт ако някои знае моля да ми даде някакви данни
И без фиксирана такса е Лидия от Хаджи  Димитър колкото и оставиш

# 6
  • Мнения: 2
Роберт Йовчев е лечител. За ясновидство, категорично - Не, от опит. Има сайт с координати, ще го намерите в търсачката. Такса, няма.

Общи условия

Активация на акаунт