Болка във влагалището... раждането наближавааааа, Помощ!!

  • 8 805
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз имах подобен проблем като теб, само че аз раждах секцио. Няма да забравя как изумих гинеколога, когато ми взимаше микробиология. Тъй като си задържах дъха, болеше ме и той ме погледна озадачен. Показа ми клечката с памук и каза: вижте какво използвам, трябва да се настроите психически вече за раждането, нали бебе ще излиза от там. Тази чувствителност я имах и след раждането.

# 16
  • Мнения: 8
Да, наистина прекалена чувствителност даже имам.... просто ще се настроя и това е...
Все пак се поуспокоих, че някой е имал подобен проблем! Силно се надявам да се справя и аз и бебчето!

Аз имах подобен проблем като теб, само че аз раждах секцио. Няма да забравя как изумих гинеколога, когато ми взимаше микробиология. Тъй като си задържах дъха, болеше ме и той ме погледна озадачен. Показа ми клечката с памук и каза: вижте какво използвам, трябва да се настроите психически вече за раждането, нали бебе ще излиза от там. Тази чувствителност я имах и след раждането.

# 17
  • Мнения: 513
Аз имах болки във влагалището когато бях в последните месеци, но до ден днешен немога да обесня каква точно болка беше.... нещо като мускулен спазъм и за няколко секунди буквално неможех да мръдна от болка, нещо като контракция ама отдолу 😁 усещах същата болка когато ме проверяваха за разкритие 🙄

Общи условия

Активация на акаунт