Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 365

  • 70 449
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 229
Скрит текст:
Ето къде е бил вчера Енгин, снимките от днес.
В кафе "Kronotrop". Ето ФБ страницата на кафето:
https://www.facebook.com/Kronotrop/

Ако разгледате снимките от страницата, се виждат торбичките в които слагат закупеното кафе и др. артикули....
Виждат се и зад гърба на Енгин. А и на снимките се виждат и емблемата на кафето.
Забележете и за какви цени става въпрос...


Вай, бе и цени... Но зная, че хубавото кафе е хубаво и откъм цената.

Вие ме знаете - че съм по разтворимото  Якобс "Монарх" /ако решите да ме изненадате приятно 
newsm03/

Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 3 243
Скрит текст:
Ето къде е бил вчера Енгин, снимките от днес.
В кафе "Kronotrop". Ето ФБ страницата на кафето:
https://www.facebook.com/Kronotrop/

Ако разгледате снимките от страницата, се виждат торбичките в които слагат закупеното кафе и др. артикули....
Виждат се и зад гърба на Енгин. А и на снимките се виждат и емблемата на кафето.
Забележете и за какви цени става въпрос...


Вай, бе и цени... Но зная, че хубавото кафе е хубаво и откъм цената.

Вие ме знаете - че съм по разтворимото  Якобс "Монарх" /ако решите да ме изненадате приятно 
newsm03/

Скрит текст:

Цените са високи, но явно, че и кафето е хубаво щом е от екологично ориентирани производители.
Но освен кафе предлагат и чай.




Скрит текст:
Визит на европейский берег 16.01.18.😉😊
Небольшое уютное кафе, специализирующееся на редких сортах кофе от экологически ориентированных производителей.
Но и чай там подают

# 62
  • Мнения: 20 905


Е, днес си имаме нова снимчица.Все е нещичко... Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 23 229


Все още е ден на "КРА", на Йомер и Елиф и всичките девреми.
Имаме си наблюдател.
  newsm53

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Извадка от интервютто с Хилал Алтънбилек за списание İnstyle, касаещо "Поверявам ти децата".
Превод barisea:


В момента Хилал Алтънбилек изживява най-интересния период в своето обикновено ежедневие. След четири сезона в сериала «Черната роза» тя реши да почива, докато не попадне на сценарий, който да ѝ е по душа. Мечтаната работа се появи не оттам, откъдето очакваше – с филма «Поверявам ти децата» на режисьора и сценариста Чаан Ърмак, от когото тя се възхищава. Разговаряме с Алтънбилек за първия ѝ филм и за нейната героиня, която е напълно различна от самата нея.
- Разкажете ни за филма «Поверявам ти децата» и за това как се присъединихте към каста.
Х.А: Повярвайте, от момента, когато разбрах, че Чаан Ърмак ще снима филм и ме покани на среща, за да ми предложи роля в него, от радост направо си загубих паметта! Да работя с него беше моя мечта и сега тя се осъществи. Докато ми разказваше за проекта, аз само го гледах с възторг и се опитвах да осъзная, че той наистина седи срещу мен; трудно се съсредоточавах върху думите му (смее се). За мен така или иначе, най-важното беше, че ще участвам в качествен проект, и че той иска да види в него мен.
- Каква е твоята героиня във филма?
Х.А: Героинята ми се казва Йешим. Тя няма нищо общо с мен, по-спокойна и по-хармонична е от мен. И макар в живота ѝ да не се сбъдва онова, което иска най-много, тя си остава спокойна и уравновесена. Аз не добавих нищо към този образ, но той добави много към моя живот.
- Ще ни разкажете ли сюжета на филма?
Х.А: Това е трилър. Но трилър на Чаан Ърмак, затова ще видите всичките му елементи чак на екрана.

.....................
Явно такива са инструкциите, да не се говори повече преди премиерата и тийзърите.

# 65
  • Мнения: 23 229


Извадка от интервютто с Хилал Алтънбилек за списание İnstyle, касаещо "Поверявам ти децата".
Превод barisea:


Скрит текст:
В момента Хилал Алтънбилек изживява най-интересния период в своето обикновено ежедневие. След четири сезона в сериала «Черната роза» тя реши да почива, докато не попадне на сценарий, който да ѝ е по душа. Мечтаната работа се появи не оттам, откъдето очакваше – с филма «Поверявам ти децата» на режисьора и сценариста Чаан Ърмак, от когото тя се възхищава. Разговаряме с Алтънбилек за първия ѝ филм и за нейната героиня, която е напълно различна от самата нея.
- Разкажете ни за филма «Поверявам ти децата» и за това как се присъединихте към каста.
Х.А: Повярвайте, от момента, когато разбрах, че Чаан Ърмак ще снима филм и ме покани на среща, за да ми предложи роля в него, от радост направо си загубих паметта! Да работя с него беше моя мечта и сега тя се осъществи. Докато ми разказваше за проекта, аз само го гледах с възторг и се опитвах да осъзная, че той наистина седи срещу мен; трудно се съсредоточавах върху думите му (смее се). За мен така или иначе, най-важното беше, че ще участвам в качествен проект, и че той иска да види в него мен.
- Каква е твоята героиня във филма?
Х.А: Героинята ми се казва Йешим. Тя няма нищо общо с мен, по-спокойна и по-хармонична е от мен. И макар в живота ѝ да не се сбъдва онова, което иска най-много, тя си остава спокойна и уравновесена. Аз не добавих нищо към този образ, но той добави много към моя живот.
- Ще ни разкажете ли сюжета на филма?
Х.А: Това е трилър. Но трилър на Чаан Ърмак, затова ще видите всичките му елементи чак на екрана.

.....................
Явно такива са инструкциите, да не се говори повече преди премиерата и тийзърите.
Х.А: Това е трилър. Но трилър на Чаан Ърмак, затова ще видите всичките му елементи чак на екрана.

Интригуващо и то много!

Благодаря за превода!

# 66
  • Мнения: 20 905


Тук няма наблюдател Wink, но виждаме и двамата - Йомер и Елиф. Heart Eyes


Извадка от интервютто с Хилал Алтънбилек за списание İnstyle, касаещо "Поверявам ти децата".
Превод barisea:


Скрит текст:
В момента Хилал Алтънбилек изживява най-интересния период в своето обикновено ежедневие. След четири сезона в сериала «Черната роза» тя реши да почива, докато не попадне на сценарий, който да ѝ е по душа. Мечтаната работа се появи не оттам, откъдето очакваше – с филма «Поверявам ти децата» на режисьора и сценариста Чаан Ърмак, от когото тя се възхищава. Разговаряме с Алтънбилек за първия ѝ филм и за нейната героиня, която е напълно различна от самата нея.
- Разкажете ни за филма «Поверявам ти децата» и за това как се присъединихте към каста.
Х.А: Повярвайте, от момента, когато разбрах, че Чаан Ърмак ще снима филм и ме покани на среща, за да ми предложи роля в него, от радост направо си загубих паметта! Да работя с него беше моя мечта и сега тя се осъществи. Докато ми разказваше за проекта, аз само го гледах с възторг и се опитвах да осъзная, че той наистина седи срещу мен; трудно се съсредоточавах върху думите му (смее се). За мен така или иначе, най-важното беше, че ще участвам в качествен проект, и че той иска да види в него мен.
- Каква е твоята героиня във филма?
Х.А: Героинята ми се казва Йешим. Тя няма нищо общо с мен, по-спокойна и по-хармонична е от мен. И макар в живота ѝ да не се сбъдва онова, което иска най-много, тя си остава спокойна и уравновесена. Аз не добавих нищо към този образ, но той добави много към моя живот.
- Ще ни разкажете ли сюжета на филма?
Х.А: Това е трилър. Но трилър на Чаан Ърмак, затова ще видите всичките му елементи чак на екрана.[/i][/color]
.....................
Явно такива са инструкциите, да не се говори повече преди премиерата и тийзърите.[/b]
Благодаря за превода. smile3525

# 67
  • Мнения: 23 229


Момичета - едни отиват  на късно  гости, а други - към креватите, че утре е работен ден.
От мен лека и да сънувате нещо красиво...

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Гледайки тийзъра и четейки сега казаното от Хилал, нещо в отношенията между Керем и Йешим след трагедията ще се промени. Може би жена му, Йешим, ще остане жива, а Керем ще има посттравматичен стрес. Ще се отключи нещо в него... Филмът е посветен и на децата, там ще има проблем - дали от детството на Керем, дали и от онова забутано селце в което ще търси лечение и възстановяване.... Трилър...
Ох Енгин, какъв герой си си избрал пак? Не вярвам и от втори тийзър нещо да ни стане по-ясно. То и това е целта им - да не ни е ясно, а интересно....






Излязоха нови снимки от не много старо време - от 29.10.2017.
След завръщането от Дубровник с "Обикновените заподозрени" - вече ги познаваме.

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 22:53 от mariana51

# 69
  • Мнения: 20 905
Цитат
Ох Енгин, какъв герой си си избрал пак? Не вярвам и от втори тийзър нещо да ни стане по-ясно. То и това е целта им - да не ни е ясно, а интересно....
  newsm10



Лека да е. smile3524

# 70
  • Мнения: 3 243


Така е  Марианка Hug Енгин е професионалист и избира сложни герои, защото може да ги
пресъздаде а ние да му мислим с разгадаването.
По този повод за  избора на героите на Енгин, ето какво е казал Керем Дерен за него, където Енгин изпълнява главната роля във филма ,,Малък септемврийски проблем''.Ролята на Текин:
,,Неговия подход към професията е толкова силен, колкото скала''


Скрит текст:
The movie's director Kerem Deren :"Engin Akyurek's acting and his approach to his profession are strong like a rock. "
Режиссер фильма Керем Дерен: «Исполняющий роль Энuин Акюрек и его подход к его профессии сильны, как скала».

Лека нощ, момичета!

# 71
  • Мнения: 23 229


Добро утро момичета  Two Hearts

Зимата се завърна със студ, сняг и силен вятър -
ако нямате нещо належащо навън, въобще не излизайте.

Стойте си на топло вкъщи, най-добре във Фейса.
Хубав и успешен ден - днес ще сме с Керим и Даахан.

Да пием по кафе или чай и към задачите /който ги има за днес/.


Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Първо Керим и Фатмагюл. Heart Eyes

Момичета,  Hug

Лек и приятен ден.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Здравейте Енгинки.
Вчера имахме снимки - нови и стари.
Днес имаме вятър. Дано донесе нещо актуално, нещо за нов проект...
Успешен ден момичета.

# 74
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета.
Навън е студено и много ветровито, но аз ви желая прекрасен усмихнат ден с много положителни емоции.дано имаме новини и още някоя новичка снимчица.

А в четвъртък сме с Керим



и Даахан



Благодаря за новата снимка.  smile3525
И за първите впечатления на испанките за Керим. Те още от сега са влюбени, а докато стигнат края на сериала няма да им се иска никога да се разделят с него. Те просто си нямат на идея какви прекрасни моменти им предстой да изживеят с Керим.
Благодаря и за поредната част от интервюто на Хилял Алтънбилек. Дано са я попитали и нещо за Енгин и за съвместната им работа. А тя да се "отключи" и да разказва, разказва мнооого.
И за всички новини свързани или не толкова с Енгин, които първо се поместват на страниците на нашата темичка и ние тук присъстващите винаги сме осведомени първи. Марианка  smile3525 smile3525 smile3525
                                                Хубав ден момичета.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт