Откраднат живот - Тема 28 - В очакване на сезон 5

  • 49 587
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Хаха, като нищо ще пишем и до есента - ако подклаждат интереса с някоя друга снимка или “случайно” изтърван статус.


Харесва ми, че Диана е различна от стереотипа за актриса, харесах и интервюто й в нова - кога, ако не сега ще да живее като номад и да си твори в таванското жилище? Има романтика в това. Аз, като все още “ерген”, я разбирам. Единствено частта с Терзийски още ми бърка в органите, но това го отдавам на младежка глупост - кой не се е влюбвал в разни индивиди, а после си е казвал “Къде ми беше акъла!?”
Като актриса мисля, че тепърва има да се развива, все пак преди 2-3 години е излязла от НАТФИЗ, а Ралица сякаш има повече опит, поне в киното

# 46
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Следващия сезон няма ли да е чак есента ?
Засега са казали, че ще го пуснат през пролетта (ДАНО)

Е това звучи обнадеждавао Wink

# 47
  • Мнения: 3 818
Амбър, бих ти препоръчала да изгледаш това интервю с нея. Мисля, че е доста по-добре направено и можеш да добиеш по-добра представа за нея, въпреки че не е скорошно.
https://www.facebook.com/diana.dimitrova.33633/videos/vb.1000000 … ce=user_video_tab
В интервюто по нова някак си като че ли твърде много ни привлече вниманието цигарата и твърде малко успяхме да се фокусираме върху това, което казва.

Иначе и аз приветствам спането, ама като у нас е лазарет от няколко дни, не се получава много добре. Та сега съм зомби. Laughing

Казаха официално, че напролет ще ни пуснат сезона, така че тръпнем в очакване Relaxed

# 48
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
То до пролет не остана време - колко са два - три месеца.
Пък има и други артисти, на двойки и без двойки,  всички трябва да бъдат разгледани иначе може да се разсърдят.

# 49
  • Мнения: 2 653
Добър ден,луди фенове на сериала.Постове в 1,пък в 3 ч. Laughing,(за yahoo  е разбираемо,ама другите)как ме радвате,страхотни сте  Hug
Някой писа за човека от кухнята (BigCityNights),той беше редовен,не знам що изчезна,можеше да внесе малко яснота по наболелите въпроси Simple Smile

Fairy,направо  newsm43,ми какво да правя,преди ми беше тя любимка,ама след интервюто малко ми спадна ентусиазма .Пак я харесвам,но Ралица се справя по-добре с ролята,според мен.Давам и шанс на Диана,много е млада още има накъде да се развива.Сега тази част от интервюто  ми хареса.

Това с твоята приятелка и разказа в картинки  Mr. Green,и аз го правя с моя.Усмихна ме още със ставането с тези "празни обороти",благодаря ти.Така е от сън спомени няма,ама трябва и на работа да се ходи.
Само Галактическа принцеса,как пита кога е сериала,какво ли си мисли тия луди ще пишат до есента Mr. GreenАко има какво ,що не.

Ралица е много красива в лице, но когато е тъжна или сърдита винаги прави една такава физиономия еднотипна , за разлика от Буковска или Диана, които играят с очите си даже.
И понеже последния сезон Захариев постоянно ѝ даваше поводи да е сърдита и недоволна, имам чувството, че постоянно гледаше лошо, с една и съща физиономия всеки път.
Иначе, когато е усмихната е приятна.

# 50
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Колко е различна Ралката тук. Ще взема да си я аватарна
https://www.webcafe.bg/jeni-v-deistvie/id_629201489/slide_1_Samo … _da_bade_kralitsa

И влюбена


# 51
  • Мнения: 3 818
Много е красива! Heart
Ралица има една такава типично женска красота, не мога да го обясня. Като образец за правилни черти и женственост е.

# 52
  • Мнения: X
Идвам да помрънкам - в една съседна тема също обсъждат Диана и една съфорумка написа, че според нея 100% устата и носа й са правени - почувствах се лично засегната заради нашето момиче JoyJoyJoy

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Дай да прочетем

# 54
  • Мнения: 3 818
Дона, вече толкова сме се изродили, че не можем да си представим, че нещо красиво може да е естествено.
Иначе със сигурност нищо не й е правено, нашето момиче си е природно красиво Smirk

# 55
  • Мнения: 6 159
Раличка ми беше много сладка в една реклама /май беше на ДСК/ с хавайска поличка , а по принцип  спирам звука на рекламния блок  Whistling

# 56
  • Мнения: X

http://bg-mam.ma/p/1010882/36064610

От 45 страница започва (правилно ли копирах линка? отскоро пиша активно тук)

Коментира се доста фотосесията й за ЕВА.

Fairy, стана ми по-скоро смешно на самата мен, как веднага се засегнах хахахаха. Иначе всеки може да си мисли и коментира каквото иска, особено при публичните личности това е ежедневие.

P.S. освен това другите коментари са положителни Wink

# 57
  • Мнения: 2 757
Еее, ама вие пък много я защитавате Диана.  Mr. Green Аз тъкмо идвах да коментирам интервюто с нея, което Феъри пусна...  Whistling

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Те и сега я пускат тази реклама







# 59
  • Мнения: 3 818
Дона, аз като прочета негативен коментар за някого, когото харесвам, ми става много тъжно как той също ще го прочете и ще му стане гадно Grinning

Инви, давай де, ние можем да понесем и негативни мнения, аз изобщо не държа всички да я харесват Grinning

Общи условия

Активация на акаунт