JUMBO

  • 113 427
  • 780
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Харесвам ДЖЪМБО. Влизам за едно и излизам с 10 😄 коледната украса цялата от там, елхата също, декорации за вкъщи, вази, цветя също. Пухкава пътечка имам от там. В началото нищо и нямаше след няколко  пранета, но вече е проскубана пътечка. За тези цени повечето неща са достатъчно качествени. 😊 Предлагат страшно много неща, които не на всякъде има. Спокойно мога да загубя 2-3 часа там. 😁

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Момичета да знаете Джъмбо имат ли онлайн магазин или само физически са?

# 32
  • Мнения: 46 434
Нямат онлайн магазин.

# 33
  • Мнения: 355
Здрвейте,да ви попитам има ли смисъл да ходя до джъмбо от друг град до софия,като няма да купувам играчки и детски неща?

# 34
  • София
  • Мнения: 22 886
Здрвейте,да ви попитам има ли смисъл да ходя до джъмбо от друг град до софия,като няма да купувам играчки и детски неща?

Какво искаш да купуваш?  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 9 416
Здрвейте,да ви попитам има ли смисъл да ходя до джъмбо от друг град до софия,като няма да купувам играчки и детски неща?

Зависи как вървят като цени в твоя град нещата, които търсиш. В Джъмбо цените са ниски за всички артикули, но съм виждала сходни цени за някои от тях и на други места. Например домашните потреби ги има на сходни цени в едно квартално магазинче до нас и като качество не са по-различни.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Аз съм на мнение, че не всичко е по-евтино в Джъмбо. Някои неща могат да се намерят по-евтино в магазини за 1 лев.
rapar4eto, Джъмбо не е магазин само за детски играчки - една част от продаваните стоки са детски, но като цяло е магазин за всичко -
 има всякакви неща за дома, декорация, кухненски пособия, неща за домашния любимец, автомобила и т.н. - всякакви джунджории. Преди, когато нямахме Джъмбо в града и посещавах такъв магазин веднъж годишно, прекарвах няколко часа вътре, защото исках да видя всичко и намирах много интересни неща.   

# 37
  • Мнения: 355
Благодаря на всички за отговорите.Няма смисъл да ходя щом има само домашни потреби и подобни.

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 17:50 от rapar4eto

# 38
  • Мнения: 820
rapar4eto, няма само домашни потреби и ''подобни''.
Като се започне от канцеларски материали, декорации за празници, офис консумативи, домашни потреби, текстил (хавлии, дрехи, шапки), детски играчки от всякакъв вид и за всякаква възраст, стоки за домашни любимци, рамки за снимки, грим аксесоари и ей такива нещица от всякакъв вид.

# 39
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Аз го посещавам 2,3 пъти в годината и до сега съм доволна от всичко закупено- чашите им харесвам, закачалките, разни канцеларски неща, както и кухненски работи.

# 40
  • Мнения: 1 762
Аз съм си направо фен на Джъмбо. Далече ми е и много неща купувам от Хиполенд, който е до вкъщи. Но е скъпарски магазин и не виждам огромна разлика между играчките. Малката има от Джъмбо бебешки телефон, изпуска го, удря го, той си работи. Оттам и подариха аквариум, който разказва на български, прожектира луни на тавана и се върти. Ами всички деца се влюбват в него, като ни дойдат на гости.
Обиколниците на леглото са от там. Пера ги и ги суша в сушилня- добре са си.
На племенницата купихме оттам раница за училище. Две години я ползва.

# 41
  • Мнения: 959
rapar4eto може да разгледаш гръцкия онлайн магазин, за да добиеш представа какво се предлага в джъмбо.

Иначе знам, че се говореше, че ще има и бг онлайн магазин, но за сега няма такъв.

Аз също съм доволна от предлаганите там неща. Детските дрешки са умалени наистина, играчките за цената си са супер. Декорациите за дома са страхотни и разнообразни. Че може да има понякога проблем с някоя стока, е нормално и се случва навсякъде, но като цяло съм доволна от всичко предлагано там. Понякога можеш да намериш всичко, което ти трябва под един покрив.

# 42
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Купуваме основно неща за вкъщи и джунджурии, не мисля, че имаме разочароващи покупки (ама и за 1-2-5лв не очакваме чудеса). Засичала съм неща на Fisher price с чувствителна разлика от Hippoland например.
Основно съм им фен на декорациите (дали коледни, дали великденски, вази, картини, възглавнички и т.н.), нещата за съхранение и на канцеларските материали.  Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 964
Аз съм много доволна от Джъмбо.Всеки път,когато имам възможност пазарувам от там. Цените са достъпни,а досега не съм имала проблем със стоките.Няколко години коледните подаръци са от там,както и за всички останали поводи и празници.Доволна съм и от детските дрехи,а пижамите не са мръднали. Peace

# 44
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Замислих се, че и аз имам пижама от Джъмбо и даже е с апликация, поне на 4-5 години е и не е мръднала.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт