Сняг ела и вирусите умори, мамите от ИБ с децата да се забавляваме с весели игри

  • 48 044
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39 633
Арвен, с най голямо удоволствие те каня вкъщи. Както поканих и Кокоса. Не си я представям бременна да се лашка всеки ден Кюстендил София и обратно.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Сигме,  много благодаря за гостоприемството,  но ще отседна в много близки приятели Simple Smile  Ако имаш време за кафе обаче,  много ще се радвам да те видя!  На 10 минути от централната автогара ще съм.

# 77
  • Мнения: 2 843
Ехх, това да беше пред 7-8 години, щяхме да се съберем и да се напоркаме Bowtie

# 78
  • Мнения: 39 633
Имам нова баня. Ако и с това не мога да ви подмамя  Joy

# 79
  • Мнения: 39 633
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 14:22 от sigma

# 80
  • Мнения: 2 843
Хаха, Сиг, усилено ни каниш Grinning Супер ти е банята, целувки за Лия Kissing Heart

# 81
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Кокоси бременна за поркане мисли от сега. Сладураната ми тя Laughing Heart Eyes
Пънче горе гребена. Здрави да сме с всичко ще се справим. И на мъжа ти го кажи, когато му се скофти настроението.
Емека добре дошла  bouquet Ако искаш да ви добавя на първа страница ми кажи годините на раждане на децата и имената им или как искаш да ги впиша.

# 82
  • shumen
  • Мнения: 18 222
Меци,благодаря.Ще погледна довечера какво има в АСДА и Спортсдиректа,че няма мира.Сутринта още със ставането ме почна Дени-мамо,нали си ми най-добрата,нали си вълшебница,ще ми намериш каквото искам.
Чак мен ми стана жал как ме молеше милия едва ли не до довечера да ги има.
Пънче,благодаря.Ако харесам нещо ще пиша на Весето,само и тя да се включи.
Иначе,горе главата.Здрави да сме,другото ще се оправи.
Арвенче,тежко е знам.Ние като се разделихме така с бащата на Дени,аз бях без доходи,едва свързвахме двата края,докато си намеря работа.Добре,че са нашите,че и до ден днешен помагат с каквото могат и цял живот няма да мога да им се отблагодаря.
Цвете,дано е добре Алекс.На нас Урбазон са ни правили в болницата инжекции.
Сигме,супер е банята.Целувки на Лия.
Аз минах на превръзка.Наистина не е толкова студено,но е заледено и познайте аз дали точно пред поликлиниката не се подхлъзнах и изтрещях на Земята.
За довечера стиснете палци.Ще водя Дени на зъболекар,че преди няколко дни случайно видях,че има огромна дупка на едното зъбче.

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 14:27 от danaeka

# 83
  • NE
  • Мнения: 10 999
Давам бърз отчет. Минахме пред докторката да го чуе. Успокояват се нещата. Намерих и лекарството и се запасих колкото имаше в аптеката. Довечера ще дойде сестрата (роднина е на мм) и ще му сложи инжекция, но докторката иска да намаляваме бройката вече. Тя е от детското отделение. Замества нашето педи, че е в отпуск.

# 84
  • Мнения: 4 087
Ехх, това да беше пред 7-8 години, щяхме да се съберем и да се напоркаме Bowtie

Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Пияници такива/казвам аз с домашно вино в ръка/

Миналата година и за нас беше тежка, дано идва по-добро. Във всяко едно отношение нещата не вървяха, колкото и да полагаме усилия, аз не споделям много , защото не смятам че мога да товаря хората и околните с моите грижи, та на някой може да му изглежда егати розовият живот дето водя, ама не е така......за съжаление всеки си има своите дупки, само се моля да сме здрави, с всичко друго ще се справим щом сме здрави.
 Сега уж усещам някакво раздвижване за добро, поуспокоихме се и вкъщи сякаш. Дано идват по-хубаво моменти, желая го и на всяка една от вас, да е било просто кофти година, ретрограаден Меркурии и каквото и да е, ама да е в миналото вече!

# 85
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Цвете с тези ларингоспазми направо ми се изправя косата . Трябва да намериш някакъв вариант още като го усетиш Алекс да тушираш в зародиш спазъма . Последния път при нас проработи Преднизолон хапче еднократно 2 броя и инхалации с пулмикорт . Това да виждаш как се задушава от таква кашлица е най големия кошмар и за детето и за майката .
Сигме обаче банята е страхотна Simple Smile с кеф да се къпеш вътре .
Завиждам ви за снега Simple Smile искам малко и аз , а тук духа и вали ужасно . Днес не го пуснах на градина , просто нямаше начин да излезна в този ветрилник и да вървя 20 Мин .
Финансите никога не стигат , ние си скъсваме гъза от работа и все не стигат , не се оплаквам , добър живот живеем . Само обаче наема ни е 1200£ плюс сметките и колата застрахова отиваме на 1700£ отделно храна 800£ и направо са си една чанта пари всеки месец . Април вече имаме право на английски паспорти и ще ни струват 5000£ което е една огромна сума пари , още от преди 3 години имахме право да задвижим нещата , но заради сумата отлагахме досега и миналата година си извадихме постоянни жителства заради Брекзит . Моя мъж е решиш вземем ли паспортите да се прибираме , а пък ако нещо неможем да се справим в България поне ще можем без проблем да се върнем като сме с английско гражданство .
Да ви кажа , че съм се захванала с внос на детски колички от тук към БГ - нови и употребявани и столчета за кола. Ако някои си търси хубава количка на прилична цена да пише , имам какво да предложа . Реших след като потърсих стол на Крис следващия размер да видя какви са цените в бг и тук, ами горницата която слагат в бг е огромна 200-500 лв разлика . Ако потръгне ще отворя магазин с голямо разнообразие от стоки на достъпни цени за бг майките .

# 86
  • Мнения: 39 633
Това, че някой споделя най хубавото, не значи че всичко е така.
Всеки има кофти и хубави моменти.
Но както обичам да казвам- и това е мине. И хубаво и лошо- нищо не е вечно.

Чери, за ти пратя малко снежец за към баба ти Бети. Ай шамусуневиди на гадния лед. Сутринта колата ми поднасяше.

# 87
  • shumen
  • Мнения: 18 222
Чери,да ти пратя малко лед и сняг.
Сигме,ужас.Аз книжка нямам,но и да имах в това време не бих тръгнала да карам.
Цвете,радвам се,че е по добре Алекс.
Стискайте палци.След малко отивам за диването и после на зъбар.

# 88
  • Мнения: 11 552
Снегът дойде, сега остава и да утрепе вирусите. Тук сме в предепидемична обстановка де, та си оставам Тома Неверни аз  Laughing
За всички с оклюмали гребени  Hug
Ние с още 2 приятелски семейства си купихме билети за Барса през април, за 4 нощувки. Сега търся хотели и апартаменти, но пак си знам, че от всички - аз съм с най-големи мал-щансове да си остана по принуда вкъщи, ако някое дете се тръшне болно. Ама к'вото - такова пък!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Сигме,  суупер е банята!  А тая Златокоска вътре е тооолкова голяма вече!  😘😘😘
Моме,  не така!  Не го мисли,  но ви пожелавам да отидете!  Simple Smile 
На мен ми е мечта да отида в Париж,  Рим,  Египет,  но 1-во искам да обиколя България. 

Общи условия

Активация на акаунт