Сняг ела и вирусите умори, мамите от ИБ с децата да се забавляваме с весели игри

  • 47 990
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Да е жива и здрава Лия, да е щастлива и безгрижна! И майка ѝ да ѝ направи кекс Grinning

# 721
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Поспаланче,дано не е поредния вирус.Оф,това ми е най-голямото притеснение колко дълго ще изкара на градина като го пусна.
Мецко,и аз водя Дени на зъболекар и е рев,сълзи и сополи.
Аз се чудя как ще му вземат кръв пак и как ще го удържам.Вече е толкова наплашен,че не дава нищо да му правят.Тая вечер още с влизането на сестрата такъв вой нададе,че ще каже човек какво ли го правят.

# 722
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мдааа ама е. Бубата се мята, пъшка и промрънква половината нощ. Като я пипнах топла. Даже не съм мерила колко е, а направо и дадох панадол. Като спадна заспа спокойно. Слав стана със закърпено око. Тая седмица са вкъщи. Отново.
Моменце бързо да оздравяват.

# 723
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Поспаланче,дано се оправят скоро и двамата.Дано не е гадния грип това да ги повтаря,че е ужасно.
Моме,как са децата?
Аз да питам сега като сме 3 група и искат извинителни бележки,а сме лежали в болницата,а и имаме една седмица у дома кой трябва да ми ги издаде-една педи и една от болницата ли?

# 724
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз бих я търсила само от педиатъра. Нали тя ви е препратила за хоспитализация?

# 725
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Цвете,да тя ни изпрати.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 25 254
От болницата издават извинителна бележка за престоя там, много ясно. Ако преценят, че имате нужда от домашно лечение след изписването ще издадат и за него. За дните преди болницата ще вземеш от педиатъра. Плюс контактна бележка, когато решиш да го пуснеш на градина.

# 727
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Месечинке, благодаря.Ще търся значи бележки от болницата и от педи.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Край нямат ши*аните болести,  еййййй! И аз съм пак с ангина,  за сега се мъча без АБ,  дано да се справя Sad  
Днес казах на Атанас,  че му пожелавам един ден,  децата му да имат същия характер като неговия 😵🤦 Изчатках,  не ми издържат нервите вече,  а е най-разбраното дете,  само да поиска!

# 729
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Арвенче,понякога и аз така изтрещявам.Търпя,търпя и в един момент ми пада пердето.
На нас ни оставиха утре за снимка и контролни изследвания и ако всичко е ок ще ни изпишат.Сега съм в дилема как да го задържа по дълго вкъщи,за да не се разболее пак и да не се върнем пак тука.
Оздравявайте скоро.

# 730
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Днес казах на Атанас,  че му пожелавам един ден,  децата му да имат същия характер като неговия 😵🤦
аз пожелах на Ема 10 като нея, като я хванат Карастанчолар ..

# 731
  • NE
  • Мнения: 10 999
На мен също ми избиха всички нерви. Молих се 3 пъти на всеки по отделно да спи. Денем Вилизар ми вижда сметката, вечер е брат му. Вече си мисля,  че аз не съм У ред.

# 732
  • shumen
  • Мнения: 18 070
Моето и то в клуба на диваците.Днеска рева като магаре,че останал сам в стаята,а другите ги изписали.Сега пък стои до мен и мрънка,че не искал да го бодат утре да му вземат кръв.От сега ми настръхва косата утре сутрин какъв цирк ще спретне.

# 733
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Оффф тая вечер вкъщи се разигра някакъв спектакъл амаа. Главния герой както си ядеше реши,че нещо му е заседнало на гърлото и се почнаха едни опити да повръща,едно чудо. 2 часа ни разиграва с повръща ми се, не ми се повръща. Накрая му набутахме едни капки вомитусхийл за всеки случай да не би да казва истината и заспа. Подозирам, че факта че му спрях ТВ, за да се нахрани за 10 мин вместо за 30 няма нииищо общо. Бубата дига днес цял ден температура. Хубавото е, че е на 6 часа. Ама като почне да я дига и се почва с другия спектакъл-боли ме крачето,боли ме коремчето, боли ме дупето и какво ли не я боля днес.

# 734
  • Мнения: 39 350
Мойта оня ден така театрално припадна на килима, защото трябваше супа да яде.

Общи условия

Активация на акаунт