Гримиране - идеи и техники (Тема № 70)

  • 107 418
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Аз с радост се отървах от лореалската очна линия след първия опит. Размаза се въпреки сухата ми кожа.

# 676
  • Мнения: 7 568
Тя е само 1 гел очната линия на Лореал, в бурканче и с четка. На мен пък никога не ми се е размазвала, а за сравнение гел очната на Сигма, която преди време беше най най в Youtube,  ми се размазваше след 2-3 часа носене.

# 677
  • София
  • Мнения: 2 231
Тя е само 1 гел очната линия на Лореал, в бурканче и с четка. На мен пък никога не ми се е размазвала, а за сравнение гел очната на Сигма, която преди време беше най най в Youtube,  ми се размазваше след 2-3 часа носене.

Esmeralda, лесно ли се почиства очната линия?

# 678
  • София
  • Мнения: 5 198
Ако не е водоустойчива , би трябвало да се почиства лесно , ти имаш мигли косъм по косъм ли ?

# 679
  • София
  • Мнения: 2 231
Ако не е водоустойчива , би трябвало да се почиства лесно , ти имаш мигли косъм по косъм ли ?



Не, Wind, нямам. Просто някои от тях се почистват по-трудно, а многото триене не ми се отразява добре на клепачите. За това питах, които са я ползвали, лесно ли се почиства.
Благодаря за отговора Simple Smile

Иначе и аз преди време бях взела тази на Римел. Беше тотално суха и неизползваема. Върнах я с касовата бележка на следващия ден.

# 680
  • Мнения: 2 223
Аз имам на Лореал и е ок. Не се чисти трудно

# 681
  • Мнения: 1 893
А хубав молив, който да използвам като " мека" очна линия бихте ли препоръчали - предпочитам в кафяво.

# 682
  • Мнения: 7 568
Лесно се чисти очната линия на Лореал с тоалетно мляко или мицеларна вода.

# 683
  • Мнения: 513
Според вас за очи в бадемовидна форма очна линия или молив отгоре е по-добре? Все не мога да реша кое по-ми отива.... Flushed

# 684
  • Мнения: 1 467
Според вас за очи в бадемовидна форма очна линия или молив отгоре е по-добре? Все не мога да реша кое по-ми отива.... Flushed
Би трябвало и двете много да ти отиват
Ако искаш сподели снимки

# 685
  • София
  • Мнения: 4 307
Според вас за очи в бадемовидна форма очна линия или молив отгоре е по-добре? Все не мога да реша кое по-ми отива.... Flushed

И двете Simple Smile
Зависи от настроението и ролята, в която искаш да се превъплътиш, от умелостта за се нанасят също. Очната линия е по-трайна и безпроблемна, с молива имаш повече възможности. Но бадемовидните очи спокойно могат да си карат само с тези продукти (и спирала), без никакви сенки Wink

# 686
  • Мнения: 5 096
Според вас за очи в бадемовидна форма очна линия или молив отгоре е по-добре? Все не мога да реша кое по-ми отива.... Flushed

Зависи от клепача ако е по-голям може и молив (опушен), ако клепача е по-малък тънко нанесена очна линия.

# 687
  • Мнения: 513
Ох... не знаам и аз... Добре, само заради вас скъпи момичета ще се престраша да кача снимка. Flushed

Ето:

Като си сложа очна линия, дори и да я правя тънка, изглежда сякаш ми иголемява очите и някак не ми изглежда добре.. като сложа молив - същото. Пробвала съм и молив само в края на очите, защото ми харесва такъв грим, но ми се струва, че очите ми придобиват странна форма така. Може би всичко идва от неправилния начин на гримиране, а може би наистина не знам кое би ми отивало - очна линия или молив, и колко дебела линия.. Thinking

# 688
  • София
  • Мнения: 5 198
Барабанче , може би очната линия , трябва да е тънка във вътрешната част и постепенно да се удебелява към външния ъгъл . С не много дълга “опашка” и може да нанасяш сенки . По - тъмни във външния ъгъл .
Не знам защо , ето това е един от любимите ми гримове

Или нещо подобно


Клепачът ти изглежда перфектен , ако моите бяха толкова гладки , всеки ден щях да слагам очна линия, молив или грим Simple Smile

# 689
  • Мнения: 31
Лореалската е уникална!!!! Най-добрата, наскоро се зачудих, колко вида и на какви марки съм използвала, бях над 20 и то повечето от високия клас. Лореалската закупих преди години от малко градче в Италия по случайност, защото ми трябваше очна линия спешно, е вече 3 години не оставам без нея. Трайна, наситена, лесно се работи с нея и не се размазва.

Общи условия

Активация на акаунт