Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 692
  • 847
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 958
Отзиви за доктор Николета Табакова имате ли ?

# 736
  • Мнения: 3 353
А да знаете защо д-р Бочева не записва и дали има вероятност да започне?

# 737
  • Мнения: 112
bolibon, днес съм на преглед в Сити и ще попитам за Др Бочева дали ще записва скоро. Иначе доколкото знам, вече има много записани бременни при АГта и това е причината да отказват нови клиентки.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 725
А да знаете защо д-р Бочева не записва и дали има вероятност да започне?
Много е натоварена , но аз отидох на място и ме прие , но това преди 4-5 месеца , сега не знам дали би приела Simple Smile

# 739
  • Мнения: 25 852
bolibon, днес съм на преглед в Сити и ще попитам за Др Бочева дали ще записва скоро. Иначе доколкото знам, вече има много записани бременни при АГта и това е причината да отказват нови клиентки.
Не е ли пациентки? Grinning

# 740
  • Мнения: 3 353
Аз мисля да ходя при нея и за потвърждаване на бременност, но това ще е към края на др седмица чак. А наистина бях доволна от нея и не ми се иска да си търся друг генеколог.

# 741
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
Отзиви за доктор Николета Табакова имате ли ?

Засякох я, когато раждах преди 6 месеца. Мн е мила и отзивчива, обеснява подробно. Тогава се занимаваше изцяло със студенти. Тогава каза, че февруари  ще започва да работи и на кабинет. Това е, което мога да споделя за нея.

# 742
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Момичета къде ходите на ЖК по ЗК? Трябва да си избера лекар, а нямам никакви препоръки. Приятелките ми още нямат бебета и съвсем няма кой да попитам? Савулева води ли женски консултации? Преди 10 години бях ходила при нея и имах добри наблюдения? Всъщност ЖК кога започва още първия месец или по късно?

# 743
  • Мнения: 25 852
Савулева води ЖК но на частно, не по ЗК.
Мои приятелки са доволни от нея.

# 744
  • Мнения: 295
Мен ме записаха на ЖК в 11г. с. Бях при П. Цветкова и съм доволна, изследванията ги взимат на място, което си е удобство.

# 745
  • Мнения: 2 612
Момичета къде ходите на ЖК по ЗК? Трябва да си избера лекар, а нямам никакви препоръки. Приятелките ми още нямат бебета и съвсем няма кой да попитам? Савулева води ли женски консултации? Преди 10 години бях ходила при нея и имах добри наблюдения? Всъщност ЖК кога започва още първия месец или по късно?
Аз се записах в 12 г.с. Повечето лекари записват от 11-12 г.с. А дотогава ще те извикат 1-2 пъти на преглед.

# 746
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Савулева води ЖК но на частно, не по ЗК.
Мои приятелки са доволни от нея.
А запознати ли сте колко струва ЖК на частно, нещо като пакетна цена има ли, или се плаща всеки преглед?

# 747
  • Мнения: 25 852
Савулева води ЖК но на частно, не по ЗК.
Мои приятелки са доволни от нея.
А запознати ли сте колко струва ЖК на частно, нещо като пакетна цена има ли, или се плаща всеки преглед?
Плаща се всяко посещение, но повечето гинеколози така или иначе взимат поне 30лв за ехограф (по каса ви се полагат само 2 за 9те месеца). Можете да се запишете при някой по ЗК, и отделно да си ходите при Савулева на частно. Имайте предвид, че насочва за раждане към Окръжна болница.

# 748
  • Мнения: 1 069
Аз плащам 355лв за пакет при д-р Боян Георгиев, преди беше в Майчин дом, сега е в АГ.

# 749
  • Мнения: 337
Савулева води ЖК но на частно, не по ЗК.
Мои приятелки са доволни от нея.
А запознати ли сте колко струва ЖК на частно, нещо като пакетна цена има ли, или се плаща всеки преглед?
Плаща се всяко посещение, но повечето гинеколози така или иначе взимат поне 30лв за ехограф (по каса ви се полагат само 2 за 9те месеца). Можете да се запишете при някой по ЗК, и отделно да си ходите при Савулева на частно. Имайте предвид, че насочва за раждане към Окръжна болница.
Не насочва никъде, казва мнение при вече избран лекар.

Общи условия

Активация на акаунт