Раждане във II САГБАЛ Шейново

  • 85 079
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 617
За мен само това е нормално в цялата болница.

# 61
  • София
  • Мнения: 109
В какъв смисъл само това е нормално?

# 62
  • София
  • Мнения: 5 617
Не съм доволна от нищо там, но може би е и до нагласа.

# 63
  • Мнения: 199
Здравей.
А каква нагласа си имала?
Ако желаеш, дай ни малко повече информация.
Не съм доволна от нищо там, но може би е и до нагласа.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 617
Ами имах очаквания, че поне ще е нормална обстановката, независимо, че е държавна болница. Преглътнах неудобните легла, лошото отношение в неонатологията, грубите акушерки, несъобразителни санитари (миеха в 21.30 пода в стаите с препарат, а носеха бебетата в 22ч), почти всички деца бяха с инфекция (смятам, че е заради пътека - не мисля, че всяко второ бебе е с високо ЦРП), но когато доведоха сина ми сутринта в 6ч и на количката имаше буболечка смрадливка, вече ми дойде в повече.

# 65
  • Мнения: 59
Да кажа и моето мнение, аз пък останах много доволна от персонала и грижите(бях с избор на екип, ако има значение). Има стая на Авент там акушерките са супер, помагат за кърменето и отговарят и показват всичко. Единственото общите бани са кофти, но  персонала е много квалифициран и се преживява. Е естествено зависи и вие как подхождате към тях разбира се

# 66
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Да кажа и моето мнение, аз пък останах много доволна от персонала и грижите(бях с избор на екип, ако има значение). Има стая на Авент там акушерките са супер, помагат за кърменето и отговарят и показват всичко. Единственото общите бани са кофти, но  персонала е много квалифициран и се преживява. Е естествено зависи и вие как подхождате към тях разбира се

Абсолютно на същото мнение съм, както съм и писала по-горе в доста дългото описание на престоя ми в Шейново Simple Smile Каквото повикало, такова се обадило. Към мен се държаха прекрасно всички, даже едната вечер ме заболя гърлото и санитарката с дежурната акушерка ми правиха чай, даваха ми разни ефизоли и т.н., които не се полагат на бременните, проверяваха ме няколко пъти всичко наред ли е Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 5 617
Подходих съвсем нормално, не съм се държала високопарно. Може би съм случила кофти момент, не знам.

# 68
  • Мнения: 478
Здравейте, знаете ли какво точно мляко дават като добавка на новородените в Шейново?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 617
Хип Комбиотик.

# 70
  • Мнения: 478
И аз така бях разбрала и започнах в къщи с него, но нещо не може да се изхожда и сменяме вече трето мляко, Та затова се чудех да не съм объркала там какво са й давали.

# 71
  • Мнения: 643
Момичета след 10 дена престой и раждане в Шейново, бих ви препоръчала болницата, заслужава си, аз доста постоях в различни отделения и съм доволна. Сега на въпроса, някой знае ли къде преглежда д-р Вецев и как се записва час при него?

# 72
  • Мнения: 199
Препоръчвам ти др.Вецев, прекрасен е!
Преглежда в клиника Феникс - http://mcfenix87.com

Момичета след 10 дена престой и раждане в Шейново, бих ви препоръчала болницата, заслужава си, аз доста постоях в различни отделения и съм доволна. Сега на въпроса, някой знае ли къде преглежда д-р Вецев и как се записва час при него?

# 73
  • София
  • Мнения: 2 564
Благодаря, че споделяте мнения, аз натам съм се насочила и ми е полезно да прочета всичко от темата.

# 74
  • Мнения: 643
Препоръчвам ти др.Вецев, прекрасен е!
Преглежда в клиника Феникс - http://mcfenix87.com

Момичета след 10 дена престой и раждане в Шейново, бих ви препоръчала болницата, заслужава си, аз доста постоях в различни отделения и съм доволна. Сега на въпроса, някой знае ли къде преглежда д-р Вецев и как се записва час при него?

Благодаря, само нещо не мога да го намеря в сайта, ама ще звънна да питам дали мога да запиша час, наистина Вецев ми направи впечатление, като доста добър специалист мисля вече да ходя при него.

Общи условия

Активация на акаунт