Годината започва с песен, много бебчета наесен! - Бебеправене Тема 334

  • 42 492
  • 734
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 320
Да споделя нещо, което поне за мен беше ново Innocent
Предвид че повечето от нас постоянно пускаме някакви изследвания..може би поне ще успеем да спестим някой друг лев от тях с оферта от https://www.ofertomat.bg/ . Лично поне за моя бюджет ми идва нанагорно с всички хапчета и изследвания, затова си търся някакви варианти, с които да успея да спестя поне малко Disappointed Relieved

# 151
  • Мнения: 299
Здравейте, за първи път се престрашавам да пиша коментар. Но до сега съм изчела изключилно много коментари в различни теми и преживявам тайничко всяка ваша история.
Ние правим опити от септември 2017 и както можете да предположите, до сега все неуспешни. Всеки месец "имам" всички симптоми на бременност и всеки месец ново разочарование. Пожелавам на всички ни скоро да се похвалим с така бленуваните две чертички.

# 152
  • Мнения: 1 131
Титка, понякога наистина се получават такива обърквания с цикъла, че направо не е за вярване. Трябва повече да се довярваме на тялото си.
Лаленце, миналата година ме диагностицираха с автоимунен тиреоидит, покрай него се зачетох и разбрах, че често се случва дефицит на Б12 и Д в комбинация. Резултатите ги доказаха, писах в темата за дефицит на Б12 и там ме посъветваха да посетя доц.Русев. Освен това съм и с ендометриоза. Като му разказах целия арсенал - той ми изготви нещо като план, дори ме пита с колко време разполагаме. Не знам! От месеци боря бактериална вагиноза и буквално вече ми се плаче. Дори интимност не желая Sad (извинете, ако е много инф.)
А относно отлагането на опитите поради дефицит на Б12, мисля че са някакви нови проучвания, които тепърва ще се налагат и дори повечето лекари в момента не разсъждават в посока дефицити.
Добре дошли на всички нови момичета и желая скорошни две чертички Simple Smile

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 857
Хайде бе момичета, няма ли някоя някой тест с две чертички да изтъпани 😃😍😍аз също нещо се изнервих с моя ц . След К уж беше редовен ( 26 -27 ) от два месеца на 29 , 30 ти ден 😯! От два дни и на мен ми зацапва, корем подут , симптоми точно като за ц ...и не идва ! Това пък какво е , преди не ми се е случвало,  а след този К вече за трети път! ( не бебеправя 😃) Удължи ми се нещо тоя ц , луда работа !?Има ли и други с такива объркани цикли след К? Чакам тестове ❤💕❤

# 154
  • София
  • Мнения: 941
Aiak, извинявай, но как ти откриха ендометриозата? Имаше някакви симптоми ли? Иначе и аз имах проблеми преди доста често с вагинозата, повтаряше се, но накрая я преборихме. Ще я излекуваш, не се притеснявай! Hug Пожелавам ти тази година да ти е късметлийска! Flowers Four Leaf Clover

# 155
  • Мнения: 852
Хайде бе момичета, няма ли някоя някой тест с две чертички да изтъпани 😃😍😍аз също нещо се изнервих с моя ц . След К уж беше редовен ( 26 -27 ) от два месеца на 29 , 30 ти ден 😯! От два дни и на мен ми зацапва, корем подут , симптоми точно като за ц ...и не идва ! Това пък какво е , преди не ми се е случвало,  а след този К вече за трети път! ( не бебеправя 😃) Удължи ми се нещо тоя ц , луда работа !?Има ли и други с такива объркани цикли след К? Чакам тестове ❤💕❤

Моите бяха такива след К. Имаше по 25 дни (никога преди толкова кратък не е бил ),после 30-34,пак 27-28 ,пълна анархия беше.Нормализира се някъде на 7-8 МЦ .

# 156
  • Мнения: 577
Хайде бе момичета, няма ли някоя някой тест с две чертички да изтъпани 😃😍😍аз също нещо се изнервих с моя ц . След К уж беше редовен ( 26 -27 ) от два месеца на 29 , 30 ти ден 😯! От два дни и на мен ми зацапва, корем подут , симптоми точно като за ц ...и не идва ! Това пък какво е , преди не ми се е случвало,  а след този К вече за трети път! ( не бебеправя 😃) Удължи ми се нещо тоя ц , луда работа !?Има ли и други с такива объркани цикли след К? Чакам тестове ❤💕❤

Аз съм първи месец след хистеро и ми е така объркан цикъла и на мен. За първи път ми идва на 30 дни Flushed
Явно трябва да се подготвя психически и за следващите месеци.
А на мен пък обратно - коремът ми стана като дъска плосък и съм с едно кило на долу. Направо лудница!
Но иначе на мен преди така ми идваше - 2-3 дни само зацапва и после вече цикъл.

# 157
  • София
  • Мнения: 7 491
Аяк, вагинозата е досадна и често рецидивира, възможно е да е придружена с дисбаланс на pH. При мен се повлиява добре когато на единия месец имам лечение, а на другия правя курс с лактобацили. Попитайте АГ какво ще ви препоръча освен лечението.

# 158
  • Мнения: 1 131
Благодаря ви за отговорите. Наистина приемам съвети за това, защото месеци наред не мога да се преборя, последния път уж слагах и лактобацили, но уви може би не беше достатъчно. Смених гинеколога, този път ми изписа Полижинакс -само това не бях слагала Sad после ще довършвам пак с лактобацили.
Монтал, не се притеснявай, нормално е да има малко разместване. На мен след лапароскопията ми дойде на 40 ден Flushed после на 28, после на 37.
Биби, благодаря ти за милите думи, дано за всяка от нас е така! А иначе ендометриозата ми я откриха така - киста на яйчник, която не се повлия от контрацептиви, поисках второ мнение - лапароскопия и хистологично доказана после ендометриоза. Иначе болезнена менструация от край време + някакви зацапвания между менструациите с тъмна кръв, което ме осъмни...

# 159
  • София
  • Мнения: 941
Аяк, вагинозата е досадна и често рецидивира, възможно е да е придружена с дисбаланс на pH. При мен се повлиява добре когато на единия месец имам лечение, а на другия правя курс с лактобацили. Попитайте АГ какво ще ви препоръча освен лечението.
Да, точно с лактобацили се оправих, доколкото помня.
Aiak, благодаря за разяснението. Питам, тъй като знам, че при доста от случаите няма никакви симптоми и се открива случайно. Но все пак нещата при теб сега са по-добре, нали? Изчистена ли е? Пречка ли е вече за Б ?

# 160
  • Мнения: 1 131
Докторът каза, че е изчистена и трябва или да забременея или да мина на золадекс. Но - първо искам да забременея и второ не искам золадекс. Дори доц. Русев ми обясни, че идеята е да се даде някакъв прозорец на жената - например не иска сега, а след 6 месеца да прави опити и се назначава золадекс.
Друг е въпросът, че доц. Русев ми каза, че ако имам отново болезнена менструация, значи пак си има огнища Flushed Именно затова ми назначи тест за ембриотоксичен фактор, та ще видим ... Благодаря, че попита. Все пак се надявам да се получи Yellow Heart
П.С. Ще опитам това с лактобацилите!

# 161
  • Мнения: 112
Момичета, след двата теста с бледи чертички да правя ли още според вас ?

# 162
  • София
  • Мнения: 941
Докторът каза, че е изчистена и трябва или да забременея или да мина на золадекс. Но - първо искам да забременея и второ не искам золадекс. Дори доц. Русев ми обясни, че идеята е да се даде някакъв прозорец на жената - например не иска сега, а след 6 месеца да прави опити и се назначава золадекс.
Друг е въпросът, че доц. Русев ми каза, че ако имам отново болезнена менструация, значи пак си има огнища Flushed Именно затова ми назначи тест за ембриотоксичен фактор, та ще видим ... Благодаря, че попита. Все пак се надявам да се получи Yellow Heart
П.С. Ще опитам това с лактобацилите!
Ще се получи! Пожелавам ти го от сърце и стискам палци! Flowers Four Leaf Clover Hug

# 163
  • Мнения: 3 902
Аиак, доцентът е страхотен, но не е гинеколог. Аз имам болезнен Ц от ден едно като малка. Ем ми се появи преди 3г. Да, може да е имало, но тя е била толкова малка, че не пречи. В момента си влача две ЕМ кисти по около 16мм. И 3ма лекари ми казаха, че нито пречат нито е проблем, особено ако не растат и отказват да режат. С уважение към доцента, но той е имунолог/ендокринолог. Да не се бърка в работата на АГ. Иди при свестно АГ за съвет. Къде ходиш?

# 164
  • Мнения: 313
Момичета може ли един странен въпрос да задам? Пия фолиева киселина на Джеймисън, но усещам, че ужасно много ми се спи.. постоянно. Та дали има възможност да е от това или аз си внушавам?

Общи условия

Активация на акаунт