Токуда Болница София - тема 26

  • 132 026
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 501
И аз родих секцио преди 11 месеца в Токуда и бях с още 3 жени в стаята и мога да потвърдя казаното от момичетата. Много си помагахме най-вече емоционално една на друга. Наистина акушерките не могат да са на разположение 24/7 и най-малкото аз не можех да се навеждам да си извадя дамски превръзки и разни други тоалетни принадлежности от куфара, който беше на земята. Добре, че в нашата стая имаше едно момиче, което е родилно нормално и ми помогна да откопчая ципа иначе трябваше да викам акушерките. Това са битовизми, обаче когато имаш силни болки и не си се раздвижила добре, а имаш силното желание да се изкъпеш  и преоблечеш е страхотно !

# 496
  • Мнения: 2 818
Много се сближихме с момичетата в нашата стая. Помагахме си взаимно и времето мина в шеги и закачки.
И при мен беше така, не бих мислила да се изолирам в стая.
За родата, братя, сестри, майки, лели, чичовци да влизат и да ме посещават, за мен е безумно и съм на мнение, че е излишно.
Това е болница, не хан.
Гости после ще каните.

# 497
  • София
  • Мнения: 4 884
Desert girl ме подсети много добре, наистина навеждането след секцио си е гадна работа, затова предвидливо си оставете тоалетните принадлежности, зарядно и т. н в горното шкафче до леглото. Ние с момичетата в моята дтая си оставяхме превръзки и други подобни в тоалетната, за да не ги носим с нас. Това наистина са дребни битовизми, но облекчават живота.

# 498
  • Мнения: 1 501
Aз си бях намислила да го направя това, обаче ме местиха 3 пъти в различни стаи включително и след секциото и следователно нещата ми бяха в куфара и нямаше как.... аз като разбрах, че ще ме преместят след операцията и много се издразних, защото знаех, че после няма да имам достъп до нищо. Чаках акушерките сума ти време да ми донесат телефона и багажа.

Desert girl ме подсети много добре, наистина навеждането след секцио си е гадна работа, затова предвидливо си оставете тоалетните принадлежности, зарядно и т. н в горното шкафче до леглото. Ние с момичетата в моята дтая си оставяхме превръзки и други подобни в тоалетната, за да не ги носим с нас. Това наистина са дребни битовизми, но облекчават живота.

# 499
  • Мнения: 64
Момичета, посъветвайте ме моля при кой лекар да си следя бременността (11 г.с. съм)? Бях се спряла на лекар, който обаче вече не е в Токуда, и започвам отново проучване и чудене.

# 500
  • София
  • Мнения: 170
Момичета, посъветвайте ме моля при кой лекар да си следя бременността (11 г.с. съм)? Бях се спряла на лекар, който обаче вече не е в Токуда, и започвам отново проучване и чудене.

Препоръчвам д-р Кирякова Simple Smile

# 501
  • Мнения: 1 501
Аз бих препоръчала Илиев, но да ви кажа всеки си харесва лекаря, при който се е следил и е родил. Реално в Токуда държат високо ниво на целия екип и според мен, който и да изберете ще останете доволна.

# 502
  • Мнения: 1 179
Регистратурата на АГ работи ли в събота?

# 503
  • Мнения: 16 899
Поне януари не работеше.

# 504
  • Мнения: 2 999
Не, не работи, както и на официални празници не работи.

# 505
  • Мнения: 112
Препоръчвам д-р Богданова, мн мила и предразполагаща ☺

# 506
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Току що получих СМС от екипа на свети Лазар че д-р Димитров вече работи там. Интересно От къде ми имат телефона като аз не съм била пациентка на доктора, а в СВ. Лазар не съм стъпвала

# 507
  • Мнения: X
И аз получих. Аз имам номера на Димитров, а и съм била пациентка на св, Лазар.

# 508
  • Мнения: 16 899
И аз получих смс. Била съм пациент на св.Лазар отдавна, а при Димитров родих февруари.

Нормално, искат да дръпнат пациентите от Токуда Wink

# 509
  • Мнения: X
А сега остана ли някой да работи с лазер в Токуда - преди бяха Димитров и Карагьозов, сега не може да няма?

Общи условия

Активация на акаунт