Отговори
# 15
  • Мнения: 63
АЗ ходих много е хубав и наистина се вижда много добре бебо. Моето мнение е ако нямаш проблем с блемеността обаче да ходиш към края на бремеността защото аз ходих през 20 седмица и бебо е малък верно вижда се но представи си в 30 какъв голям ще е  Simple Smile. Е ако имаш финансова възможност отиди при всички положения е много приятно изживяване.

 Поздрави

# 16
  • Мнения: 8 505
Ако има съмнения за аномалии-да, но иначе не виждам голям смисъл.

 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз съм на това мнение!

# 18
  • Мнения: 4 806
ами, ако искаш по - добре да видиш бебчо, преди да се роди и да се заредиш още отсега с прекрасни усещания - да, има смисъл, особено, ако парите не са голям проблем.
Иначе - ако има нещо за виждане, добър специалист и на 2Д може да го види.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз лично за себе си не намирам смисъл. Да, бебето се вижда по-добре, обаче какво от това? Ако няма проблем - супер, ако има - ти лично пред себе си трябва да си решиш, ще правиш ли аборт или не. Аз съм решила - не, за какво тогава да ходя? Само да се тревожа ако има проблем ли? Даже и на обикновен ехограф се остявам да ме гледа гинеколожката само за нейно успокоение, тя знае, че пола на бебето не ме интересува, не ме интересува и ако има някакъв проблем с бебето - то си мое и на мъжа ми каквото и да е.

# 20
  • Мнения: 5 391
Добре е да отидеш на 4D ехограф. Освен всичко друго, ще изпиташ и голямо удоволствие, че си видяла бебчето си толкова ясно.
Peace

# 21
  • Мнения: 200
Абсолютно съм съгласна с момичетата, които говорят за добри специалисти. Не е нужно да даваш излишни пари за 3Д Ехография ако имаш добър наблюдаващ лекар. НЕ СИ ДАВАЙ ПАРИТЕ ИЗЛИШНО   bouquet

# 22
  • Мнения: 549
според мен е хубаво.

# 23
за мен има смисъл поне за лично успокоение и действиотелно се вижда всичко-само трябва да се отиде след определена седмица-май беше след 22-23 г.с.
аз лично ходих при доц. Томова в сградата на ГУСВ и прегледа беше 50 лева.
не съжалявам че дадох тези пари.

# 24
  • Мнения: 46 518
Излишно. Нищо ново не ми казаха при прегледа с 3D, важно е кой стои зад ехографа, а не какъв вид е  Peace

# 25
  • Мнения: 318
важно е кой стои зад ехографа, а не какъв вид е  Peace
Peace

# 26
  • Мнения: 1 910
И аз съм на мнение, че триизмерната ехограхия е много необходима диагностика за съвременната бременна жена... направи си поне една такава диагностика.
100% гаранция за здрав плод не могат да ти дадат на какъвто и ехограф да ти гледат бебето. Не зависимо от вида му, говорят за 70-80% откриваемост на аномалии. Което пак ни връща при способностите на лекаря.  Wink

# 27
  • Мнения: 4 970
Аз специално ще ида следващата седмица,защото се притесняваме от това 4е не сме видели досега ли4ице на бебка SadНадявам се да успеем да видим на 3Д-то.Ина4е- добрия ехографист вижда каквото трябва и на обикновен 2Д,но - по някога- не зависи от него :СЪщо така и околоплодните води и плацентата могат по-добре да се видят и да се определи състоянието им :roll:DВ момента 4ета за самите 3Д ехографи и  разбрах 4е и при тях не е гаранция 4е ще се види вси4ко,ако е неблагоприятно разположението на беб4ето SadСега се 4удя по темата.ОСтава ми само да 4акам и да се надявам беба да се престраши и да се покаже поне за мъни4ко. Praynig

# 28
  • Мнения: 8 242
Излишно. ... важно е кой стои зад ехографа, а не какъв вид е  Peace

 Peace

# 29
  • Мнения: 154
Излишно. Нищо ново не ми казаха при прегледа с 3D, важно е кой стои зад ехографа, а не какъв вид е  Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт