Красиво име за момиченце

  • 8 870
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 150
Гласувах за Натали!❤ Така се казва дъщера ми.Аз се чудих между Натали и Наталия и реших,че Наталия ми звучи по-гробо и по-използвано.При мисълта някой да и вика 'НаталиО ела 'тук и откачах Astonished

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Гласувах за Натали!❤ Така се казва дъщера ми.Аз се чудих между Натали и Наталия и реших,че Наталия ми звучи по-гробо и по-използвано.При мисълта някой да и вика 'НаталиО ела 'тук и откачах Astonished
 
А на галено как к казвате?

# 34
  • София
  • Мнения: 22 948
Наталиите имат ли имен ден?

# 35
  • Мнения: 8 578
Да-26 Август - Св. мчци Адриан и Наталия

# 36
  • Мнения: 296
Наталия Александрова Козубова
Наталия Козубова
От всичките ви предложения това най-лесно се изговаря. Може би защото Наталия има 4 срички и Козубова също 4.

# 37
  • Мнения: 150
Гласувах за Натали!❤ Така се казва дъщера ми.Аз се чудих между Натали и Наталия и реших,че Наталия ми звучи по-гробо и по-използвано.При мисълта някой да и вика 'НаталиО ела 'тук и откачах Astonished
 
А на галено как к казвате?
Нати или Наталка/в училище и викат така/..има и разновидности като Нати-Пати и Наташа 😄

# 38
  • Мнения: 4 019
Гласувах за Наталия и тоеа се оказа водещото в анкетата.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Глас за Наталия и от мен.

# 40
  • София
  • Мнения: 20 082
А от мен за Натали.  Peace Grinning

# 41
  • Мнения: 8 892
Гласувах за Йоана, но и другите стават.
Има имена, които са много хубави и дори да са много популярни, пак не са банални. Йоана е от тях.

# 42
  • Мнения: 2 224
Хубави имена сте избрали, но в комбинация с фамилното име Йоана ми звучи най-добре.

# 43
  • Мнения: 978
Натали Козубова ми звучи най-добре за мен.

# 44
  • Мнения: 2 258
Гласувах за Натали!❤ Така се казва дъщера ми.Аз се чудих между Натали и Наталия и реших,че Наталия ми звучи по-гробо и по-използвано.При мисълта някой да и вика 'НаталиО ела 'тук и откачах Astonished
Абсурд! Никой никога не ми е викал така за целия ми вече не-кратък живот!

Общи условия

Активация на акаунт