Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 29

  • 36 864
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 28 772
Мамексита, ама май джангариено е само коланчето, а самата роклА тюркоазена? Grinning newsm78
Емеее, какво разбираш ти от тюркоаз, щом Мамексита е казала джангъриено, това е! Naughty  ЕЕЕЕЕх имах ей такова джангъриено костюмче от Дафнето.......официален панталон и страхотна блуза нагоре с къдри и връзки .....красота.....! В джангъриеното и истината щъ знаЙте! hahaha hahaha Naughty hahaha
Айде, че тръстиката размръзна и мене чака..... Sick
Хубав ден, лек път на Иринитка и стискаме палци за Ир! Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 1 617
Мимчо, ми нали уж си водя записки.  Simple Smile Мамексита рече най-яркото ☺ Hug Grinning

# 302
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добро утро!

Ир, Стреличка, страхотни кафенца!
Инджи, такова руло правя често, но с тиквички. Ще пробвам и с карфиол обезателно.
Миленски, бързо оздравяване!
Жгмъци, ще станат нещата. Кажи сега къде избра за лятната почивка Simple Smile
Иринита, лек път!
Мамекс, да се оправя бързо детето! И други болни ако има, да оздравяват!

Пак е било весело тук. Докато си изпия кафето сутринта и ме развеселихте Simple Smile Деня ми започва добре.

Днес въглехидрати, закусих киви, на обяд ще хапна салата с хлебче, за вечеря мисля да си правя крем с маскарпоне, сметана и кондензирано мляко. Дали ще прекаля? Нещо ми се е прияло.

Айде, че работата ме зове. Усмихнат ден ви желая!

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Добро утро!  Hug

След белтъчен -0.600гр Simple Smile

Днес ден 55 Варива:
З-голяма круша и кафе
О-ориз със зеленчуци(грах,морков,царевица),фчх,салата за сега няма да ям,че си я забравих вкъщи,но ако успея да си купя от някъде ще е добре
В-пак същия ориз и салата

П.С. Някой има ли на 19-ти на ВОДА?
 bouquet

# 304
  • София
  • Мнения: 2 009
Милички, привет Heart Eyes
Пак изтървах и сега наваксвам-домочадието е изпратено кой на работа, кой на детска градина, аз си пия кафето с вас и чакам да дойде време за работа
Васко, сестра ти е прекрасна Hug А решението за РД е супер , браво!
Мая, сладуранка си имаш, подкрепям момичетата, тези майки с многото хвалби-намирисва положението.Не се тормозете за оценки, никой няма нужда от бележник , всички ние имаме нужда да ни ценят приятелите и любимите хора, а това не го пише в учебниците
Усмихнато ми е като си пия кафето с вас Heart Eyes
Дано и вашият ден е усмихнат и спокоен!
Катето да се явява с добри новини Praynig
мамексита, дано се оправя малчо
Миленски и всички, които не се чувстват добре -и те да се подобряват
Ир, Иринита и за двете ви стиснати палчета Praynig
 bouquet

# 305
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мими, намерих ви два броя джангъриено, освежено с цветни елементи Joy

Ирка, Тудоро, Flowers Four Leaf Clover
Много са смях с вас Joy
Пия кафе и ще изпращам ученичка. Animal Hamster

# 306
  • Мнения: 2 844
Банда, някой гледал ли е новия филм на Ники Илиев - отзиви?
Деми  Hug страОтни тоалети  Joy Joy Joy
Ничия  Hug Heart Eyes да, важно е да ни ценят близките и любими хора  Heart Eyes Heart Eyes
Скрай  Hug Heart Eyes аз ще пробвам с тиквички - сваряват ли се или се стържат сурови?
Мими  Hug как е на размразената тръстика  Heart Eyes Heart Eyes

# 307
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Инджи, ММ ходи на филма и каза, че е много зле, чак заспал в киното....
Тиквичките ги стържа сурови да се отцедят малко от водата и нататък като карфиола. Страхотно е, особено за летните жеги.

# 308
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утрооо, допивам си кафенцето и се захващам със задачки - закачки Crazy
Иринко, лек път и успешна среща с биг бос Hug
Ирка, стискам палци и аз, всичко ще е наред Hug

Мамексито, и ти като изтърсиш някоя нова дума, добре че ви чета, да се образовам Whistling
Деми, много хубаво онагледяване си ударила hahaha Ама повече рокли трябва да са, да можем всички да се пременим Sunglasses
Жул, жалко минах се, ама те няма да пуснат нЯщо свясно на прИмоция Whistling а кокосово брашно става ли за нашия режим newsm78 не стърготини, а брашнО, мернах и такова по рафтовете. Вчера имаше баклави с изтекъл срок на половин цена и това брашно в срок, как пък няма да дам 10лв за една талерка баклава с изтекъл срок hahaha Joy Ама На, подлъгах се за брашното #Cussing out

Болните да оздравяват бързо, бързо Heart Eyes Hug
Май сега при вас започна грипа, който и ние си донесохме тук и изкарахме, мноого висока температура, болки в мускулите и отпадналост, около седмица и половина беше при нас. При малките като, че ли два пъти се изкарва. Лили беше добре и след ден и половина пак отначало Т и отпадналост. Какви са тия болести в БГ не разбирам, тук нищо не ни дадоха да пием и ни обясниха, че тялото само трябва да си изгради имунитет и само времето ще помогне Laughing Laughing Laughing а, и, за да не се разболяваме всяка година, няма хапове. Сега уж поне 20г нямало да боледуваме(а дано, ама надали)...ама то в БГ са хиляда щампа, може догодина друг да лепнем ако се прибираме #2gunfire В аптеките антибиотици се дават без рецепти, като бонбони ooooh!
Днес дреби на детска, милото мнооого плака сутринта над 45мин сме водели разговор, че тя обича на детска и че трябва да ходи....не вярвах, че ще е толкова трудно, ама явно вече е по-голяма и повече разбира....та днес ще отида да си взема зверчето към 14, преди следобедната закуска (сухари и плодове) Laughing Станала е като пенсионерка, вчера и викам"хайде до магазина", "в колата да ме чакала или вкъщи на ТВ-то", алоуууу, не е познала.... дай и само ТВ и "елефоната"(инсталирала си е разни щурави игри на телефона ми) да играе.....тая БГ не ни се отрази добре, ще я стягам, че пенсионерка вкъщи не ми трябва Whistling
Хайде и едно меню, че само спамя hahaha Joy
З-кафе със сметана
О-риббе(това вкусното месце, което ви показах) и шопска салатка
В-надявам се да устискам на ФАст, ама нещо Спасуна е вкъщи, снощи се наплюсках с домашен суджук, а е солеееен, поне 2кг вода сигурно съм задържала Laughing Laughing Laughing "Прочистващите" сарми ги изхвърлих, няма само аз да ги ям... Whistling
А да, Хриси, каква вода бе душо, ние тук сме от лаком нагоре Laughing Аз между другото от водните на 90ДД бях все на плюс и всички ме бъзикаха Joy

Лек ви ден ще мина да ви видя по-късно Heart Eyes Hug

Катееее, мини кажи как си Praynig Hug

# 309
  • София
  • Мнения: 11 121
Добро утро!  Hug
Напоследък така се уядох, че днес съм решила да направя разтоварващ ден по Байкова (кисело мляко и плодове), а после да си вляза в плана "почивка". Засега съм на кафе, да видим къде ще му излезе края, че и вчера имах плано, но ММ предложи да хапнем пица и ... не устоях на предложението.  Blush

Вчера водихме кучи пак на преглед и да и сложат дозата АБ и четох само веселбата покрай празника на групата.  Mr. Green

Деси,:hug: Heart Eyes гаденето е свързано с ужасния ми главобол, някак заедно ме връхлитат.  Sick Не е оний дето си гУ мислиш, надявам се.   Mr. Green Laughing А иначе и до втора серия на колелото не стигнах.  ooooh!

Мими, много благодаря за окуражителните думи!  Hug Heart Eyes Нещо се депресирам, че не "тръгва" крачето. Като стъпвам изцяло на него си боли и дефакто още подпирам с патериците, което е толкова минимален напредък, че започнах да мечтая до лятото да съм се раздвижила вече.

Иринита, и да беше взела сланината на вечеря едва ли щеше много да шокираш немецО, като ги видях какви са културни.  Outta Joint Лек път и успех с Биг Бос!  Hug Heart Eyes

Ирче, стискам и за теб палците!  Hug Heart Eyes

Скрай, Турция сме планирали за лятото и пак Палм Уингс в Дидим, но повечко дни, че 7 са ни малко.  Laughing Sunglasses http://www.orient99.com/early_booking/view/hotel?hid=178741&oid=1509162

Много Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes на всички!

# 310
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Жгмъци и на нас ни се ходи в Турция, ама не знам дали ще успеем тази година. Гледам обаче само със самолет, не ми се пътува с децата с автобуса, и търся хотели с аквапарк, че да има какво да правят и аз да стоя само на шезлонга Simple Smile

# 311
  • Мнения: 3 347
Деми много синее душа  Naughty,не си внимавала в час,седни си-4,да видиш,че и аз съм човек!Но модела кърти  smile3521!
Гени така е,по "габърчетата" на България ги говорим едни  Joy,микс от всички комшии.При нас бива,мен Видинско ме добиват  hahaha Joy Joy
Скрай,Ничия-благодаря ви сладурки,подкарвам го след малко на инхалации с Пулмикорт,че вече изкара и оная любима кашлица  Crazy.За пореден път се убеждавам,че трябва да си слушаме инстинктите,ММ упорито ме убеждаваше да го пусна на градина,че нищо му няма  Whistling.
Жгмъци прави си раздвижването,хубавите работи бавно стават  Heart Eyes Hug!Аз нали от бързане вече година и 3 месеца не съм възстановена като хората  smile3538.
Я сега си признайте-кой ходеше в Трявна и къде отсядаше?Няма да ме огрее за Сандански  Sad,ММ не може да липсва толкова дълго,а сама с бригадата чак там на м@йната си ми е притеснено  Rolling Eyes.А все някъде трябва да се диша 10-ина дни.
Скрит текст:
а толкова да ми е скучна тази Трявна  #Cussing out

# 312
  • София
  • Мнения: 11 121
Жгмъци и на нас ни се ходи в Турция, ама не знам дали ще успеем тази година. Гледам обаче само със самолет, не ми се пътува с децата с автобуса, и търся хотели с аквапарк, че да има какво да правят и аз да стоя само на шезлонга Simple Smile

Пътувала ли си с автобус до Турция ? Определено не е толкова зле, колкото хората си мислят. Правят се почивки на 3 часа а и повечето път и нощем. Аз бих дала парите за самолет за допълнителен престой или по хубав хотел.  Hug

Мамексита, дай да се комбинираме аз търся къде да се раздвижвам, хем ще си хортуваме... Полезното с приятното както се казва да съчетеем.  Sunglasses

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Гени,ами аз нали тогава съм на водица,и реших да питам дали с някой ще се подкрепяме.  Joy

# 314
  • Мнения: 3 347
Жгмъци много ЗА съм Kissing Heart,но говоря за пролетната ваканция чак.Просто има много хора с астма и алергии,а само Сандански и Трявна прехвалени Rolling Eyes.Свестните места за настаняване за тази ваканция се резервират около НГ,после много трудна работа,за Сандански пак говоря,за Трявна не знам.

Общи условия

Активация на акаунт