Годината започва с песен, много бебчета наесен! - Бебеправене Тема 334

  • 42 494
  • 734
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 809
И аз под прашеца!
Да се отчета че още чакам ц и вече имам някакви признаци че предстои , гърдите ме болят от снощи ще се пръснат , най - вероятно ову найстина е била късно . Щом започна напрежението в гърдите и глава до 2-3 дни ще ми дойде лелката .

# 181
  • София
  • Мнения: 941
На мен пък снощи отново ми зацапа леко кръвенисто, само на хартията почти незабележимо по бельото и явно, за мое съжаление, е от полипа, а не имплантационно..Sad Но ще направя тест за Б в понеделник, за да съм сигурна, че ще ми предписват АБ и да не стане беля.

# 182
  • Мнения: 647
Хей момичета имам една питанка. Когато сте в О. иматели болки в кръста и гадене(не силни болки) ?

# 183
  • Мнения: 219
Хей момичета имам една питанка. Когато сте в О. иматели болки в кръста и гадене(не силни болки) ?
Аз почти всеки път няколко дни преди О имам гадене - целодневно + подуване на корема Confused , преминава и настъпва О

# 184
  • Мнения: 943
И аз съм с гадене, но моето е след овулацията.

# 185
  • Мнения: 415
Хей момичета имам една питанка. Когато сте в О. иматели болки в кръста и гадене(не силни болки) ?

Аз имам гадене и главоболие 😕

# 186
  • Мнения: 647
Ух забелязвам го това през месец мисля.. една болка в кръста и гадене и все като погледна е по време на О. Ей момичета такава хубава втора черта имам на теста за О. Чак ме е яд,че небебеправим вмомента втори месец си засичам на 20 ти имам+ тест на 21ви ден чертичката е доста по наситена от контролната. Нямам търпение да дойде други месец и да почнем отново.. е Оплаках се ,порадвах се,надявам се да не съм ви натоварила Simple Smile

# 187
  • Мнения: 943
Колко дневен то е цикълът с тази късна овулация?

# 188
  • Мнения: 478
Аз пък до преди да започнем с опитите изобщо нямах представа кога и дали имам О. Нямах никакви физически усещания и не съм го мислила. Откакто бебеправим обаче си я познавам по силната болка, която продължава 3-4 часа. Гърдите ми също стават болезнени и големи. Гадене и болки в кръста нямам.

Да ви се похваля, вчера Ц дойде. Отдавна не съм му се радвала толкова Smile Прочетох някъде, че причина за закъснение може да е и ако си болна по време на О. При мен точно така се случи, възможно е заради това О да се е изместила напред и следователно и Ц закъсня. 

Аз сега усилено чета за вит Д и Б12, хашимото и какво друго може да липсва на организма. Замислям се и за изключване на глутена и палео диета... Доскоро живот си живеех, не съм се замисляла много как се храня и дали набавям всичко нужно на тялото си, но в последните месеци се сдобих с няколко диагнози и то все покрай желанието да си направим бебе и някои профилактични изследвания. То човек като търси, намира Smile Пък и с годинките тялото се променя, отминаха славно 20-те Relaxed Все повече разбирам, че здравето не е даденост и за да забременееш, износиш и родиш едно дете, трябва да имаш силно и здраво тяло. Колкото и да ми е трудно, важно е да променя някои вредни хранителни навици, да си вдигна дупето от пред компютъра, да започна да спортувам нещо и да пия витамини и добавки.
А при вас как е? Как подготвяте тялото си за бременеене? Често си говорим за лекарства и добавки тук, но спазвате ли някакъв хранителен режим, спортувате ли?

# 189
  • Мнения: 647
На 35-36 дни идва . Но си ми е така от както имам Ц. Ходила съм на прегледи всичко е нормално ( няма кисти няма гъби),миналата година хормоните си бяха наред.

# 190
  • Мнения: 992
Момичета, възможно ли е и нормално ли е О да е на 14-15 ден при 32дневен цикъл? Възможно е да ми е глупав въпроса, но наистина не съм се интересувала до сега.

# 191
  • Мнения: 647
Момичета, възможно ли е и нормално ли е О да е на 14-15 ден при 32дневен цикъл? Възможно е да ми е глупав въпроса, но наистина не съм се интересувала до сега.
Мисля,че е възможно просто да имаш по дълга ЛФ.Но не съм експерт не знам със сигурност. Ще ми е интересно да видя и други мнения.

# 192
  • Мнения: 4 518
Момичета, възможно ли е и нормално ли е О да е на 14-15 ден при 32дневен цикъл? Възможно е да ми е глупав въпроса, но наистина не съм се интересувала до сега.
Доколкото знам О е между 12 и 16 дни преди началото на следващия цикъл, така че май е възможно и не е за консултация с лекар, защото влиза в нормата.

# 193
  • София
  • Мнения: 6 010
DiyanaCh, възможно е, да. Опитай да засечеш кога точно е О и се консултирай с АГ за дължината на лутеалната фаза.
Dara_30, добре дошла в клуба... Simple Smile
Аз спортувам активно, внимавам какво ям, пия витамини и добавки... От 8 години съм с Хашимото и общо взето тогава започнах да си обръщам внимание, а спортът винаги е бил част от живота ми. Смятам, че човек и без да прави опити за дете трябва да се грижи за себе си, да спортува, да спи достатъчно, да се храни с добра храна, както и да се грижи за ума си. Дали чрез медитация, йога, четене или каквото друго му помага, стресът е смъртоносен в наши дни. Цигари, наркотици и твърд алкохол няма да ги коментирам, всеки си знае.

# 194
  • Мнения: 992
Именно защото и аз знам, че ЛФ е от 12-16, моята я вадя 17. Ако този месец не сме успели да я нацелим, другия месец ще я проследя с тестове. За момента само гадая по симптоми, но ми беше интересно дали е възможно и дали е проблем.
Благодаря за отговорите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт