Абитуриентски страсти 2018

  • 289 597
  • 2 394
  •   1
Отговори
# 1 125
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Тази година има повече стилни, отколкото абсурдни рокли и костюми. Дано не преиграват с носии, кринолини и корони повече.
Засега жълтурите са ми от фаворитите и на мен.

# 1 126
  • Down south
  • Мнения: 7 876
Майкооо Joy
Момичетата, казахте, че сами се справят, нямало нужда от майките им, но на тоз' левент, де е майка му?

# 1 127
  • Мнения: 12 037
Скрит текст:
Добре де, защо?

Казвате, че на тези години децата са самостоятелни и трябва да имат избор. Но ето, един такъв избор никога не бих толерирала и не бих финансирала. Каквито и последствия да има.

# 1 128
  • Мнения: 36 928
Преди години имах  ленено сако с подобна кройка и с къс ръкав. Беше в по-тъмни цветове - харесвах си го Simple Smile

# 1 129
  • Мнения: X
 Много хранени и яки 18-годишни момчета, със селски прости физиономии и приличащи на 30-годишни виждам. Наистина ли са такива чичовци днешните 18-годишни???

# 1 130
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

 
Засъсняха. В Пловдив вече вдигнаха въстанието
https://trafficnews.bg/temite-na-traffic-news/abiturient-kon-sab … i-snimki2-105120/

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 16:21 от `ТуиГ

# 1 131
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Вчера возихме абитуриентка, та имах възможността да видя отблизо тоалетите им.
Общо взето - нищо особено.
Дантела, тюл, сатен. Само 1 рокля ми хареса повече от останалите.
Има качени снимки в страницата на кмета ни, публични са, не знам дали мога да ги пусна тук.

# 1 132
  • Мнения: 36 928
Повечето официални тоалети и без това са скучни. Тук-там някой се откроява. Разглеждах гостите на кралската сватба - масово зле облечени жени. Щом аристократите се представят така, какво остава за неопитните младежи.
В тази връзка - не съм съгласна, че жълтият цвят не е официален. Кралицата се облича във възможно най-ярките крещящи цветове за официални събития. Последното съчетание от лайм и тъмнолилаво направо ме омагьоса Wink

# 1 133
  • Мнения: X
И аз това си мислех онзи ден. Щом кралските особи, които разполагат с достатъчно средства и връзки да покажат стил, изящество и класа, пак понякога си имат своите издънки, как бихме могли да имаме толкова големи очаквания към колежката, съседката, децата им и дори самите нас. И пак могат да се видят жени, девойки и мъже, които с далеч по-малко разходи са постигнали изумително добри резултати.

# 1 134
  • Варна
  • Мнения: 10 669
Не знам защо смятате короните/тиарите за ненужни или пък повлияни от кралски сватби.Аз лично си сложих и се радвах на всяко момиче, което също имаше (ако цялостната визия го позволява ,разбира се).Много ми е симпатично да има аксесоар в косата.
Била си с корона на бала ти?

# 1 135
  • Мнения: 6 015
На мен ми харесва голям процент от абитуриентите, даже съжалявам, че навремето не бях с дълга рокля.
Не намирам официалните тоалети за скучни.

# 1 136
# 1 137
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Следващата година  в спортното училище  на Търново ще завършват няколко момичета от паралелка конен спорт. Направо очаквам да стане като на  Тодоров ден .

# 1 138
  • Мнения: 31 409
Много хранени и яки 18-годишни момчета, със селски прости физиономии и приличащи на 30-годишни виждам. Наистина ли са такива чичовци днешните 18-годишни???
Хайде глупости. Peace
Моля, покажи се ти тук в темата, да ти видим "интелигентната физиономия и на колко точно си, а на колко приличаш"?

# 1 139
  • Мнения: X

Хайде глупости. Peace
Моля, покажи се ти тук в темата, да ти видим "интелигентната физиономия и на колко точно си, а на колко приличаш"?

 Ами не са глупости. Тези остиганите и яките биволета, които гледат лошо са си точно с прости селски физиономии. А аз съм била абитуриентка преди много години, нямам претенции да приличам на 18-годишна, макар че като гледам момчетата може да минат спокойно за връстници на мъжа ми, който е на 35 и нареден до тях ще мине за абитуриент.

Общи условия

Активация на акаунт