Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №52

  • 71 728
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 449
За туркините не знам, ама арабките понякога познават т.е. по-осведомени излизат.

# 706
  • Мнения: 9 541
Добро ни утро! в деня Х! Hug

Аз съм още на кафето, като Аслъ Laughing Ферхат и това не прави Joy Joy Joy


Свикнала съм сутрин да чета постове на Дани Hug, но днес йок Weary Дани Hug, липсваш! Heart Eyes

Виждам тук кадри от болницата зад кадър Thinking Катринка Hug снощи е пуснала снимка май пак от там, та се чудя, Аслъ по пижама ли е? Тя ли е болната?



https://vk.com/tuk_series?z=video-134106201_456239428%2F622e723a … l_wall_-134106201

# 707
  • Мнения: 9 388
Лия, тук съм, мила, чета ви!  Hug

# 708
  • Мнения: 9 541
 
Лия, тук съм, мила, чета ви!  Hug

Аааа, само с четене не става Laughing Сигурно ти е хрумнала нова врътка newsm78
Аз си мисля, че днес серията няма да е много ведра Thinking Sad



Надето Hug изказа мнение, че Ийит може да прибере Гюлсюм, ако Ферхат я изгони от дома newsm78 Кой е той, че ще я гони ? ooooh!

Днес трудно ще се гледат така: Wink





Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 10:18 от lia-martin

# 709
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет! Hug Hug Hug Hug
А направи ли ви впечатление, че Намък каза на Йетер, че ако не е съгласна да се изнесе, ще се изнесат те, защото това е НЕЙНИЯ ДОМ. После и самата Йетер каза, че това е нейния дом. Струва ми се, че тук има нещо скрито, нещо, което все още не ни е показано и аз си мисля, че това „нещо“ със сигурност има връзка с Азад.

# 710
  • Мнения: 9 541
Я, до обяд никой не е писал newsm78 newsm78 Вие да не се притеснявате, че темата свършва? Laughing Пишете си на воля, Зарани Hug ми е дала разрешението да пусна новата тема, че даже ме и научи как се прави Joy Joy, голям зор видя с мен! hahaha hahaha hahaha

Ей, голяма лисица е тая Идил...въпреки, че Аслъ и казва да мълчи за  #2gunfire, тя припка към Ферхат да "сподели" Mr. Green


Скрит текст:
Ето я в реала на маса с приятели от артистичния свят:

Как ли ще противостои Абидин на мама Хандан, когато истината за бебето на Гюлсюм излезе наяве....мисля си, че Хандан още ще счита Абидин за таткото newsm78



ПП.: Я, Бризчето Hug писала Heart Eyes Не само, че ми направи впечатление, ами се зачудих как ли ще съжителства Йетер с Хандан, когато Намък напусне дома? ooooh! Кой тогава ще "управлява" този дом?
Още мисля над Азад newsm78 Той щеше да изяде Йетер с поглед на сватбата на Намък, а тя сякаш не го познаваше newsm78

# 711
  • Мнения: 1 242
    Понеже става ясно, че някои момичета не влизат вече в тази тема, други само четат.... Затова смятам да се извиня, ако съм засегнала или обидила някого неволно с един от постовете си... Съжалявам, но така го усетих и така го написах... Темата, героите и филмът си заслужават, така че не се отказвайте от тях...Чакаме ви да се върнете отново ... Hug
   Тъй като тази вечер ни очаква серия, от чийто фрагмент става  ясно, че Ферхат пак ще яхне метлата, на мен не би ми се искало това да става под ожесточените му виковe и крясъци...Още в оня илюзорен  момент, когато се обръщаше към Намък и Йетер, разбрал, че е син на Намък, думите му бяха изречени на по-висока честота, отколкото е необходимо и остави у мен впечатление за леко преиграване... Ясно е, че емоционалността на Ферхат е свръхизострена в момента поради всичко, което се случва около него, но по-присъщо за него и по-типично за неговия образ би било онова леко потрепване на лицевите мускулчета, онази решителност и твърдост в погледа и онова яростно стискане на челюстта, което изключително добре предава вътрешното му свръхнапрежение... Да, Ферхат не е същият, както в началото, харесвам го в сцената по коридора от фрагмента, където без много викане, а само с няколко процедени през зъбите думи и проява на неукротима  ярост, успя да предаде своята вътрешна моментна емоция... Което смятам е по-удачният и по-адекватният начин за изразяване на чувствата, обсебили изцяло в този миг героя на Ибо...

# 712
  • Мнения: 9 541
   Понеже става ясно, че някои момичета не влизат вече в тази тема, други само четат.... Затова смятам да се извиня, ако съм засегнала или обидила някого неволно с един от постовете си... Съжалявам, но така го усетих и така го написах... Темата, героите и филмът си заслужават, така че не се отказвайте от тях...Чакаме ви да се върнете отново ... Hug
   Тъй като тази вечер ни очаква серия, от чийто фрагмент става  ясно, че Ферхат пак ще яхне метлата, на мен не би ми се искало това да става под ожесточените му виковe и крясъци...Още в оня илюзорен  момент, когато се обръщаше към Намък и Йетер, разбрал, че е син на Намък, думите му бяха изречени на по-висока честота, отколкото е необходимо и остави у мен впечатление за леко преиграване... Ясно е, че емоционалността на Ферхат е свръхизострена в момента поради всичко, което се случва около него, но по-присъщо за него и по-типично за неговия образ би било онова леко потрепване на лицевите мускулчета, онази решителност и твърдост в погледа и онова яростно стискане на челюстта, което изключително добре предава вътрешното му свръхнапрежение... Да, Ферхат не е същият, както в началото, харесвам го в сцената по коридора от фрагмента, където без много викане, а само с няколко процедени през зъбите думи и проява на неукротима  ярост, успя да предаде своята вътрешна моментна емоция... Което смятам е по-удачният и по-адекватният начин за изразяване на чувствата, обсебили изцяло в този миг героя на Ибо...

Напълно споделям написаното от теб и на мен крещящият Ферхат не ми харесва никак, но нека видим първо серията, че фрагманите често те навеждат на едно, а то се оказва после друго newsm78
Но че Ферхат илюзорно е разбрал кой е баща му, нещо съм го пропуснала newsm78

Малко Ферхат за разгрявка Joy и за да не го изядем заради фрага hahaha hahaha

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Лия Hug, едва ли си пропуснала момента с илюзорната представа – това е когато Аслъ си представяше Ферхат, изправен срещу Намък и Йетер.  Колкото до съжителството, Йетер и сега командва парада, но Хандан си мисли, че е „стопанка“, а Йетер е само гостенка и то временна. А що се отнася до Азад, аз поне си мисля, че Йетер изобщо не му обърна внимание. Тя беше заета с мисълта за Намък, пък и баяджа си беше пийнала, а годините поне малко трябва да са променили Азад и затова според мен нямаше реакция от нейна страна.
Що се отнася до темата, изобщо не бива никой да се притеснява – аз също мога да я пусна. Peace Но пък се надявам на Терка да ѝ мине и пак да се върне в темата, ако не сега, то поне за следващата нова тема. Peace Peace

# 714
  • Мнения: 9 541


https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=SyiQ1joteto
Abidin + Gülsüm || Никто Как Ты

И 1 брой Ферхат, какъв поглед само newsm78....виждам подигравка, цинизъм, ледена усмивка и съмнение  Thinking




Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 13:41 от lia-martin

# 715
# 716
  • Мнения: 9 541
Бризче Hug, да, не съм го пропуснала, аз помислих, че има нов момент във фрага ooooh! Joy
Да, Йетер постига своето, знае как да подхване аблата си, но все пак Хандан я усмирява най-вече Намък newsm78 Ако биха останали двечките сами в къщата, ще стане страшно Laughing



Луси Hug

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Я, до обяд никой не е писал newsm78 newsm78 Вие да не се притеснявате, че темата свършва? Laughing Пишете си на воля, Зарани Hug ми е дала разрешението да пусна новата тема, че даже ме и научи как се прави Joy Joy, голям зор видя с мен! hahaha hahaha hahaha

Ей, голяма лисица е тая Идил...въпреки, че Аслъ и казва да мълчи за  #2gunfire, тя припка към Ферхат да "сподели" Mr. Green


Скрит текст:
Ето я в реала на маса с приятели от артистичния свят:

Как ли ще противостои Абидин на мама Хандан, когато истината за бебето на Гюлсюм излезе наяве....мисля си, че Хандан още ще счита Абидин за таткото newsm78



ПП.: Я, Бризчето Hug писала Heart Eyes Не само, че ми направи впечатление, ами се зачудих как ли ще съжителства Йетер с Хандан, когато Намък напусне дома? ooooh! Кой тогава ще "управлява" този дом?
Още мисля над Азад newsm78 Той щеше да изяде Йетер с поглед на сватбата на Намък, а тя сякаш не го познаваше newsm78
Здравейте момичета
Аз мисля, че тя въобще не го видя тогава....наливаше се с вино и явно си мислеше как ще гръмне старото севгиле... Wink

# 718
  • Мнения: 4 369
Съгласна съм с вас момичета, че това свръх крещене е преиграване от страна на Ферхат, ама сигурно режисьора така му е казал. Хладнокръвие, лек цинизъм, скрита ярост повече подхождат на образа.
Аз пък се чудя как Йетер ще обясни това, че излъга за бебето, че слугинята /не й помня името/ е майката, но то май никой не разбра, че тя й е отредила тази роля. Не си спомням дали Абидин разбра, че Йетер е скроила този план.

# 719
  • Мнения: 21 201
 wavey

В създалата се обстановка(фрага) и предвид характера му за мен реакцията му и последвалите яростни крясъци на Ферхат не ми бяха в повече.
Просто не бих могла да си представя Ферхат да реагира кротко и тихо, тц, та това няма да той(за мен).
SET

Общи условия

Активация на акаунт