След края... да продължиш напред...

  • 46 111
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 447
Браво, миличка! Радвам се за теб, най-вече,защото си намерила спокойствие и продължаваш напред! Peace

От тук насетне, само най-най- прекрасни изживявания ти пожелавам, без лъжи, без лицемерие и болка!
Бъди щастлива Hug

# 196
  • Мнения: 10 660
Здравей, Амелия! Grinning Последното изречение е достойно за край на романа. Поздравления! Радвам се, че си малко по-добре. Simple Smile

# 197
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Амелия,
Това, че чустваш безразличие е чудесна новина! Затова и се чувстваш прекрасно.
Много, много щастие ти пожелавам Hug

# 198
  • Мнения: X
Иначе мислих много, четох ви коментарите, говорих с много мъже. И осъзнах... причината за всичко е била липсата на секс. Не за всички е основателна причина, но за него е. В това, което го обвинявам е, че е можело да намерим решение, ако знаех, че е толкова сериозно. За мен бракът е ангажимент, отговорност и обещание за цял живот. Ако всички женени се разделяха толкова лесно, без да се мъчат да решат проблемите си, нямаше да има семейства. Взела съм си поуките и продължавам напред. Дано тази история да помогне на някого преди да е късно.

# 199
  • Мнения: 10 660
И осъзнах... причината за всичко е била липсата на секс.

, ако знаех, че е толкова сериозно.
Щеше ли да се промениш?

# 200
  • Мнения: X
И осъзнах... причината за всичко е била липсата на секс.

, ако знаех, че е толкова сериозно.
Щеше ли да се промениш?

Говорили сме по темата, аз с полагах усилия, само аз обаче. А, това на мен не ми беше достатъчно...според мен ми го е казал когато вече е било късно...

# 201
  • Мнения: 31 997
Е сливи ли е имал в устата.  ooooh!
Че секса е важен е така. Ама не да си мълчиш, пък уж да твърдиш, че обичаш човека до теб. Като има проблем се говори, ако от отсрещната страна не стопля.
Секса му е бил причината да те зареже, защото не те е обичал истински.

# 202
  • Мнения: 10 660
И осъзнах... причината за всичко е била липсата на секс.

, ако знаех, че е толкова сериозно.
Щеше ли да се промениш?

Говорили сме по темата, аз с полагах усилия, само аз обаче. А, това на мен не ми беше достатъчно...според мен ми го е казал когато вече е било късно...
Не можеш да отговориш на въпроса с Да или Не, нали? Simple Smile
Аз мисля, че всъщност мъжа ти много те е обичал и за това не ти е казал този ти кусур (ако наистина не ти го е казал сериозно). Не че не останах много убедена, че не ти го е казвал (самата ти казваш, че сте говорили по темата)... Сякъш ти не си искала да го чуеш, защото всъщност не си искала да се промениш.
"Не сме били един за друг" е правилно заключение.

# 203
  • Мнения: X
amy_nka нещата не са толкова прости, колкото ги описваш. Да, мисля,  че щях да се променя, ако спокойно ми беше казал, че това за него е причина за развод, НАВРЕМЕ. Когато ми го каза -  освен тези думи, чух и много други, които много ме нараниха и аз вече не исках нищо да променям, не исках да се боря повече.
Наистина не искам да "ровя" назад. Затворила съм книгата. Сега се чувствам много добре. Благодаря на всички, които ми помогнаха!

# 204
  • Мнения: 1 770


Аз мисля, че всъщност мъжа ти много те е обичал и за това не ти е казал този ти кусур (ако наистина не ти го е казал сериозно).

Не съм съгласна с това!
Ако я обичаше истински, нямаше да хуква след всяка фуста, да си чеше сексуалния глад!
Когато обичаш, ти се отдаваш на 100% на човека до теб. До него си в добро и зло. Заедно минавате през трудностите, вземате решения и правите промени, за да запазите семейството си, защото се обичате!...поне аз съм така..

Останалото е прах в очите и прехвърляне на вината за стореното!

# 205
  • BG
  • Мнения: 893


Аз мисля, че всъщност мъжа ти много те е обичал и за това не ти е казал този ти кусур (ако наистина не ти го е казал сериозно).

Не съм съгласна с това!
Ако я обичаше истински, нямаше да хуква след всяка фуста, да си чеше сексуалния глад!
Когато обичаш, ти се отдаваш на 100% на човека до теб. До него си в добро и зло. Заедно минавате през трудностите, вземате решения и правите промени, за да запазите семейството си, защото се обичате!...поне аз съм така..

Останалото е прах в очите и прехвърляне на вината за стореното!

Точно така, останалото е само оправдания!

# 206
  • Мнения: 10 660


Аз мисля, че всъщност мъжа ти много те е обичал и за това не ти е казал този ти кусур (ако наистина не ти го е казал сериозно).

Не съм съгласна с това!
Ако я обичаше истински, нямаше да хуква след всяка фуста, да си чеше сексуалния глад!
Когато обичаш, ти се отдаваш на 100% на човека до теб. До него си в добро и зло. Заедно минавате през трудностите, вземате решения и правите промени, за да запазите семейството си, защото се обичате!...поне аз съм така..

Останалото е прах в очите и прехвърляне на вината за стореното!

Е, да, ама тя не му е показала, че го обича, през неговите очи, така както той е искал да бъде "обичан", а не както тя си знае да го обича. Мъжа й влезе малко ядосан, че всеки си е позволил да коментира само от нейната гледна точка, а не знаем какво му е било на него. Амелия каза, че на него му е било розово през цялото време и всички й повярваха, за това била шашната от внезапният иск за развод. Аз мисля, че тя любезно си е затваряла очите, за да й е розово на нея, и мъжа й, който пък изрази уважението си към нея под форма на приятелство и един вид, че й благодари за всичко (нито я е оплюл, нито я е обидил във форума, дори не я обвини за нещо, за да се оправдае) накрая не е издържал на фалша, който го е играел с нея, заради приятелството им, все пак. Просто разминаване в "даването" е причината за развода. Амелия си е казала "аз ти давам достатъчно", а той е искал повече от това, което получава. Ако му беше розово, дали щеше да си търси друга? За него знаем само това, което тя ни е казвала. Плейбой бил... Ми, ако беше такъв "играч", най-вероятно въобще нямаше да иска първо необвързаност. Ама човека все пак изрази някаква преданост... Според мен.

# 207
  • Мнения: 18 708
Има мъже, които винаги искат повече от това, което получават. Такъв им е характера, вечно леко недоволни, вечно жената можеше и още да направи, даде и т.н. Затова аз вече не се напъвам за нищо, особено пък в тази насока. Давам и правя само каквото ми иде отвътре и никога не се престаравам. Който те обича, ще стои и ще се радва, че е с теб, който си го влече нанякъде, ще те изкара виновна, че не си се изпораздала хех

# 208
  • Мнения: 10 660
amy_nka нещата не са толкова прости, колкото ги описваш. Да, мисля,  че щях да се променя, ако спокойно ми беше казал, че това за него е причина за развод, НАВРЕМЕ.
Амелия, връщане назад няма, ама за следващата ти връзка трябва да си си научила урока, за да не ти се повтори същия филм. Аз изрично ти зададох й въпроса "дали си наясно с мъжкото виждане на нещата", защото си знаех, че не си наясно. Аз мисля, че нямаше да се промениш заради него. Мисля че си от хората, които си казват "той трябва да ме приеме такава каквато съм". Дори беше казала "не мисля, че съм сбъркала". Мисля, че си постъпила егоистично спрямо него, но ти най-добре си знаеш защо. Вероятно имаш свои си причини за това.
На мен твоята история ми е много полезна и благодаря, че я сподели във форума.

# 209
  • Мнения: X
Затварянето на очите продължава с пълна сила...

Който счита, че е нормално на млад мъж с прясна връзка да му се отпуска секс по милост веднъж на 2-3 месеца, да вдигне ръка... Героинята от викторианския роман сега разбрала, че това може да е проблем, и трябвало да ѝ се каже изрично.  Shocked Ако я е обичал истински, щял е да търпи! Колко му е - секс някакъв си там. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт