Името на третото бебче

  • 2 352
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
денис,макр че харесвам най-много българските имена-денис ми харесва.като се роди малката ми сестра(аз имам 2) ние с другата ми сестра избрахме името яна и майка ми взе че го хареса и наистина я кръсти така,макар че беше избрала името цветелина преди това.но и другите имена са хубави-в мига в който видиш бебето-сама ще видиш кое име му подхожда най-много.аз така направих-имах някакъв набор от имена,но когато видят цецо за първи път-тогава реших че това е неговото име

# 16
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И на мене най-много ми допада Денис.
Ако те интересува значението на тези имена виж в http://www.thinkbabynames.com/meaning/1/Denis

# 17
# 18
  • Мнения: 670
Много добър избор е направило детето. Денис е страхотно име. И идеята за трите момченца с първи букви Д е много добра. Всушай се в думите на сина си. Малкия си знае работата  tooth

# 19
  • Мнения: 1 272
Денис е хубаво име и е хубаво желанието на малкия да даде име на братчето си! Peace

# 20
  • Мнения: 1 048
Александър е хубаво име, но май вече стана доста банално. Лъчезар ми допада много. Денис ми е малко странно.

# 21
# 22
  • Мнения: 335
а какво ще кажеш за Деслав

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
Денис. Александър също ми харесва, но много често се среща вече. Peace

# 24
  • Мнения: 803
Много ви благодаря на всички.Вие сте страхотни,направо ме изумихте,толкова сте мили и...нямам думи май  EmbarassedМай ще ми хареса и аз да пускам от време на време разни публикации и анкети.И без друго нещо съвсем ме е хванало шубето около предстоящото раждане,въпреки че ми е за пръв път,а тук наистина получавам много приятни емоции.  bouquetБлагодаря ви още веднъж.

# 25
  • Мнения: 8 505
Александровци-под път и над път.Аз бих избрала някое от другите две.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 830
Денис повече ми харесва Grinning.
Леко раждане  bouquet.

# 27
  • Мнения: 235
Денис е супер

# 28
  • Варна
  • Мнения: 567
Лично на мен Лъчезар ми допада най-много и си е българско име Simple Smile

А ако е за буквата Д, има варианти Деян, Делян или Дамян

# 29
  • Мнения: 8 917
Здравейте,мами...Имам си двама сина и след месец ще се роди бебчето,което пак ще е момче,според ехографа.Та малкия ми син предложи бебето да се казва Денис,за да са с еднакви буквички тримата-Димитър,Даниел и Денис.Как ви се струва,а?А на мен ми се искаше да е Александър или Лъчезар.Дали да послушам малчо или...
Аз съм за Денис Peace

Общи условия

Активация на акаунт