леко подути глезени...?

  • 1 702
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нормално е мен ме изписаха с домашни чехли,нашите бяха ми донесли 2 чифта обувки и нито едните не ми станаха.

# 16
  • Мнения: 5 391
Леко раждане, здраво бебче и тези дни да се похвалиш  bouquet

# 17
  • Мнения: 666
 Спокойно, няма жена която да е била бременна и да не са се подули краката
 Леко раждане ти пожелавам

# 18
  • Мнения: 200
Няма причина да се притесняваш мила! Вероятно изследванията ще са ти добри! Освен това не забравяй, че независимо колко кг. си качила това си е допълнителен товар отгоре! Леко раждане!

# 19
  • Мнения: 4 806
моите започнаха доста сериозно да се подуват от 7 месец. Правих няколко пъти изследвания, но те си бяха наред. отоците започнаха видимо да спадат от сутринта, в която родих. Доктора, обаче, при прегледа ми каза, че все още съм в категория "кебапчета". Изглежда, че не е необичайно подуването и ако не е голямо, няма място за притеснение. Още повече, че започва да се затопля времето.

# 20
  • Мнения: 962
Az sam v 9m. predi ne mi se poduvaha krakata ,no..sega....  Embarassed oti4at mi i imam 4uvstvoto 4e ne moga da si gi vdigna ot tejesta  Cry A i izsledvaniqta sa mi dobri.Poduvat mi se ot obqd natatak ujass.Az dori si mahnah vsi4ki prasteni 4e ....  Embarassed

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Може би наистина си е от топлото време.Моята бременност беше миналото лято и бях почти постоянно с подути крака.Носех чехли и обувки 1-2 номера по-големи,които в момента ми изглеждат гигантски.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 877
mamazoni, на мен на ръцете не....само около глезените......но явно ще отмине от само себе си, все пак сме натежаи и краката си реагират по свой начин...

# 23
  • Мнения: 11 547
Моите изследвания също бяха добри,но и с двете бременности ми се подуваха глезените.Дори с първата случаят беше по-фрапиращ,защото ми се подуваше само единият крак но ставаше двойно по-дебел от другия. #CrazyЛеко раждане-малко ти е останало.  bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 962
Off az sega i obuvki ne nosq ako 6te izlizame sam po 4ehli a ako se razhojdam pove4e i v tqh trudno se napahvam ujass.Ex ostana ni o6te malko.  Peace

# 25
  • Мнения: 4 806
о, да знаете аз как се бях подула - стъпалата се бяха раздули така, че скриваха половината пръсти. Беше и болезнено. Единственото, което помагаше и препоръчвам в случая е, вдигане на краката на по - високо. Във всеки възможен момент.

# 26
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
От около 2 -3 седмици и моите се подуват макар и не чак толкова. Според лекаря ми ако след сън нямаш отоци, а после през деня не са фрапантни няма проблем. При мен винаги след сън са много фини  Joy Едва ли има проблем не се притеснявай. Освен това ти съвсем скоро ще родиш.

# 27
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен,

Аз имам същия проблем с подуването - при мен е и на ръцете и на краката (в средата на 8-ми месец съм). Притеснителното ми е, че дори след сън не ми спадат до нормалното им състояние. Утре ще си правя изследване за албумин, но по цял ден го мисля  Sad. Ако си спадаха на сутринта може би щях по-спокойно да приемам нещата - знам ли.....

Общи условия

Активация на акаунт