Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 44

  • 60 150
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 083
Еее ❤ Много благодаря! Утрепах цяла вечер да ровя в Алито.

# 646
# 647
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте момичета Simple Smile чета ви редовно и сте ми много полезни за доста неща.
Последно купих прозрачната пудра на аура, и 3 от матовите течни червила. Много ги харесвам!

Сега се чудя дали да се възползвам от Дм намалението на нивея, и да си взема жълтите перли. Четох когато писахте за тях и ми влезнаха в главата..
На 26 съм и ми казаха, че още ми било рано.. Ама аз се им се чудя много. Кожата ми има изморен вид. Недоспиването си казва думата.. Или ако може да предложите нещо друго, което хидратира и възвръща поне малко хубавия вид на кожата.. Благодаря предварително! Flowers Bouquet

# 648
  • Мнения: 20 214
Търсих dupe на четката-японка, но не намирам. 😒 Жалко. Честно казано няма как да дам толкова пари за четка. А и не държа на оригинала, не ползвам толкова често четки, че да инвестирам в тях.
Нали, друго си е да си вземеш някой лак за тези пари  Mr. Green
Брей, китайците много вдигнали цените, върти ми се моята японка да е била около 3 лв. newsm78
Амиамо, мерси, видях, че твоята е такава. Не е ли големичка, или само така ми се струва?

# 649
  • Мнения: 17 546
Кожата ми има изморен вид. Недоспиването си казва думата.. Или ако може да предложите нещо друго, което хидратира и възвръща поне малко хубавия вид на кожата.. Благодаря предварително! Flowers Bouquet
Освен здраво наспиване и много вода, мога да препоръчам по-скоро ВВ на Гарние или цветния серум на Нивеа, които дават свежест на кожата и прикриват пепеливия отенък, който се придобива от недоспиване. Перлите наистина не са за теб, по моето скромно мнение.

# 650
  • Мнения: 13 083
Пфу, къде ли съм гледала. Чувствам се като най-голямата патка на света. 😒 Пак благодаря Lily! 🌺❤ Натъпкала съм количката с доста неща, да видим кое кога ще благоволи да дойде. Ще кажа как е четката като дойде.
Lemy, за толкоз пари ще купя сума лакове и ще им се радвам със седмици. Което ме подсеща, че поръчах още няколко Джесики, дано не дойдат днес, че ММ си е вкъщи и ще припадне като види. 😂

# 651
  • София
  • Мнения: 22 969
Lemy, ако търсиш за нанасяне на пудра е много добра. И сега цената й е супер! Миналата година я купих от Лили за 23 лв.

# 652
# 653
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Кожата ми има изморен вид. Недоспиването си казва думата.. Или ако може да предложите нещо друго, което хидратира и възвръща поне малко хубавия вид на кожата.. Благодаря предварително! Flowers Bouquet
Освен здраво наспиване и много вода, мога да препоръчам по-скоро ВВ на Гарние или цветния серум на Нивеа, които дават свежест на кожата и прикриват пепеливия отенък, който се придобива от недоспиване. Перлите наистина не са за теб, по моето скромно мнение.

Благодаря, значи сигурно ще си спестя парите. С бб крема на гарниер съм, и фон дьо тени имам на римел и буржоа, просто ми се иска да мога пак да излизам и без тях.. А сега не се харесвам ако нямам нищо на лицето. Със спането няма как да стане вече.. От както родих, 2г вече, няма сън пълноценен. Сигурно и скоро няма да имам.. А вече съм и на работа. Ще ви чета и ще дебна за друго, подходящо кремче Simple Smile

# 654
  • Мнения: 1 196
Аз пък много обичам да инвестирам в четки. Първия комплект, който си купих обаче беше китайски също, на Jessup или нещо такова. Предвид цената си ит 20лв за 10 четки си беше направо чуден. И до ден днешен ползвам някои от четките в него. Не са се скубали, не са се деформирали. Меки са и се работеше прилично, просто вземат много продукт и  задържат доста продукт в себе си. Абе друго са си професионалните четки, има защо да са по- скъпи, но като не си много по използването им и от бюджетните има чудни. Чувала съм доста хвалби и за тези на "есенс".
Харли, аз телесен молив за устни ползвам на Flormar, 208 или 211, мисля че беше номера, да не излъжа. Но съм много доволна. Пасва супер на всичките ми телесни червила.

# 655
  • Мнения: 5 478
Сега се чудя дали да се възползвам от Дм намалението на нивея, и да си взема жълтите перли. Четох когато писахте за тях и ми влезнаха в главата..
На 26 съм и ми казаха, че още ми било рано..

Не съм съгласна, че е рано за този продукт специално. Аз съм ги ползвала преди година-две, тогава бях на 27. Много добре ми действаха, но определено не са хидратиращ продукт. По-скоро ми матираха кожата, от което имах нужда тогава.

Някой питаше за розовата спирала на Есенс - присъединявам се към мнението на другите, но пък на мен и течна ми харесваше Smile

# 656
  • Мнения: 20 214
Lemy, за толкоз пари ще купя сума лакове и ще им се радвам със седмици. Което ме подсеща, че поръчах още няколко Джесики, дано не дойдат днес, че ММ си е вкъщи и ще припадне като види. 😂
Аз имах предвид, че с по-голям кеф бих хвърлила 20 лева например,  за един лак, отколкото за четка, нищо, че от четката имам много по-голяма нужда.
Всеки със слабостите си  hahaha

# 657
  • Мнения: 2 622
Кристиана, аз съм на 29 почти, и вчера мацнах една Nivea Anti-wrinkle, койтоуж не е за млада кожа, мисля класическия беше. Моята кожа е със склонност към засушаване през зимата. Останах много приятно изненадана, щом съпругът ми забеляза разлика, а той ме гледа всеки ден... аз не бих гледала за каква възраст дават, че е кремът, а как се чувства кожата ми с него.

# 658
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Благодаря за мненията. Щом обаче матира, отпада. Нямам нужда от матиране, кожата ми е смесена към суха, особено сега зимата. Мислех, че хидратират тия перли. Нищо, харесва ми идеята за такъв продукт, понеже нямам. За сега си ползвам просто хидратиращи кремове, а не anti age, но не ми пречи и да опитам. Стига обаче да е подходящ за кожата ми.   

# 659
  • Мнения: 1 467
Какъв хидратиращ крем бихте препоръчали за млада кожа - 24г. В момента ползвам на Палмърс,  но искам нещо ново, с което да усещам кожата си свежа и хидратирана? Нещо без добавени масла в него?

Общи условия

Активация на акаунт