Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 20

  • 57 584
  • 745
  •   1
Отговори

Анкета

Как Джевдет ще излезе от ситуацията с убития капитан пред Филипос?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 08 фев 2018, 20:24

# 45
  • Мнения: 9 701
Трима на сцената държат награди, може би церемонията свърши Thinking












Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 20:24 от Lilims

# 46
  • Мнения: 7 047
            






                                                   КЛИПЧЕТА

https://vk.com/club29037595?z=video-29037595_456239443%2Ffad7b3f … 8a5f3%2Fpl_wall_-
29037595


       https://www.instagram.com/p/BeD83O9ByMP/?taken-by=berguzarhalitofficial

                               -------------------------------------------

              


            

                   
                          ---------------------------------------------------

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 23:52 от HELEN60

# 47
# 48
  • Мнения: 23 319
Добро утро в четвъртък!


Момчето вдясно е написало


"Занесохме една от наградите в Диарбекир. Получихме я лично от режисьора Данис Танович, носител на Оскар и награда от фестивала в Кан. Благодарим за подчертания интерес към нашия филм и на Бергюзар Корел. Един изключителен човек."







...........................

Вестник "Хюриет" публикува интервю с Боран.

Тъй като не е с Берг или Халит, ще си позволя да не го превеждам от турски.

Има руски превод.




Скрит текст:
Боран Кузум, своей ролью Леона, исполняемую им в сериале «Моя Родина – это ты» заработал себе большую толпу почитателей. А сегодня, Кузум, который помимо работы в сериале, предстает перед зрителями в театральной постановке, рассказывает: «Я довольно долго пытался найти работу. Но я с большим чувством отношусь к своей профессии, и тот пройденный мной этап дал мне довольно много в этом плане».

🔹Вы изучали экономику, потом резко решили стать актером, то есть коренным образом изменили направление своей жизни. Как для это вообще происходило?
🔹Мое поколение – это поколение молодых людей, которые выросли на полной сосредоточенности на университетских экзаменах (*аналог российского ЕГЭ). Потому чем на самом деле хотим заниматься в жизни мы осознаем гораздо позже. Вот я в этом случае пришел к своему выбору, что называется методом проб и ошибок.

🔹Как Ваша семья отреагировала на эти изменения?
🔹Семья всегда и во всем поддерживает принятые мною решения. Они мне всегда внушали, что не важно какая у тебя профессия, самое главное ты должен хорошо делать ее и оставаться при хорошим человеком.

🔹Вы могли себе представить, что за такой короткий срок добьетесь такого успеха?
🔹На самом деле, это было не так уж и быстро. Я довольно долго пытался найти работу. Но я с большим чувством отношусь к своей профессии, и тот пройденный мной этап дал мне довольно много в этом плане.

🔹Когда Вы переехали из Анкары в Стамбул, какие у Вас были планы и мечты?
🔹Я хотел начать заниматься своей профессией еще будучи молодым. К счастью, это получилось, и сегодня я продолжаю это делать в довольно интенсивном темпе.

МЫ ВСЕ С РОЖДЕНИЯ ТАЛАНТЛИВЫ
🔹Вы с Мирай Данер выглядите невероятно гармонично в паре. И об этом говорят не чуть не меньше, чем о самом сериале. Как Мирай Данер влияет на Вашу игру?
🔹Мы с Мирай совместно находим тот самый необходимый для каждой сцены ритм, те ощущения, которые хотим передать зрителю. К тому же, можно сказать, что мы просто породнились со всей съемочной группой – начиная от тех, кто за стоит по ту сторону камеры и заканчивая теми, кто перед ней.

🔹Что Вы чувствовали в процессе вживания в роль Леона? Как характер Леона повлиял на Ваш собственный, изменил ли его, что привнес нового?
🔹В этой жизни, абсолютно неосознанно и без права выбора на каждого из нас крепятся некие ярлыки: обычаи и традиции, язык, национальность, семейные и социальные устои той страны, в которой вы родились. А Леон как бы пытается избавиться от этих навешиваемых ярлыком, как бы давая понять, что не стоит по ним судить о человеке. Если забыть об этих ярлыках, все мы люди… и тут каждый решает для себя, готов ли он видеть человека, который скрыт под этими ярлыками. И вот мне кажется, каждый из нас настолько человек, насколько он может разглядеть другого под ними.

🔹У Вас большая армия поклонников. Какие чувства у Вас вызывает это обстоятельство?
🔹Я ощущаю их безусловную любовь на расстоянии. Это невероятное ощущение – чувствовать поддержку и добрые пожелания незнакомых тебе людей.

 Какова ваша мотивация в актерской игре?
~ Я очень увлечен этой профессией. Быть оригинальным (свободным) актером - моя самая большая цель. Продолжать эту профессию по своему пути - моя самая большая мотивация.

• Каковы ваши планы на будущее? Мы увидим тебя в других областях искусства?
~ Есть один момент, о котором я думаю. Когда почувствую, что я готов, хочу предстать за камерой ( стать режиссёром).

• Успеваете следить за другими проектами?
~ Я слежу за сериалами "Корона" и "Охотник за разумом".

• У вас есть другие проекты? Театр, кино?
~ "Чайка" в этом сезоне открыла занавес, мы продолжаем играть.

• Что бы вы хотели сказать зрителям сериала #VatanimSensin?
~ Мы очень рады, что вы смотрите нашу историю на протяжении двух сезонов. И благодарю за то, что разделяете наше волнение.

• Что больше всего вас пугает в жизни?
~ Вопросы здоровья. Самое главное - это здоровье.

Я ПОКЛОННИК "ГАРРИ ПОТТЕРА".

• Есть фильм, который вы можете всегда пересматривать?
~ Фильмы, в которых играли Аль Пачино и Дэниель Дэй-Льюис. Мы с друзьями пересматривали фильмы, помня все их сцены. Фильм Ксавье Долана, "Мамочка", заставил меня глубже взглянуть на мою профессию, и я смотрел его много раз. Фильм "Манчестер у моря" я смотрел несколько раз в прошлом году. Также я поклонник "Гарри Поттера" и смотрю его снова и снова.

Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 09:05 от varna_2

# 49
  • Мнения: 7 047
Добро утро, приятели! Hug

Всеки ден започва с много очаквания, нека днешния сбъдне много ваши желания ,
нека бъде спорен и щастлив !






Четвъртък е....Да го започнем с усмивката на Берг .....  Grinning  Grinning Heart Eyes



...................................

....а довечера отново... мъка и страдания...




Скрит текст:

Успешен ден! Hug

# 50
  • Мнения: 23 319

Видях, че снощи имаше скупчени журналисти около Берг.
Задаваха й въпроси.
Сигурно ще пуснат нещо в днешните предавания. Дано не са питали пак някои глупости.

.........................

Знаете, че обичам да слагам и неща, които са ми  харесали или направили впечатление от информационния поток.

Хареса ми афиша за новия филм на Къванч, който ще е по кината в средата на другия месец.


# 51
  • Мнения: 9 701
Привет Hug

ВАРНА  bouquetБлагодаря за новините и преводите Hug



# 52
  • Мнения: 23 319

Да видим колко крачки ще се приближи Джевдет до Азизе довечера.

Или ще продължи да тъпче на едно и също място.  Grinning Grinning



# 53
  • Мнения: 7 047
От Канал D  newsm78


https://twitter.com/KanalD/status/953890879827316736





              


                                                          **********

 


https://www.instagram.com/p/BeFiFW1Bhv6/?taken-by=berguzarkorelfansazerbaijan


Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 12:12 от HELEN60

# 54
  • Мнения: 23 319
Двете части на репортажа с Берг.

Берг се шегува с репортерите

Берг: Питах се, къде са тези репортери, къде са. Аз съм тук, а тях ги няма. /смее се/

Репортер: Липсвахте ни. Ето, вече сме при Вас. Много сте елегантна.

Берг: Благодаря ви. Как сте? Добре ли сте?

Репортер: Видяхме Вас и сега сме по-добре. Миналата седмица излезе филма на уважавания Онур Сайлак.  Историята на баща и син. Детето попада в ръцете на трафиканти на бежанци.  Имахте ли възможност да го видите?

Берг: Разбира се. Бях на премиерата. Това е по-скоро история за завръщането. Завръщането на детето към родния му баща. Това е първият филм на Онур. Много ценен проект, много смел, успешен. Един чудесен пример за всички нас. Този опит на Онур е като пътеводна светлина. Човек си задава въпроса "Не бих ли могъл и аз да опитам да направя филм?" Говорим си за това на сета. И аз, сигурна съм, че и много други актьори, излизайки от прожекцията са си казали "Не бих ли могъл някой ден и аз да застана като режисьор зад камерата?" Ето, Онур успя. Това ни дава кураж. Казваш си, дано и аз успея.  Ще дам пример и с Гюпсе Озай. И тя направи филм, но в по-различен жанр. Написа сценария, беше режисьор на филма, играе в него. Така че и ние като актьори бихме могли да опитаме.

Репортер: Как е синът Ви?

Берг: Добре, благодаря. Сега, ако ме пуснете, се връщам веднага при него.



https://www.instagram.com/p/BeFfT2KBryp/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan

https://www.instagram.com/p/BeFiFW1Bhv6/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan

Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 12:46 от varna_2

# 55
  • Мнения: 9 701
Браво на Бергюзар- млада е, талантлива е - животът е пред нея, защо да не се опита и да прави филми Grinning

Преди години в едно интервю нали беше споменала, че иска да пише сценарии...

# 56
  • Мнения: 23 319

Преди години в едно интервю нали беше споменала, че иска да пише сценарии..

Не точно сценарии, а разкази, есета.

Но не давала на никой да ги чете.  Grinning Grinning


...............................


Берг е пуснала малък фрагмент от новата серия.

"Ако успея да се събера отново със семейството си, това ще ми е напълно достатъчно"


https://www.instagram.com/p/BeF9nAuBe8y/?hl=en&taken-by=berguzarkorels



Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 17:26 от varna_2

# 57
  • Мнения: 23 319
Какъв план за Азизе има Тефик?





Ще излезе ли наяве тайната мисия на Азизе?


Каква е тайната й мисия?  Rolling Eyes Thinking




Хабер от Мустафа Кемал паша







Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 17:13 от varna_2

# 58
  • Мнения: 9 701
Тефо и Азизе са на път, накъде са тръгнали и какво иска Тефо от нея newsm78

Не съм гледала днес, има ли хаштаг и какво е посланието  newsm78

аха , видях сега

Ще излезе ли наяве тайната мисия на Азизе?


Бергюзар е пуснала  откъсчето, в което казва,че иска да се събере със семейството си- това е обнадеждаващо....

# 59
  • Мнения: 7 047
Благодарности  за преводите  bouquet, Варна! Hug



          

Цитат
"Ако успея да се събера отново със семейството си, това ще ми е напълно достатъчно"
Да се надяваме това да се случи още тази вечер Praynig .....Чакаме вече10 серии.. Grinning Grinning Joy



                                  

Последна редакция: чт, 18 яну 2018, 17:24 от HELEN60

Общи условия

Активация на акаунт