Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 29

  • 36 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 29 055
Е права си Мамексито, джангъриеното ще ми оди най мноУ! #Crazy #Crazy hahaha
Лягам си и аз спокойна! newsm46 newsm46
Лека нощ! Както казва Деси отивам да помагам на моя мъж! Hug На Иринита лек път, роклята и е трепач, чак и на мен ми се дожени! 4470 4470

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
ПФууу, пустите му очи не се затваряха, ама вече мога да заспА
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Айде, утре "On the road  again" Whistling

# 287
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Аз на моя отдавна му помогнах.... Mr. Green  Joy
Мда, шти оди много джангариеното, ша си много шукаритетна,  Joy

Хайде, лека и от мен!  Hug

Лек път на Иринитка утре!  Heart Eyes

# 288
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Ох, отпусна ми се душата, отивам да му помагам на ММ, щом сте рекли.
Боже, добре, че е Мамексито, колко много нови думички научих, ама се чудя сега да ги вмъквам ли в лекционния матРиЯл или да изчакам да ги усвоя по-добре  newsm78 rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly

# 289
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Дескааа, още утре ги вмъкни!  Joy  Joy

# 290
  • Мнения: 3 347
Дескааа, още утре ги вмъкни!  Joy  Joy
Задължително!Нека знаят и Ората що е то бг език и има ли почва и у ваше село Joy.

# 291
  • Мнения: 2 844
Лекаааа и аз вече мога да заспивам, научих нова думичка  Joy Joy Joy

# 292
  • Мнения: X
Сладуранки, много сте писали, с кеф ви изчетох.
Мая, мн е сладка малката.
Васко, мн нежна е сестричката ти.
Мими, гащеризон е мн добър избор.
Иринитке, лек път утре и успех на срещата с шефа.
Деско, не вярвам кашкавал пане да си обядвала. 😃😄
Миленски, бързо оздравяване на детенце.
Адорейшънче, супер е менюто ти.
Инджи, записах си и аз рецептата за рулото. Ти сега на режим ли си или?
Жулс, как мина рд? Домашно Ф викаш охаа.
Аз от няколко дни съм въздържател и ми се пийва 1 ч.Ф, ама малко водица падна сега като не пия, не съм така подута.

Хриси, малко ядеш според мен. Явно не си лакома като мен. 😂😃

От 1 седмица имам болки в гърдите и т.н, а ще ми идва след 10 дни. То ову, то ПМС, ще се побъркам. Може би нещо хормоните..ама не ми се ходи по доктори.
Меню няма да пиша, реших вместо да се мъча с 90дд и въх мъх, да карам малко на без хляб, сладко, тесто, джънк, вино и после като укротя Спаска да подхвана диета.

Деми, Мамексче, Емка, всички 😘😗😗

Вижте какво си имам, а как ухаят.. ❤ Лека нощ.

# 293
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
  Четох, четох, ама нЕма време за коментари. Само - Сиси, от овулацията и периода след нея могат да болят гърди, и то много (чувствителност, дразнимост и прочие - казвам го от личен опит и казано ми и проверено от специалисти), не се притесянявай.  Hug Hug Hug
        Иринитко, с теб съм нощес, да мине леко и успешно срещата. Ааа, за сланинката - препържи я и си я вземи на пръжки в пликче, поръси си скришом салатката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Лек път!  Hug

           

   

# 294
  • Мнения: 2 087
                                  Добро утро,
не можах да спя и станах в 6 с ММ, явно много съм си починала събота и неделя, с две думи противопоказно ми е толкоз почивка. Гледах дали луната не е виновна за буденето ми цяла нощ, ми не е. И като толкоз ранобудна да ви сложа кофИ и закусчици



Днес при мен е пълна скука - плодове. Имам банани и мандарини, така че това ще е.
Лек и успешен вторник бандичка !

# 295
  • Мнения: 1 617
Юхууу, добро утро!  Hug
Ирка, Стреличке, благодаря за кафетата и закусчицата!  Hug
Ирка, как минаха при теб нещата? Нищо не пишеш..или не съм прочела? Hug
Иринитко, много ти е убава роклАта  Hug Обичам много тоя цвят. Simple Smile
Абе, моми, какво излиза - че джангариеното е най-наситеното тюркоазено? Или не съм усвоила добре урока на Мамексита?  newsm78
Сисонка, и аз си имам същите няколко стръкчета кокиченца - свеки ми донесе онзи ден  Hug
Айде, банда, ще се Ява пак после Wink

# 296
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Ир, Стреличке, не мога да си започна деня, ако не си взема дневната доза кафе от тук Hug
Емко, за Ир май трябваше да стискаме палци довечера, така че ще чакаме утре новини от нея Wink а за джангариеното май добре си разбрала, но ... имаме си учителка - тя да каже Joy
Джуле, не моЕ днес - нЕмам лекции преди 04.02 - до тогава сме в сесия и освен в нЕкоя оперативка да го вмъкна Joy Joy или докато обяснявам резултатите от изпита на студенти Joy
Хубав и усмихнат ден, момичета и лек път и стиснати палчета на Иринитка

# 297
  • Мнения: 3 347
Емче бравус  smile3501-пълно шесссссссссссссссс!!!
Ето и показно,точно джангариен е цвета  hahaha
Скрит текст:
Г-жо Лектор -водите ли си записки  Flutter  smile3534?
Сис и аз уж така се храня,но все изтървам козите  ooooh!.Ето вчера се подведох по Деси и обядвах кашкавал пане,че и вечерях топ.сиренца пане и днес рИвЪъъъ  #Cussing out.
Иринитке,Ирка стискам вече  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed!
До после мацки,Млечко го оставих вкъщи,че почва да точи едни работи от носа  Crazy,и не ме оставя на мира  Crossing Arms.

# 298
  • Мнения: 1 617
Мамексита, ама май джангариено е само коланчето, а самата роклА тюркоазена? Grinning newsm78
Иринитко, и аз ти стискам палци - да не се разтопи сланината в чантата по пътя  Wink Hug Яж сега,че с оназ роклА няма да върви - с нея само хайверец ☺ Hug

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 08:48 от emkasemka

# 299
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Heart Eyes
Ир и Стреличка  Hug Heart Eyes благодаря за страхотните кафенца и закуски bouquet
Стискам  fingerscrossed fingerscrossed за Иринита  Hug лек път и успех с биг боса
Ир  Hug Heart Eyes за теб довечера ще стискаме  Heart Eyes
Сиси  Hug Heart Eyes ами аз се опитвам да не ям брашно и захар под никаква форма - това ми е режима Mr. Green
Мамекс  Hug Heart Eyes е готин цвят е джангариения  hahaha hahaha hahaha Млечко бързичко да се оправя Heart Eyes
Деска Hug Heart Eyes непременно да споделиш ако успееш да вмъкнеш новата думичка, докато обясняваш резултатите  hahaha hahaha hahaha
При нас нощес е понаваляло и е бяла приказка - не е и студено, няма вятър - което е много рядко явление, абе изобщо е само за разходка в парка, а не за работа  Mr. Green
Хубав ден, бандичка любима  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт