Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 698
  • 847
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 25 853

Не насочва никъде, казва мнение при вече избран лекар.
Хубаво. Изказва положително мнение предимно за окръжна. Laughing

# 751
  • Мнения: 337

Не насочва никъде, казва мнение при вече избран лекар.
Хубаво. Изказва положително мнение предимно за окръжна. Laughing
На мен ми каза по едно име от МД и АГ , за окръжна нищо не ми каза, като цяло не си натрапва мнението по този въпрос ..

# 752
  • Мнения: 109
Дами понеже съм във 22г.с, но не съм доволна от моя гинеколог който ми води бременноста и искам да го сменя.Много добри отзиви има за Георгиев, но четох и за случая през 2016 и малко се замислих дали да се прехвърля при него 🙄. Също за професор Ковачев знам, че е много добър, но не му се занимавало с нормално раждане. За д-р Танев има най-добри отзиви. Моля да споделите мнение, ако сте били при някой от тях.

# 753
  • Мнения: 25 853
Танев вече не поема нормално раждане, иначе аз съм с 2 ръце за него, най добрият е!

# 754
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Че изброените изобщо не водят ЖК... А нали това разбираш под "Смяна на лекуващия АГ"?

# 755
  • Варна
  • Мнения: 855
Аз съм на ЖК при Г.Георгиев в АГ. Главно акушерките се занимават с мен (много са готини).

# 756
  • Мнения: 575
Д-р Георгиев не следи ли? А в АГ-то вече работят и д-р Георгиев и Георгиева от Майчин дом, а те със сигурност следят бременности и има добри отзиви за тях. Д-р Танев със сигурност не води ЖК, но можете да се преглеждате при него всеки четвъртък в медицинския център, който е долепен до АГ-то от 14 - 19 часа, без записване на часове и е платено, да не ви заблудя.

# 757
  • Варна
  • Мнения: 25 320
О, да, забравих за Георгиеви от Майчин дом, извинявам се.

# 758
  • Мнения: 25 853
И Мирчева мисля че води ЖК, и Георгиев.  Peace

# 759
  • Мнения: 92
Преди малко се връщам от ФМ при Д-р Цонев. В листа, който ми даде е писал, че съм с висока задна плацента. Лекарката, която ме следи обаче твърди, че съм с ниска предна.
Аз на Цонев му вярвам, но се чудя възможно ли е да е пропуснал да го промени? Има ли мами, при които е имало разминаване?

# 760
  • Мнения: 35
Моята следяща ми беше казала, че е съм с ниска. 2 дни по-късно бях при Цонев и след като той ми каза, че всичко е в норма го попитах. Каза, че няма нищо подобно, показа ми къде е и че “по-нагоре няма как да е” и че сигурно се е вдигнала от прегледа. Не съм се обеснявала, че той беше само преди 2 дни, но в крайна сметка си ми беше нормална.

# 761
  • Мнения: 92
Моята следяща ми беше казала, че е съм с ниска. 2 дни по-късно бях при Цонев и след като той ми каза, че всичко е в норма го попитах. Каза, че няма нищо подобно, показа ми къде е и че “по-нагоре няма как да е” и че сигурно се е вдигнала от прегледа. Не съм се обеснявала, че той беше само преди 2 дни, но в крайна сметка си ми беше нормална.
Именно, че и аз бях при следящата ми в петък. И айде да кажем, че се вдигнала, ама може ли от предна да стане задна? 🙄

# 762
  • Мнения: 35
Силно ме съмнява Joy ако се притеснявате идете при още някой с хубава апаратура. Аз в края на бременността отидох на преглед при д-р Мария Ангелова и беше супер подробна, апаратурата добра и ми стана ясно, че следящата ми нищо не е гледала ..

# 763
  • Мнения: 92
Май ще се окажем с една и съща седяща. 😂 🤣🤣Аз скоро започвам да ходя и при лекарката, с която ще раждам и ще стане ясно, ама се озадачих просто.

# 764
  • Мнения: 35
Най-добре е така да направите. А пък (евентуално) за следваща бременност вече ще имаме едно на ум Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт