Бебето ми е с оток в мозъка и в кома

  • 35 294
  • 162
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 513
Някакви новини за бебчето ? 😊

# 136
  • Мнения: 89
Извикахте ли специалисти на място? Това е решение щом не може да се транспортира...
Утре ще звъня, да питам за мнения и да видим какво ще ми кажат. Надявам се да може да се направи нещо повече.

Дано има добри резултати!

# 137
  • Мнения: 89
Извикахте ли специалисти на място? Това е решение щом не може да се транспортира...
Утре ще звъня, да питам за мнения и да видим какво ще ми кажат. Надявам се да може да се направи нещо повече.

Дано има добри резултати!
Изключително много се разстроих и обезпокоих от историята. Не е нужно вие да търсите специалист, болницата вика национален консултант.

# 138
  • Мнения: 38
Здравейте мили хора , толкова ми е мъчно да съобщя тези думи, Никола почина след 87 дена борба за живот. Вече е малко ангелче, надявам се вече нищо да не го боли и един ден да го прегърна, защото в този живот така и не успях....

# 139
  • Мнения: 4 416
Съжалявам за случилото се. Бъди силна и не се затваряй в себе си. Излей цялата мъка, която е в теб. Прегръщам те.

# 140
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
О, съжалявам! Милото малко геройче! Кураж на родителите!

# 141
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Hristina Ivanova 579658,
Много съжалявам да прочета тези думи за тази малка душичка.
Моля, приемете моите съболезнования!
Дано, въпреки тези тежки мигове, да успеете да намерите спокойствие и своето щастие!

# 142
  • Мнения: 924
Толкова много съжалявам и ви съчувствам! Никоя майка не заслужава такова изпитание и никое детенце не заслужава страдание. Не знам какво би ви утешило сега, освен че детенцето не страда и е на по-добро място!

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Много ми е мъчно за случилото се, всяка вечер ми бяхте в молитвите. Не мога да повярвам, че това се случи, как могат да ви причинят това тези лекари... Никоя майка не трябва да погребва детето си, това е най- неестественото и най- ужасното нещо на света. Как ми се иска да има какво да кажа, за да накарам теб и половинката ти да се чувствате по- добре, много искам, но не знам какво да кажа.
Моите искренни съболезнования, моля се малката душишчка да е на по- добро място.
Пожелавам ви сили и един ден щастието пак да ви се усмихне.

# 144
  • Мнения: 1 980
Hristina Ivanova 579658, нямам думи да опиша колко съжалявам. Моите съболезнования.

# 145
  • Мнения: 1 519
Хриси,моите съболезнования.
Силно се надявах,че ще се включиш с хубави новини.
Съжалявам за загубата Ви. Каквото и да кажем,няма да помогне.
Малкото ангелче ще бди на Вас и ще Ви изпрати сила ,за да се борите с живота.
Бъдете силни!

# 146
  • Мнения: 283
Много съжалявам Disappointed Relieved

# 147
  • Мнения: 6 325
Мила Христина, много съжалявам... Моите най-искрени съболезнования на теб и на семейството ви! Прегръдки!

И дано съвестта на виновниците за тази трагедия никога не ги остави на мира.

# 148
  • Мнения: 3 610
Господ взема и дава. Съболезнования от нас.

# 149
  • Мнения: 513
Моите съболезнования 🙏

Общи условия

Активация на акаунт