Бебето ми е с оток в мозъка и в кома

  • 35 283
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
Ако бебето е било в родовия канал и една епизиотомия е можела да реши проблема, ми е странно, че са прибегнали до секцио. Те го избутаха обратно ли това бебе, за да го извадят през разреза за секциото? Не че не е невъзможно да си много тясна, че да не може да излезе, ама пък защо са чакали толкова.
Дано бебо се оправи и да няма последици от раждането, но не оставяй случая така.
Кураж и късмет

Да набутаха го обратно 😭 От 5 и 30 до 6 и 30 напъвах, казаха че ще викат спешния екип, 5 мин се чудеха, кой екип да извикат, от нощната смяна или новия който започва в 7 и 30,релиха да звъннат на този който почва новата смяна, еее те си дойдоха точно за смяната в 7 и 30 с чаша кафе.... А през това време ровенето и скачането отгоре ми продължаваше. 😭😭😭

# 61
  • Мнения: 4 413
Ужас. Чак не искам да си представя какво си преживяла. Моля се за бебчето ти.

# 62
  • Мнения: 296
Звъннете в Телевизията да ви снимат, не за да помогнете на майките след вас, а за да се намери някакво решение за вашето детенце.    Все някой ще чуе и ще ви помогне!  Като чета как сте раждали и как сте напъвали, май трябва да се махнете час по-скоро от тази болница.  Ако пак се наложи спешен екип да търсят... Идете в Токуда, някой беше писал, че имат специални линейки. Правете нещо, Христина!

# 63
  • Мнения: X
Христина написа, че бебчето не може да се транспортира и че от другите болници са казали, че докато е в кома няма какво друго да се направи, за съжаление. Странно е, че отказват поне да дойдат да го прегледат на място. Може би ако те отидат в София да говорят директно с тях...? Не знам, разсъждавам си просто, защото и аз мисля, че в друга болница шансовете му са много по - големи...

# 64
  • Мнения: 852
Неонатологията в Стара Загора е едно от най-добрите неонатологични отд.  в страната , нищо че не е в София.  Имат трето ниво на компетентност, много добре са оборудвани, лекарите са сериозни. Ако е необходимо  и е възможно и безопасно  транспортиране  другаде ,сигурна съм , че ще го направят

# 65
  • Мнения: 10 606
Ако бебето е било в родовия канал и една епизиотомия е можела да реши проблема, ми е странно, че са прибегнали до секцио. Те го избутаха обратно ли това бебе, за да го извадят през разреза за секциото? Не че не е невъзможно да си много тясна, че да не може да излезе, ама пък защо са чакали толкова.
Дано бебо се оправи и да няма последици от раждането, но не оставяй случая така.
Кураж и късмет

Да набутаха го обратно 😭 От 5 и 30 до 6 и 30 напъвах, казаха че ще викат спешния екип, 5 мин се чудеха, кой екип да извикат, от нощната смяна или новия който започва в 7 и 30,релиха да звъннат на този който почва новата смяна, еее те си дойдоха точно за смяната в 7 и 30 с чаша кафе.... А през това време ровенето и скачането отгоре ми продължаваше. 😭😭😭

Стоя и чета с отворена уста... Що за глупост да ти набутат бебето обратно, вместо да направи една епизиотомия!?! Тая направо е за съд! Върви да й търсиш сметка, Хриси! Абсолютно непростимо! Оххх, милия Никола, направо ми причерня като си представих през какво мъчение е минало това дете....! Иде ми да я удуша тая пат*а! Ужассс... Останах без ума и дума... Cry
Детето ти е в ръцете на Мумджиев и най-вече на Господ! Ако ви е писано ще оцелее, обаче как ще оцелее, пак един Господ знае... Но каквото и развитие да има, тая гинеколожка не трябва да оцелее!

# 66
  • Мнения: 3 789
Съжалявам за случилото се, но наистина трябва да дадете гласност на това, не може тази некадърна "лекарка" да продължава да работи по същия малоумен начин.
Прегръдки, стискам палци бебчето да се оправи и да е живо и здраво Sleepy Flowers Hibiscus

# 67
  • Мнения: 63
Съжалявам за случилото се,бременна съм в 34г.с и само като прочетох ме обхвана страх... Дали.ще бъде всичко наред с мен.Дано Господ помогне на бебето Ви.За пореден път се убеждавам,че ако не си платиш никой не ти обръща внимание и не се предприемат   адекватни мерки, а се вайкат лекарите.... Да се молиш всичко да е наред.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Какво се случва, събуди ли се бебчо от комата?

# 69
  • Мнения: 38
Не се е събудил още, нямам нови  новини за жалост😭 чакаме, вярвам че му трябва още време 🙏🙏🙏

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Дано се справи мъника! Вярвам, че ще успее! Те са толкова борбени! Бъдете силни и вярвайте в него!

# 71
  • Мнения: 2 721
И аз се моля за малкото слънчице!! Дано Господ е с него и да му помогне да се събуди !! Бъдете силни и вярвайте в това.. Не мога да опиша мъката ,която почувствах , когато прочетох първият пост.. Има лекари , които трябва да си скъсат дипломите и такива на които изобщо не е трябвало да дават!

И си търсете си правата мила!
😞🍀🍀🍀🍀🍀🙏🏼🙏🏼🙏🏼

# 72
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
С надежда за добри новини следя темата и чета всеки следващ пост. Изпращам на вас и бебчето ви много позитивна енергия. Бъдете силни и давайте любов на бебчо!

А относно раждането, дори не мога да си представя като как се усещате след всичко случило се. Надявам се всичко да бъде наред. Не оставяйте твърде много време нещата безнаказани. Пишете жалба в полицията, пишете до началника на „лекарката”, вземала решения и разкажете всичко, както и докато го помните. С времето някои детайли се забравят, а може да са важни. Тази жена вероятно продължава да води раждания и човешки животи да зависят от „компетентността” ѝ.
Стискам палци всичко да се нареди възможно най-позитивно за вас.

# 73
  • Мнения: 10 606
Да, и аз се замислих... Щях да я питам за кърмата, за възстановяването от операцията... В такива моменти, човек забравя да обърне внимание на себе си...
Хриси, аз вярвам, че ще се събуди! Но това може да стане и след месеци... А, когато това се случи трябва да имаш сила. Аз бих се научила да съхранявам/складирам кърмата. Ако имаш кърма за детенцето ти, когато то се събуди, това ще бъде голяма помощ за него. Кърмата е имунитет, здраве...

# 74
  • Мнения: 923
[/i
Предполагам, че даваш кърма за бебчо. Макар и със сонда, той все пак се храни.
Стискам палци за хубави новини, много скоро!

Общи условия

Активация на акаунт