Отслабнах

  • 4 000
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 659
eruseva, ти къде ходиш на масаж? Аз също съм от Русе - ще може ли телефон на козметичката Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Даааа и аз знам че със масажи се постигат страхотни резултати.Давай координати!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Stani, хайде включи се с отговори.

# 18
  • Мнения: 686
А само с масаж,  без диета и упражнения, ли се отслабва!?

# 19
  • Мнения: 235
Такаааа , аз да кажа за Пловдив.
Ходила съм на такива масажи(антицелулитни) - 4 курса (един курс е 10 пъти) в Тотал спорт.Първия път ходих при Юлия - така се казваше масажистката - останах много доволна , не мога да ви кажа в см точно , но и аз нямам кой знае колко за сваляне.Но определено ефект има огромен ,още повече пък ако си по - пълен.
При Юлия изкарах 3 курса с прекъсване леко по две седмици.
Вторият път ходих там в новата им пристройка на Тотала , при едно друго момиче - забравих и името , имах ефект също но не бях изумена като първия път .Но само един курс направих там

# 20
  • Мнения: 206
amusette, би ли споделила какви цени плащаше там? Чудесно познавам Тотал спорт - посещавала съм го редовно, но само фитнес, аеробика и сауна. Останалите услуги са били много скъпи, а като цяло това е елитарен салон (но пък изключително комфортен, признавам). Благодаря ти предварително...  bouquet
Момичета, ако някоя от вас може да сподели за антицелулитен масаж с ефект, който сте изпитвали - за Пловдив иде реч, но моля ви, нека не е скъп, би било прекрасно. Интересувам се... Hug

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Преди около година Dragon's Bride  беше пуснала интересна тема по този повод. Ето линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23167.0
  Wink
 

# 22
  • Мнения: 419
Здравейте,

извинявам се за късният отговор, но не бях в София.
Масажът е антицелулитен подкрепен с термо продукти за намаляване на обема.

Вълшебницата се казва Красимира Влахова, работи в стадион Левски, но е много трудно за обясняване, затова ще ви дам телефон за връзка:
0888 705 299
Целият курс е 180лв

Успех на всички!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Стани, ако правилно съм разбрала да обобщя...:
Значи, за 10 дни процедури , се свалят 10 см от обиколката срещу 180 лв, така ли?
Това е супер!
Поздравления за теб и благодарности!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 185
Здравейте,

извинявам се за късният отговор, но не бях в София.
Масажът е антицелулитен подкрепен с термо продукти за намаляване на обема.

Вълшебницата се казва Красимира Влахова, работи в стадион Левски, но е много трудно за обясняване, затова ще ви дам телефон за връзка:
0888 705 299
Целият курс е 180лв

Успех на всички!!!
много мерси за инфото,а и аз ходя на спининг в боди арт кали и май ще се окажем врата до врата с вълшебницата newsm44 Утре ще се видим лично и дано да има свободни часове

# 25
  • Мнения: 419
Стани, ако правилно съм разбрала да обобщя...:
Значи, за 10 дни процедури , се свалят 10 см от обиколката срещу 180 лв, така ли?
Това е супер!
Поздравления за теб и благодарности!  bouquet

Да, така е. Това всъщност е най-сладкото. За минимално време големи резултати, а и кожата ти става като на девойка. Да не забравя да отбележа само, че бях и на диета през това време.
Което, естествено увеличава ефекта.
[/quote]

# 26
  • Мнения: 419
много мерси за инфото,а и аз ходя на спининг в боди арт кали и май ще се окажем врата до врата с вълшебницата newsm44 Утре ще се видим лично и дано да има свободни часове
Точно там е, във Френският център. А какво е спининг?

# 27
  • София
  • Мнения: 185

Да, така е. Това всъщност е най-сладкото. За минимално време големи резултати, а и кожата ти става като на девойка. Да не забравя да отбележа само, че бях и на диета през това време.
Което, естествено увеличава ефекта.
КАЖИ НА КОЯ ОТ ВСКИЧКИТЕ ТУК ВЪВ ФОРУМА[аз съм на д-р Ори]

# 28
  • София
  • Мнения: 185

[/quote]
 Точно там е, във Френският център. А какво е спининг?
[/quote]ами въртиш колело,но със инструктор и е много по-натоварващо от велоергометъра и почти не се сяда на седалката[само докато загряваме]и даже после я маха и така 1 час.Росен е много печен и ти обяснява[к/то според мен е най-важно]като не правиш нещо както трябва винаги вижда,само малко от време на време ни вика и ни дава зор,ама нали това е целта  bouquet
 

# 29
  • Мнения: 419
Ами диетата ми не е от форума, от един едндокринолог е и съм много доволна от нея защото никога не съм гладна:
8:00 кафе
10:00 2 ябълки
12:00 пържола
14:00 2 ябълки
16:00 2 яйца
18:00 салата

Няма ограничения в подправките, вида на месото и цвета на ябълките  Laughing
Може да се прави цял месец, стига да не ти писне.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт