Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 316
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11 662
Честита Баба Марта!
Да сте бели и червени, весели, засмени!!!!
Ние сме в снежна буря, училищто продължава да е затворено - та и днес ще се понасяме у дома с тийна....
Усмихнат ден ви желая!

# 391
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Честита баба Марта и от нас
при нас всичко е заровено от сняг , няма коли , няма транспорт , училищата не работят .. по улиците само източно европейци хахах
аз от 2 дни чистя пред къщи , съседите ме гледат учудено и ме питат защо по дяволите чистя , то било сняг и ще се разтопи хаххах
детето е щастливо , за първи път вижда сняг и не мога да я прибера .. След малко пак излизаме да се отъркаляме в снега и после на топличко Simple Smile

# 392
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Поне децата са доволни. Шефа вчера в у-ще си е загубил едната ръкавица и се прибра много нещастен, че не може да рови в снега. Това не му пречеше да се мята в преспите и да се търкаля, де.

# 393
  • Мнения: 3 853
Честита Баба Марта, момичета! Бъдете здрави!

Днес бяхме на типичен плаващ пазар и после про едни слонове. Аз не одобрявам използването на животни за удовлетворяване на туристическия каприз и не се возихме на тях. Но пък купихме храна за тях и ги хранихме. Много забавно и интересно преживяване.

Утре се връщаме, да стиснете по едни палци. От КЛ ще ви кача няколко снимки, че сега през телвфона, ми забива няколко пъти.

# 394
  • при късмета
  • Мнения: 24 123

Честит празник!

 Смърфи, и аз не бих се качила, но би ми било интересно. Защото ме е страх, не за друго. И аз съм против използването на животни за туристически кеф, но признавам си, ако не беше страха, от нещо толкова екзотично сигурно ще се възползвам. Те и с тази цел са го направили де, на малко места можеш да се возиш на слон и използват такива като мен. Затова адмирирам това, което сте направили  

Момичета, пописвайте, че за Великден ще сме на новогодишната тема

Ако не завали след малко ще идем шефа да се попързаля най-после.
Хубав празничен ден Hug

Последна редакция: сб, 03 мар 2018, 10:19 от ма ко

# 395
  • Мнения: 11 662
Честит празник!
При нас най-накрая спря вятъра и снега. Вчера също остана затворено училището, но вечерта сина ходи на танци. Пътищата са изчистени вече и няма проблеми. Ама нашата улица трябва да я чистим ние и си стои със снега Imp Както казва Мими - ще се стопи Laughing
Днес пак ще го ударим на филми и какао, а вечерта на къпиново вино Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 396
  • София
  • Мнения: 8 441
ЧЕСТИТ НИ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК БЪЛГАРИ, КЪДЕТО И ДА СТЕ ПО СВЕТА!



НАРОД БЕЗ ПАМЕТ И ТРАДИЦИИ Е ОБРЕЧЕН! НЕКА ЗНАЕМ ИСТОРИЯТА СИ, НЕКА ПОМНИМ ОСВОБОДИТЕЛИТЕ СИ, НЕКА СВЕДЕМ ГЛАВИ ЗА ПОЧИТ ПРЕД ГЕРОИТЕ НИ, ЗАПЛАТИЛИ НАШАТА СВОБОДА С НАЙ-ВИСОКАТА ЦЕНА! ПОКЛОН И ПРИЗНАТЕЛНОСТ!




# 397
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Честит празник и от мен

# 398
  • Мнения: 39 637
Честит празник, момичета.
Утре сме в София на концерт. Какви ботуши да помъкна? А палта?

# 399
  • София
  • Мнения: 9 890
Ние сме селяни тия дни, печката бумти, дъжд върху сняг вали. Даже на рима го докарах.

# 400
  • Мнения: 39 637
А ние след час потегляме и ще го играем софиянци.
Ей, как е времето?

# 401
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Добро утро!
Вижте какво става като ме оставят да спя.
Мария, гледам, че е валяло навън. За утре май пак го дават облачно. Дрехи и обувки за дъжд ви трябват. Приятно изкарване!
При нас дъжда е отнесъл почти целия сняг. Добре, че вчера заведохме шефа да се попързаля малко

# 402
  • Мнения: 1 826
Добър ден.При нас снега си замина и от вчера напича слънце.Толкова чисто и красиво небе.... Heart Eyes
Вчера гледахме тържествата по случай празника  и малко разходка след студа и снега.
Вале завиждам ви,видях снимките ето това е спокойствие.
Ма ко спи че не остана пак почва училище.
Калинка я да си почистите улицата,ама ха. Wink
Мария приятна разходка.
Фло браво за изпитите не се и съмнявам в теб,ама забравих да те поздравя. bouquet
Аз си лепя гоблените и си почивам.

# 403
  • Мнения: 11 662
Добро утро!
Заведох ученика на училище и си пия кафето...
Вчера заваля дъжд и от снега и спомен няма Imp
Писе как ли няма да чистя улицата - тя е частна, към имота, който сме наели и я ползваме само ние. Аз за какво се тормозя цяла година да карам танк - не и да му чистя снега Laughing пък и той се задържа 3 дни.... Я кажи за тези гоблени - заглеждам ги, ама нещо не схващам..... Иначе най-накрая си избродирах кученцето, за годината на кучето - да посреща отворената врата.
Вчера ходих до магазина - прааааазен - не са идвали камиони да зареждат. Изяли и киселото мляко Laughing
За днес ще метна едни кюфтаци с пържени картофи и за десерт си пожелаха грис Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 404
  • при късмета
  • Мнения: 24 123
Добро утро!
Ще ходим след малко да взимаме шефа от баба му, че ще има гости следобяд.
Съвсем изчезна снега при нас и не им се играе навън.
Другата седмица пак ще е командирован при баба си, че аз ще пътувам, а мъжа ми е на работа в събота. До четвъртък трябва да съм им подготвила всичко, че и моя багаж.
За днес още не съм измислила какво да готвя, за другата седмица мисля Joy
Мария, как изкарахте на концерта?
Смърфи, прибрали сте се вече, обади се

Хубав ден, прекрасни Hug

Общи условия

Активация на акаунт