Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 070
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Да похваля помелото - страшно вкусно!
Пуснали са ново сирене на Родна стряха - смес от биволско и краве мляко, взех да го опитаме. Но пък нямаше биволско сирене.
А как е шпековия салам на Родна стряха, някой пробвал ли го е?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 757
На мен кравето сирене на РС не ми хареса,за разлика от голямата пита кашкавал.
Сиренето Ливади,на промоция,същи мн ми хареса...сефте взимам,ще ида за още Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 6 140
Тета, много ти благодаря! След малко ще проверя дали го има.

# 33
  • Мнения: 68 643
Формил спорт се води. Картинката е същата и сега, ама не мога от тела да давам линк....как го правите-да копирам снимка от нета и да постна тук Thinking

# 34
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Значи не са много бройки, а са по-големи?
Нормални са и са много бройки но точно колко не мога да преброя тъй като кутията е вече само с половин ред. За мен определено са добри.Ако успея да стигна до магазина и има ще взема пак.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 433
благодаря за новата тема и ЧНГ
и аз издирвам изостанала йонизираща четка

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729

Формил за спортни дрехи
Бонбоните са хубави, щерката черпи с тях в училище за Никулден и останаха доста, не е малка бройката.
Четка йонизираща няма в Стара Загора.
Сешоари,маши, преси има.

# 37
  • Мнения: 7 279
Значи не са много бройки, а са по-големи?
Нормални са и са много бройки но точно колко не мога да преброя тъй като кутията е вече само с половин ред. За мен определено са добри.Ако успея да стигна до магазина и има ще взема пак.
Много благодаря! Надявам се,че ще стигнат за около 40 тийна?(Едно време взимах Ванеса или Мелани заради бройката и хлапетата се мръщеха на цвета на кутиите-били "женски"...)

# 38
  • Мнения: 10 598
Индукционния котлон Силвъркрест, който видях миналата седмица на 60 лв, с тъч-бутони ли е? Ползвах цели 6 години стария модел с натискащи се бутони, но от много натискане се скъсаха, проникна вода в бутона за включ/изключ и няма начин да ползвам вече котлона, а толкова удобен за експресно готвене... Новия модел ми се вижда, по-малък и не знам дали си заслужава.

# 39
  • Мнения: X
Колко струва кекса на марката Firenze?

# 40
  • София
  • Мнения: 6 140
Благодаря пак, Тета и Таня, намерих го, в същия магазин, в който казаха на ММ, че няма такова нещо.

Влязох с едно от децата, взе си ЛЕД гривна, сега и другите искат. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 41
  • София
  • Мнения: 1 289
Днес отидох за сирене и шунка, а излязох с още 100 неща. Взех си рендето, изпробвах го с морков и цвекло, добра работа върши. От известно време чета коментари за млечен продукт скир, взех днес, не ми допадна изобщо. Мм първо каза, че му харесва, защото той си обича гъсти млека, но на второ четене каза, че е най-безвкусното нещо. Въпрос на вкус де!

# 42
  • Мнения: 9 481
Някой да е купувал смесител за мивка..отзиви търся Simple Smile

# 43
  • shumen
  • Мнения: 18 008
За много години,момичета.Да сте живи и здрави и много успешни покупки.
Аз ще ходя другата седмица за по големи долници и блузки,ако има,че май всичко почти му е късо на моето диване.
Бонбони и аз ще трябва да взема за работа за Понеделник,че в Събота съм именничка и се надявам да се харесат.

# 44
  • Мнения: 1 355
Какво прави толкова тази йонизираща четка за коса? Аз преди две-три седмици ги гледах, но си купих обикновена, та сега като ви чета, съжалявам. Много сте ми полезни тук в темата, нищо че не пазаря от Бг Лидъл, но  промоциите съвпадат.

Общи условия

Активация на акаунт