Откраднат живот - Тема 28 - В очакване на сезон 5

  • 51 152
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 818
Аз ако съм на нейно място, щях да го цапна с нещо, задето го направи достояние на всички. Не всеки има желание да му се размята личния живот, а тя ясно показа, че й е неприятно.

Обаче гледайте какъв двоен стандарт - Калин е на 47 и о,ужас, къде й е акъла, но пък дано да се обичат с...47-годишния Вергов, щото са тоолкова сладки заедно Grinning

# 76
  • Мнения: X
Е.....сега! Да споменавам ли номерата на епизоди в сериала? хихихихих
Ако съм сериозна - според мен всикчо идва от вида и реномето на Терзийски, когото всички знаем какъв е (за писателските му умения нищо не мога да кажа, нямам и желание да прочета негова книга), докато Вергов... Вергов го обсъдихме в 27ма тема Simple Smile

Междудругото тяхната история (Банков и Огнянова) ме накара за пръв път да се развълнувам от поезия (и конкретно едно стихотворение). Досега никога не съм обичала да чета стихове, може би има значение как са ти поднесени.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 575
Обаче гледайте какъв двоен стандарт - Калин е на 47 и о,ужас, къде й е акъла, но пък дано да се обичат с...47-годишния Вергов, щото са тоолкова сладки заедно Grinning

Едва ли с Вергов в реалния живот се обичат. newsm78

# 78
  • Мнения: 3 818
С уточнението, че никога не съм задълбавала в лицето Терзийски, но от изявите му имам известни впечатления, бих казала, че разбирам привличането - писател, психолог, очевидно начетен и интелигентен, може да накара жена, която е отвъд ежедневното да е привлечена заради сродната душа, която намира. Творили са заедно, имали са сходни интереси, млада е била, лесно се е увличала. Не бих могла да я съдя и пак казвам, много ме е яд, че Калин така я разнася.

The only one, най-вероятно не се, но имаше из интернет спекулации на тази тема и никой не възропта срещу тази вероятност. Иначе аз и преди казах, че според мен са твърде различни.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 575
Калин Терзийски сигурно е много начетен и интелигентен, но като ми замирише на бъчва, няма как да го харесам. Но явно Д. Димитрова не разсъждава като мен и нещо я е привлякло.

# 80
  • Мнения: 3 818
Калин Терзийски сигурно е много начетен и интелигентен, но като ми замирише на бъчва, няма как да го харесам. Но явно Д. Димитрова не разсъждава като мен и нещо я е привлякло.
Абсолютно, ама хора разни, пък и той нали каза, че след връзката си с нея се е пропил, може да й се е разминало Grinning

# 81
  • Мнения: X
Ех, тия жени бееееее - от Диана се пропил, от Елен се пропил! Мислех да му пиша, ама ще вземе и от мен да се пропие Grinning Grinning Grinning

# 82
  • Мнения: 3 818
Ех, тия жени бееееее - от Диана се пропил, от Елен се пропил! Мислех да му пиша, ама ще вземе и от мен да се пропие Grinning Grinning Grinning
Ахахахха, Дона, да!
Аз едно не мога да разбера, той сега си имал жена, която обичал и т.н За какво тогава си отваряш устата, бе, човеко?! Честно ви казвам, имам едно такова неприятно чувство да обсъждам личната връзка на някого, пък била тя и публично достояние... дайте да се върнем на филма и това колко са красиви актьорите Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 12 575
То все нещо трябва да се обсъжда до пролетта. Mr. Green

# 84
  • Мнения: X
Аз тъкмо щях да пиша колко ми харесват снимките на Ралица, които пуснахте - особено последната (гримирана, гледа право в камерата - много секс има в тази снимка!), но рязко завухме в друга посока.
Иначе за до пролетта си пуснах да гледам Революция Z(като излезе, гледах само първите няколко епизода). Ами той нашият човек и там много готин бе! Един освободен, модерен, с добро отншеноие към учениците - ако имах такъв учител по физика, учебникът щеше да е изяден с кориците!

# 85
  • Мнения: 3 054
В сериала все пак Зорница играе с около 10г. по-възрастен герой и е малко по-близко до възрастта на Банков. Но всъщност какво значение за любовта могат да имат годините та ги обсъждате толкова. А за Терзийски, че свалял млади и неопитни момичета с поезия и посветени книги - ами нормално е, всяка жена има нужда от някакво специално внимание и ако то е в проза и посвещения нещата бързо могат да се задълбаят. Не очаквах да се чудите на това. По-важното е, че това е вече минало и са продължили напред.

# 86
  • Мнения: 9 170
Веднага влизам в защита на Вергов,изобщо няма база за сравнение с Калин,общото е само годините.
Дона,"революцията" ми е любимо сериалче,много е готин там ,не само визуално,а и персонажа му.Аз наскоро си погледах "тя и той",че съвсем го бях забравила.
Съгласна съм с Fairy ,за коментирането на личния живот,не може да се избегне,известни  личности са,но е факт,че само те си знаят какво точно има между тях,ние само можем да предполагаме.
Fairy,не обори моите размисли и страсти за интервюто,да го приема за съгласие Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 15:57 от *Амбър*

# 87
  • Мнения: 3 818
Амбър, нищо не приемай Grinning Интервюто ще го коментирам пространно по-късно, като пиша от компютъра, че телефона няма да издържи на мислите ми Grinning

Иначе е ясно, че между двамата не може да има база за сравнение, аз само ви закачах заради годините Wink

# 88
  • Мнения: 2 365
В.Бинев участваше в Mисия Лондон, беше собственика на стриптийз клуба, в който танцуваше Kатя  Crazy  

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 18:56 от Zlati***

# 89
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз вместо запис в новата тема, да си кажа, че с удоволствие бих гледала един Мартин Гяуров, например, в сериала.

Общи условия

Активация на акаунт