Електроепилация

  • 4 592
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте, дами!
Извинявам се, ако темата не е за тук. Знам, че има тема за видовете обезкосмяване!
Но, моят въпрос е малко по-различен.
Искам да попитам ако някой знае къде извършват електроепилация с игла, в областта на Велико Търново - близките градове по възможност Габрово, Стара Загора и т.н.
Обиколих мисля, почти всички студиа тук във Велико Търново - не намерих някой да извършва тази процедура и останах доста разочерована, дори по-младите ''рецепционистки'' ме питаха какво е това.
Имам нужда от тази процедура, защото става въпрос за единички косъмчета по лицето, бях направила процедура лазерна епилация и от нея от 2-3 , се умножиха на 4-5. Все още не са много за това искам да намеря къде правят тази процедура, много ще съм ви благодарна, защото съм доста отчаяна. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 824
Здравейте, дами!
Извинявам се, ако темата не е за тук. Знам, че има тема за видовете обезкосмяване!
Но, моят въпрос е малко по-различен.
Искам да попитам ако някой знае къде извършват електроепилация с игла, в областта на Велико Търново - близките градове по възможност Габрово, Стара Загора и т.н.
Обиколих мисля, почти всички студиа тук във Велико Търново - не намерих някой да извършва тази процедура и останах доста разочерована, дори по-младите ''рецепционистки'' ме питаха какво е това.
Имам нужда от тази процедура, защото става въпрос за единички косъмчета по лицето, бях направила процедура лазерна епилация и от нея от 2-3 , се умножиха на 4-5. Все още не са много за това искам да намеря къде правят тази процедура, много ще съм ви благодарна, защото съм доста отчаяна. Simple Smile

Провери в този сайт има търсачка, като зададеш 'електроепилация' и за град 'Велико Търново', виж какво излиза:
http://www.epilacia.com/catalog/elektroepilaciq-4/Veliko_Tyrnovo
Обади се на тези студия да разбереш дали в действителност правят електроепилация с игла. Не прави в никакъв случай с електрическа пинсета, защото само ще си губиш времето и парите, а може и да си докараш още по стимулирани косми.

Можеш да смениш опцията с друг град в търсачката и да видиш какви студия ще излязат като резултати.

Тези 2-3 косъма не са само толкова, нито 4-5, а вероятно повече. Скубеш ли си космите? Ако да, колко често и по колко косъма. На космите във фаза на растеж са необходими няколко седмици след като са били отскубнати, да достигнат повърхността на кожата отново. В зависимост от съответната зона, къде е разположена на лице или тяло, и вида на космите твърди или мъхести този период в седмици е различен.
Ако един път в седмицата си скубеш по 2-3 косъма от лицето, то ги умножи 8, това е броят на космите във фаза растеж, а има и в покой. Ако ги скубеш 2-3 косъма два пъти в седмицата, умножи още по две.
Не скубеш всяка седмица едни и същи косми.

Успех с намирането на добър специалист и с електроепилациите  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 130
Благодаря за изчерпателното мнение!!!
Не скубя нищо. Честно казано, сама ги предизвиках, от маска за лице за черни точки. След което забелязах няколко тъмни мъхчета, които преди нямах. Интересувах се и отидох на лазерна епилация, бяха скиптични, защото мъхчетата били прекалено малки, но все пак ми направиха процедура. След като минаха месец два порастнаха пак дори с още няколко до тях. Това се случи след лятото, и сега търся електроепилация, но не намирам в близост и съм доста отчаяна. Така, че не, нищо не съм скубала. Много ти благодаря, ще продължавам да търся. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3
Привет,
В Габрово тази процедура се предлага в салон за красота "Валентина". Момичето, което прави електоепилация се казва Димка, много е внимателна и мила. Аз лично се подлагам на тази процедура вече година и определено има невероятен резултат.

# 4
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Здрасти. Виждам, че темата е от януари, но аз да се включа - аз ходя на електроепилация с игла в Салон "Мая" във Велико Търново. Намира се до входа на цеха за торти Лотус или по друг начин казано - под баничарницата на Веско Маринов на пазара.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте! Електроепилация предлагат във Велико Търново в козметечен салон Офелия, който се намира до читалище Искра. Ето тел. номер: 062658700.

Общи условия

Активация на акаунт