Търся си фризьор и още нещо!

  • 2 640
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 138
Ампулите които ми предрожиха бяха за възстановяване и укрепване на косата придавали блясък и мекота на косата два броя ампули с една машинка за пръскане една ампуба имала действие 5 седмици! цена 55 лв

# 17
  • Мнения: 1 063
За да не отварям нова тема и аз ще се вмъкна тук с въпрос. Дайте моля отзиви за фризьорите на Кало - салона от ул. "Хан Аспарух"?

# 18
  • Мнения: 1 381
Beaty Place салон, на ул. Козяк, Лозенец се намира. Фризьора се казва Любо ..........
Ева ,дай телефон ,за контакти там моля те!

Телефона на салона е 962 5885. Определено ще останеш доволна, ако му се довериш.

# 19
  • Мнения: 138
Постригах се в събота при Теди в Кало на Плиска за сега съм доволна ама още съм с прическа с изправена коса и тъй на татък... пък то най-важното е като я изкъпеш как ще ти стои Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 985
Аз също се правя на кичурири и съм много доволна от моята фризьорка. Намира се на пазара на Младост 4. Последния път ми взе 52 лева за кичури и подстрижка. Работи страхотно, кичурите ги прави все едно са естествени и най вече прави така нещата, че щади много косата. Ако те интересува ми пиши на лични , ще ти дам телефона й.

# 21
  • Мнения: 54
аз давам гаранция за Калина и за Калин от Кало.Другите не знам как работят.Калин сега е в Студентски град в един нож салон,а Калина е на Витошка.

# 22
  • Мнения: 1 006
preporu4vam Marin,koito raboti v salona na kapanov v borovo(predi rabote6e pri du6kin) hodq pri nego ot dosta vreme i sum super dovolna.postrigvaneto e 12 leva bez zna4enie kolko ti e dulga kosata.pravi vsqkakvi pri4eski sega po krai balovete napravo sum o4arovana ot umeniqta mu.raboti s mnogo produkti Tigi,koito sa prosto super!probvaite nqma da sujelqvate!tel.e 9586166

# 23
  • Мнения: 66
za dobar frizior moga da ti prepora4am salon MURO&staff namira se na yl.sv.ivan rilski 33-35,tel.0878122203,xodia tam ot okolo godina i sam mnogo dovolna  ot vsi4ki friziori tam,a za ki4yri ,postrigvane i seshoar na sredna kosa mi vzimat okolo 55lv.tam rabotiat s prodyktite za kosa na REVLON i si kypix shampoan i maska za boaidisana kosa i sam mn.dovolna,kato ceni sa malko poeftini ot LOREAL,predi sam polzvala i texnite prodykti no mai ot revlon sam podovolna Wink

# 24
  • Мнения: 324
Още един глас за Кало, но за Бисер  Peace, работи в салона на ул."Дамян Груев", зад Мин.на земеделието

Общи условия

Активация на акаунт