Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №51

  • 72 531
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 282

Хайде, и  една снимчица с резюмето на български в превод на Рени от Любими сериали с превод:

Да разбираме, че Ййит не е успял на защити Аслъто, та се налага  той да бъде спасяван...голяма излагация...
не съм гледала т.сериал,  в който властите да са адекватни...тук почнаха добре, даже писах, че сценаристката ще напише хубава роля за полицая, в живота й е мъж...но с нейното напускане тези образи олекнаха...друго е героя да има един достоен противник...
Този Азад ще сподели някаква тайна и ще  прати Ферхат при дъщеря си...това ще е изненадата...
сюжет от Монте Кристо...

# 466
# 467
  • Мнения: 1 643
Дефне, не ми харесва твоя сценарий, дано Еркан да е измислил нещо свое

# 468
  • Мнения: 3 244
Епизод 12 на "ЧБЛ" с БГ суб е вече в ДАТА...

12 серия с бг превод и във Викито!
https://vk.com/club113691288?z=video154892944_456239221%2Fe2b6e8 … l_wall_-113691288


благодаря за инф, линка  и на екипа за превода

# 469
  • Мнения: 9 541
Здравейте Hug

Благодарско на златните момичета за превода на 12-ти епизод! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

За резюмето на 13-ти епизод реших, че малко са се изсилили с думите и не са ги съобразили много много  newsm78 Ийит да наглежда Аслъ #Crazy, защо пък не брат и? А Ферхат се притеснявал за Ийит newsm78
И този "неочакван край" или "изненадващ край", дето Азад готви за Ферхат първоначално ми прозвуча зловещо, след като видях Ферхат до дъщеря му  Simple Smile

Нашите сладури: Peace



https://www.youtube.com/watch?v=iJxo6Kkb6CY
FERHAT VE ASLI

# 470
  • Мнения: 113
Нихан - стилистката на Бирдже , официално е съобщила, че напуска каста след 15- та серия . Айде да видим каква ще е промяната в стайлинга на Аслъто. 

Благодаря за превода . Друго си е да изгледаш серията на роден език.

# 471
  • Мнения: 12
Защо Джем каза ,че ще го арестува за нещо , което оправдава -не разбрах.....

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 16:34 от cura63

# 472
  • Мнения: 762
cura63 Когато говориха в колата му каза, че му е простил за Аслъ един вид..това "престъпление" за него е затворено, а останалите са отворени.
Дефакто не е вярвал че ще го арестува по обвинение, което той му е опростил. Не знам дали ме разбра.

# 473
  • Мнения: 9 541
Нихан - стилистката на Бирдже , официално е съобщила, че напуска каста след 15- та серия . Айде да видим каква ще е промяната в стайлинга на Аслъто.  

Благодаря за превода . Друго си е да изгледаш серията на роден език.

Някъде из турската преса прочетох newsm78, че маса фенове критикуват начина на обличане на Аслъ...малко след като ние сторихме същото Joy Joy Joy

Намерих го: https://televizyongazetesi.com/siyah-beyaz-askta-aslinin-kostuml … estiri-var/185231

еп.12

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 17:06 от lia-martin

# 474
  • Мнения: 9 541
Нова снимка зад кадър от 6.01. с коментар: Изглежда, че Ферхат ще мине през Съда, преди да го затворят
 Joy Joy Joy някой е открил топлата вода hahaha

# 475
  • Мнения: 9 541
И нещо весело Joy Joy Joy Joy, точно в стила на Надето Hug и мен Joy

Разпит след арестуването на Ферхат:


Джем:    И така, Ферхат, обвинен сте в опит за убийство на Аслъ Аснан.
Ферхат: Повярвай, по отношение на нея имам съвсем други планове
Джем:    За това, по-нататък. Вие не се ли признавате за виновен?
Ферхат: Аз имам шикарно АЛИБИ. Ще ти хареса.
Джем:    А имате ли доказателства?
Ферхат: Неоспорими! Но след 9 месеца! 

# 476
  • Мнения: 33 400
И нещо весело Joy Joy Joy Joy, точно в стила на Надето Hug и мен Joy

Разпит след арестуването на Ферхат:


Джем:    И така, Ферхат, обвинен сте в опит за убийство на Аслъ Аснан.
Ферхат: Повярвай, по отношение на нея имам съвсем други планове
Джем:    За това, по-нататък. Вие не се ли признавате за виновен?
Ферхат: Аз имам шикарно АЛИБИ. Ще ти хареса.
Джем:    А имате ли доказателства?
Ферхат: Неоспорими! Но след 9 месеца!  

tooth tooth tooth tooth tooth

Дали наистина й е направил бебе  Joy Joy Joy Joy

# 477
  • Мнения: 1 643
много банално ще е, Аслъ все пак е лекар,  но пък и едва ли са имали време да вземат предпазни мерки, кой знае

# 478
  • Мнения: 33 400
много банално ще е, Аслъ все пак е лекар,  но пък и едва ли са имали време да вземат предпазни мерки, кой знае
Те и лекарките забременяват  Joy Joy Joy
Ще видим  hahaha

# 479
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, знае ли човек? Ако се изчерпи Еркан аби, може пък и Аслъ да е бременна, да загуби бебето и нова мъка за Ферхат...ох, дано не съм права ooooh!

Затова още малко смях: Аслъ и Ферхат след 3 години Laughing

Общи условия

Активация на акаунт