Ревност и майчина обич

  • 8 459
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Апропо, колко годишен е годеникът? Малко ми е странно младо, ужким светско момче чак пък толкова да напира да се ожени.

# 16
  • Мнения: 30 802
Щото е само ужким светско.

# 17
  • Мнения: 30
Щото е само ужким светско.

Харесва ми как говорим за хора,които не познаваме,с нападки! Simple Smile

Апропо, колко годишен е годеникът? Малко ми е странно младо, ужким светско момче чак пък толкова да напира да се ожени.

Никъде не казах,че е млад все пак.На 30 е.

На миналата страница прочетох доста въпроси относно семейството му.Баща му е грък,майка му е туркиня.От 4-5 години общувам главно с мюсулмани,ясно ми е какви ги има и съм попадала на такива.То навсякъде има всякакви хора.

Благодаря ви,че извъртяхте темата и оплескахте всичко с предразсъдъците ви.
Щастлива нова година и поздрави!
Моля темата да бъде заключена! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 30 802
Ау, и възрастова разлика, още по-голям ужас. Бягай!

Не е нужно да познаваш всеки човек в детайли, за да знаеш какви може да ги натворят.

# 19
  • София
  • Мнения: 28 595
Майката е постъпила много меко.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 933
А,то на 20 знаем,че всичко е цветя и рози.Реалния живот обаче,когато те налегнат битовизмите,а ти се живее,е доста по-различен.Какво сме оплескали?Казваме ти истината.Има една приказка:"Кой,каквото си направи сам,цяло село да се събере не може да му го направи".Партньорът(годеникът) може да е много светски и свестен,но може и да не е.
Аз не бих започнала такава връзка,пък ако ще да е шейха на някое от емирствата и да съм "много влюбена".

# 21
  • Мнения: 19 905
Ама той като да се подсигурява с този годеж. Такова младо момиче, а да бързаш да му сложиш "булото", мен лично би ме притеснило. И не бих бързала да се обвързвам на 20 с "мъж за цял живот".
Реакцията на майка ти е разбираема. От една страна се притеснява, че си твърде млада, а от друга от религията на годеника.

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сгодена на 20 за турчин на 30, който е в казармата, а мама е против. Това не е 3 в 1, а 5 в 1.

Що бе, ожени се, няма да ти пречим! Поздрави на родата и късмет.

# 23
  • Down south
  • Мнения: 7 684
Би ми се искало да кажа, че майката на авторката е постъпила нетактично, но не мога.
Дъщеря ми е на 17, уж съм много толерантна,  имайки предвид различните култури и религии, сред които живеем (САЩ), но ако след година-три ме изненада с подобен сценарий, въобще няма да ми е пртиятно.
Признавам,  че в подобна на авторката ситуация, не само че бих хукнала с нея, но дори,   по- вероятно бих опитала да предотвратя цялото хрумване за посещение.

Тук сме предимно майки и мненията ни едва ли ще допаднат на авторката, виж, ако беше тийнейджърска секция, вероятно отзивите щяха да бъдат по-задоволителни.

# 24
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Никъде не казах,че е млад все пак.На 30 е.
Ако 30 години не са младост, здраве му кажи.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 992
В ситуацията на майката бих била много повече от нетактична, пък ако ще дъщерята да се сърди.

# 26
  • Мнения: 650
На 20 си не си на 15 все пак. Моите родители винаги са били до мен в добро и лошо, дори когато не са харесвали приятеля ми не са се месили и не са се опитвали да "наклонят везните". И така е правилно според мен, да изживееш нещата както ти ги разбираш и както ти искаш. Едно е да ти дадат съвет друго е да настояват. Живота си е твой, пак казвам не си на 15 имаш глава на раменете си. После няма поне никой да обвиняваш за грешките си, а и така човек най- добре се учи.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Ех, ама като почнете така "толкова ли свършиха българите"...
Ми свършиха свестните, вие ги взехте, само във форума жените са със супер съпрузи, супер фигури, супер заплати, супер професии, най- възпитаните деца и къщата винаги като аптека.
А към авторката: защо толкова бързаш за този слугинаж? Ела ги виж в една фейсбук група за майчинство, на твоята възраст с деца вече за разводи говорят.
Ако годеника ти е в Турция е нормално да се притеснява за теб, с тези терористични атаки, които бяха там. ММ имаше 2 часа престой в Инстанбул само на летището, че се пукнах от притеснение.2

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 12:42 от crossfade

# 28
  • Мнения: 2 621
Ау! Лъвицата, ако бях на мястото на майка ти, щеше да се жениш за младежа само през трупа ми. Двадесетгодишните сте адски убедени, че вече всичко в живота ви е ясно и че няма начин вие да не сте прави, а всички други ядат доматите с колците.
От колко време се познавате с мъжа? Искам да ти кажа, че масата народ от съседния Близък изток са изключително подмолни и лицемерни същества, а и изключително обиграни съблазнители. На тази възраст трудно ще направиш преценка за някои неща, които след години ще ти вгорчат живота, включително този на децата ти. Ако младежът е расъл там пък, изобщо неми се мисли.
Да не говорим, че ако още на 20 се обвържеш със слугинаж, е твърде вероятно след години да съжаляваш, че си си пропиляла най-хубавите години от живота тичайки след съпружеското д**е.

# 29
  • Мнения: 1 283
Ех, ама като почнете така "толкова ли свършиха българите"...
Ми свършиха свестните, вие ги взехте...

Уби ме!

Общи условия

Активация на акаунт