Приморско 2018 г., мечтата за морето грее в нас

  • 101 927
  • 812
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 786
Ние резерворахме хубаво апартаментче на първа линия до северния плаж,но няма басеин към сградата.Какви са цените лятото за посещение на басеин,къде има хубав -в гранд хотела става ли? Другият ми въпрос е относно влакчето до Перла,на каква цена вози и от началото на юли ли тръгва да прави превози до там и на какъв часови интервал.

Къде точно е апартаментчето? Може да ползвате басейн в някои от заобикалящите ви хотелчета. За басейна на Гранда съм чела , че е малко пренаселен.
На ул. Перла 11 е апартамента. Има басеин във вътрешния двор, но ще видим кой ще ползваме. Но сме началото на юли и се надявам да не е пренаселено.

# 76
  • Мнения: 64
Май се стопля вече и замирисва на море? Та да попитам за хотел "Дара", защото ще сме компания, две -три семейства, и някак е централно разположен. Ако има почивали миналата, че и предишната година, нека да споделят впечатленията си за хотела. Много благодарности на споделилите, предварително!   Grinning

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз почивам там всяка година. Кажи какво те интересува?

# 78
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
2016г. бяхме в Дара, писала съм подробно.Басейна е в сянка и е много студен.Стаите и баните бяха овехтяли.Стаите не се почустват.В ресторанта дори с отстъпката скъпо.За повторна почивка бих се замислила за там да повторим или не.Единствено,че студиото ни беше с две тераси и е до центъра.

# 79
  • Мнения: 184
Мнения за семеен хотел Рила от   сайта посочен по горе.Времето в края на август се надявам да е отлично.

# 80
  • София
  • Мнения: 374
Здравейте! Моля за актуални мнения за хотел Детелини. Стаи, храна, паркинг....всичко ме интересува  Peace

# 81
  • Мнения: 28
Стаите са хубави и се почистват ежедневно, има собствен голям паркинг, който се намира зад хотела и не е асфалтиран, храната лично на нас не ни допадна. Малко по назад в темата съм писала по подробно.

# 82
  • Мнения: 64
Аз почивам там всяка година. Кажи какво те интересува?

Амчи кво? Интересуват ме елементарни неща...
 Беше писала, че  стопанисваш местенце в Приморско?Grinning
Да не би хотел "Дара", ти и твоето семейството да го стопанисвате?
 Първо да попитам за обстановката в стаите, дали стаите и баните са реновирани, щото Русалка 1, пише тук, че са били овехтели. Хигиената дали е на ниво, почистват ли се стаите , баните,  спалнато бельо дали се подменя през време на почивката. Храната наистина ли е скъпа, готвена ли е или ол инклузив...
Това е... Grinning

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 11:21 от derova

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Довечера, ако имам време ще си намеря коментара за Дара, че е има доста неща.Стаите не се почистват, само коша ти изхвърлят.Чаршафи също не сменят.За хора без особени претенции става.

# 84
  • Мнения: 64
Довечера, ако имам време ще си намеря коментара за Дара, че е има доста неща.Стаите не се почистват, само коша ти изхвърлят.Чаршафи също не сменят.За хора без особени претенции става.
Не става дума за някакви си  претенции: специални или без претенции.
Става дума за елементарни неща, които все още болшинството от  хотелите  и квартирите под наем, отдаващите ги,  мислят за специални.
Но това си е за тяхна сметка...

# 85
  • Мнения: 156
Запазихме септемврийското море в Golden lion. Чувала съм добри отзиви за хотела. Има ли някой, който е бил там миналата година и да сподели-как са апартаменитте, има ли къде да хапваме наблизо, че ще бъдем с две малки деца...

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз почивам там всяка година. Кажи какво те интересува?
Амчи кво? Интересуват ме елементарни неща...
 Беше писала, че  стопанисваш местенце в Приморско?Grinning
Да не би хотел "Дара", ти и твоето семейството да го стопанисвате?
 Първо да попитам за обстановката в стаите, дали стаите и баните са реновирани, щото Русалка 1, пише тук, че са били овехтели. Хигиената дали е на ниво, почистват ли се стаите , баните,  спалнато бельо дали се подменя през време на почивката. Храната наистина ли е скъпа, готвена ли е или ол инклузив...
Това е... Grinning
Не, не стопанисваме целия хотел, който има 4 блока. Повечето апартаменти са на различни собственици, следователно са различни. Освен това блоковете са строени и в различни години.
Не съм влизала във всички апартаменти и не мога да кажа как са стаите навсякъде. Долу горе знам какви са в Дара 3 и Дара 4 - нови, добре обзаведени. За хигиена и почистване също не мога да кажа, защото аз сама си чистя, но виждам, че има персонал, който да се занимава с това. Храната и на мен ми се вижда скъпа, готвена е, но не съм очарована.

# 87
  • Мнения: 5
Някой бил ли е  в хотел "Сънрайз", да сподели как е храната при ол инклузив.

# 88
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Готвена храна в хотел Дара нямаше.Само аламинути, салати, супи.Пак казвам, стаите в Дара не се почистваха, само кошчетата изхвърляха.Казаха, че за тази категоризация почистване на стаите нямало.Те мисля, че се водят 2*.

# 89
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Намерих си коментара от 7 август 2016г. за хотел Дара в Приморско.

Скрит текст:
Върнахме се вчера от хотел Дара.Бяхме във втората сграда към басейна.Стаята ни гледаше точно към ресторанта им.Шума от луна парка не ни е пречил.Бяхме с две тераси.Хотела не знам за колко звезди претендира, но стаите не се чистят, само се изхвърлят кошчетата и се дава тоалетна хартия.Ужасно мръсно става към третия ден, колкото и да си мием на външната чешмичка краката се нанася пясък, от косата ми има нападали косми, пепел, прах и това по краката ни.Колкото да си тупаме краката се нанася и по леглата.Сифона на душ кабината и канала пред тоалетната чиния бяха запушени ужасно.На втория ден отпушиха само канала пред тоалетната, но на последния пак се запуши.Ние бяхме в студио, три основни легла и разтегаем фотйол, който беше изтърбушен от към главата и на малкия подлагахме кърпи, за да не спи с надолу главата.Зле измазани стени, хайде това не е фатално, ужасен мухъл по плочките в банята, чак да се погнусиш.Иначе стаята беше широка, както и едната тераса.Климатика го пускахме само като ни няма, за да разхлади.Цените в ресторанта им надути.Как може за една уж чеснова пърленка да сложат цена 2,60лв, с отстъпката от 10% пак идва много.Готвени ястия в ресторанта нямат.Вечеряхме всяка вечер в ресторанта на хотел Анита с нормални цени, бързо обслужване и вкусна храна.Там една чеснова пърленка, но наистина чеснова струваше 1,60лв.
На басейна няма много шезлонги, но винаги стигаха.Има построени вече Дара-3 и Дара-4, които правят сянка на басейна и водата там е по-студеничка.Само в късния следобед напича към детския басейн.
Ходихме на северния плаж, но при малко по-силни вълни и слагат червен флаг, без водорасли беше.Ходихме веднъж до плаж Перла, само дето толкова го прехвалват, нищо особено.Ходихме последните два дни на южния плаж и последния ден морето беше по-бурно и към 10ч. се появиха малко водорасли и се размъти водата, но от пясък.Иначе на северния и южния плаж водата беше много чиста.Заведенията по южния плаж са с по-надути цени от северния.Като цяло в Приморско е по-скъпо по хранителните магазини.Цените по луна парка са се запазили от предни години.
Като цяло останахме доволни от почивката си.Почивали сме няколко пъти на ол инклузив и мога да кажа, че е по-удобен този вариант.А и на свободно се харчат повече пари.Ако някой има въпроси за хотел Дара съм насреща.

Общи условия

Активация на акаунт