Токуда Болница София - тема 26

  • 131 519
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 190
Д-р Марков прави ли секцио в болницата или се занимава с административна работа?

# 736
  • Мнения: 57
    Здравейте, момичета,дали има някоя от вас която е раждала при Анна Богданова,много ще съм благодарна ако споделите мнение!

    # 737
    • Мнения: 145
    Здравейте! От скоро родилите някой може ли да сподели какъв е режима на посещенията в общите стаи? Родих в Токуда през 2013 и 2015г и септември ми предстои трето раждане там. Чудя се откакто е ново ръководството и има ново отделение дали има промяна. Преди посещенията бяха свободни за общите стаи. Също ме интересува оставят ли бебето за постоянно в общите стаи както беше преди или са въвели режим?

    # 738
    • Мнения: 731
    Здравейте! От скоро родилите някой може ли да сподели какъв е режима на посещенията в общите стаи? Родих в Токуда през 2013 и 2015г и септември ми предстои трето раждане там. Чудя се откакто е ново ръководството и има ново отделение дали има промяна. Преди посещенията бяха свободни за общите стаи. Също ме интересува оставят ли бебето за постоянно в общите стаи както беше преди или са въвели режим?
    Миналата седмица бях на отворени врати и казаха, че в общите стаи свижданията са всеки ден между 16 и 18ч., т.е. няма свободен достъп. Такъв е разрешен само за ВИП стаите.

    # 739
    • Мнения: X
    Т.е. вече позволяват външни лица да влизат в общите стаи ли? Не звучи добре това.

    # 740
    • София
    • Мнения: 6 726
    Здравейте! От скоро родилите някой може ли да сподели какъв е режима на посещенията в общите стаи? Родих в Токуда през 2013 и 2015г и септември ми предстои трето раждане там. Чудя се откакто е ново ръководството и има ново отделение дали има промяна. Преди посещенията бяха свободни за общите стаи. Също ме интересува оставят ли бебето за постоянно в общите стаи както беше преди или са въвели режим?
    Миналата седмица бях на отворени врати и казаха, че в общите стаи свижданията са всеки ден между 16 и 18ч., т.е. няма свободен достъп. Такъв е разрешен само за ВИП стаите.

    Icecube, и аз се чудя дали да ида на този ден на отворените врати Rolling Eyes , струва ли си ? Има ли нещо полезно, което казват или само развеждат из отделението?

    # 741
    • София
    • Мнения: 4 884
    Само някой външен да ми влезе в стаята, тъй като ще съм и аз в обща, и ще има скандал. Има си стая със слънчогледи за посещения, както и фоайето след нея и никакви баби и дядовци няма да позволя да влизат в стяята, в която се разхождам по гащи и да ми кихат. И аз съм раждала там 2013та и такова нещо не е имало. Как пък не им е неудобно на някой жени да си вкарват роднините в стая, в която има още три жени, не ми е ясно.

    Марков не прави секцио, а операции от обща гинекология. Не се занимава с раждания.

    # 742
    • Мнения: X
    И 2016 година си беше забранено влизането, ще е странно, ако сега са го променили.

    Преди в деня на отворените врати НЕ те развеждаха из отделението. По принцип не е много редно да се разхождат там външни хора, все пак има новородени бебета и жени след операция.

    # 743
    • София
    • Мнения: 6 726
    И 2016 година си беше забранено влизането, ще е странно, ако сега са го променили.

    Преди в деня на отворените врати НЕ те развеждаха из отделението. По принцип не е много редно да се разхождат там външни хора, все пак има новородени бебета и жени след операция.

    До колкото виждам в сайта им пише, че се развеждат из Отделенията, но може би не където са родилки и бебета нз.

    Дни на отворените врати

    Младите семейства могат заедно да посещеват Дните на отворените врати, които се провеждат два пъти месечно. Необходимо е предварително записване на телефон: 02/403 4000. В рамките на Отворените врати ще получите ценна информация от лекарите - акушери и неонатолози - за раждането и грижите за бебето в Болница Токуда, нашите предимства и уникални услуги. Провежда се и разглеждане на отделенията по Акушерство и Неонатология. Необходимо е предварително записване на 02/403 4000.

    # 744
    • Мнения: 145
    Момичета извинявайте за неправилно зададения въпрос! Под свободен достъп имах предвид че през 2015 нямаше определени часове за свиждане и дъщеря ми и съпруга ми идваха когато искаха. Разбира се виждахме се при слънчогледите и никой никога не е влизал в общата стая.

    # 745
    • Мнения: X
    curnichko, пак такова беше положението, поне доскоро - можеше по всяко време да излизаш на свиждане до стаята със слънчогледите. Аз помня, че и преди имаше някакви регламентирани часове, но не се спазваха и не е имало проблеми.

    # 746
    • София
    • Мнения: 2 666
    Влизат бъдещите родители и в общите стаи, за да ги разгледат. По-точно само поглеждат ако майките са съгласни.

    # 747
    • Мнения: 145
    Бабата на Роузи супер! Че с двамата дребосъци не знам баща им кога ще смогва Simple Smile А бебешорите? Могат ли да бъдат постоянно при майките? През 2015 дори през нощта бебето стоеше при мен, разбира се след съгласието на съквартирантките.

    # 748
    • Мнения: X
    До скоро процедираха по същия начин с бебетата - постоянно седяха при майките, включително и нощем, ако другите жени в стаята не възразяват. Не съм прочела из темата, някой да е споделил нещо друго, така че може би няма промяна.

    # 749
    • Мнения: 16 872
    Потвърждавам  - свиждания при слънчогледите по всяко време. Бебетата са при майките от 6 сутрин до 23 вечер. Ако искаш да кърмиш през нощта казваш на акушерката и няма проблеми. Ако искаш бебето при теб - след съгласие с останалите в стаята.

    Общи условия

    Активация на акаунт