Сватба 2018 - V-та част

  • 44 595
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Не знам дали сте попаднали на този репортаж за последните тенденции при сватбените рокли и затова го споделям:

https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/video-sabota/kakvi-s … -2018-godina.html

Между другото моята рокля беше от Алегра и мога да кажа, че са добри професионалисти и много отзивчиви Wink

# 16
  • Мнения: 485
Аз съм от Бургас на скоро ходих до ритуалната зала и за сега искат само личната карта на мен и бъдещият младоженец казаха,че на кумовете не ни трябват сега.

# 17
  • София, България
  • Мнения: 3 592
dchalova, ние също сме с изкуствени цветя Simple Smile не ме притеснява изобщо. Нито като символика, нито като изглед.

Вярно пишем много. А не са започнали сватбите ни още Grinning нямам претенции за правене на тема Simple Smile Въпросът е да не прехвърляме 50-та страница, че после няма къде да си пишем, докато не пуснем нова Grinning
 

Ето я роклята на Paloma Fashion от изложението! Жестока е Simple Smile ама не попитах за цена. Много съм загубена Joy
Скрит текст:

Иначе съм съгласна с експертът от видеото. Масово роклите са русалки. Simple Smile Очевидно е модерно. А и белият цвят вече не присъства почти никъде. Което малко ме разочарова. Аз си харесвам класическото бяло, специално за рокля.
Надявах се на изложението да видя някакви аксесоари за прическа, но нямаше почти нищо.

martinova721, кътчето е супер! Ще станах страхотни снимки!

wastedsunset, не се ли притесняваш, че е късно за раздаване на поканите? Имаш ли дата за потвърждение? То си отнема време май раздаването. Поне при мен става бавно, докато видя всички хора да им ги дам. Някои ги давам да ги препредават на роднините.




 

# 18
  • Мнения: 882
Може би сме доста активни, защото остават вече по 3 месеца до първите и точно 4 месеца до моята. Вълнението става все по голямо.  И на мен ми остана да разпечетам поканите и да почнем да ги раздаваме . Трябва бокал и пръстените да вземем както е за тортата да помисля.  Пак никак не е малко , но имам още време . За подаръчетата се чудя дали за мъжете да не направя други. За децата ще има украсени бонбони . Трябва и за бижута да гледам, но в някой магазин за сребро, иначе не знам къде другаде да търся .  Страхотна темичка.  Да ни е честита Heart Eyes благодаря на Sunflower92 и Purple_peanut Blush

# 19
  • Мнения: 1 998
Момичета, аз сега стоя и си мисля едни неща. Много ми хареса идеята на някои от вас да подарят детски книжки на децата, които ще присъстват на сватбата. Аз се замислям също да взема, но се чудя как да преценя какви книжки да избера? Страх ме е да не дам на някое дете книжка, а то да ми каже "Ама аз вече я имам тази" Grinning нали знаете децата колко са искрени, а не ми се иска да им подаря нещо, което вече имат. Не ми се иска и да питам предварително родителите каква книжка да им взема, тъй като искам и за тях да е изненада подаръкът за детето им.

Реших си проблема Grinning
Открих тези книжки и много ми харесаха. Ще поръчам няколко комплекта. Вътре ще има доста приказки и вярвам, че ще се харесат.

https://www.ozone.bg/knijarnica/detski/kolektsiya-prikazna-sakro … torite-softpres/?

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 18:03 от Sunflower92

# 20
  • Мнения: 882
Да това с книжките е добра идея , но при мен децата са 20 но брой . Има та по 2-3 има и на 6-7 има и на по 12-16  години . Определено трябва за различна възраст да мисля книжки и пак да е нещо до 5 лв . Иначе много скъпо ще ми излезне . Frowning1

# 21
  • София
  • Мнения: 22 965
Аз за децата купих едни листи с картинки за оцветяване ( не са книжки) от Джъмбо, които вървяха с моливи. Така хем се занимаваха на място, хем си ги взеха и за вкъщи. И такива шишенца за сапунени балони.  Simple Smile Успяхме да намерим място на една маса, която беше за забвление за децата, там им бях наредила подаръците и имаше балони. Като всяко дете си имаше място и при родителите. Мисля, че всички родители бяха впечатление, до сега явно не им се беше случвало някой да помисли за децата на сватба. Между другото имаше хора, които бяха доста скептични и казваха, че това е излишно и децата няма да се занимават, но ги опровергах.  Simple Smile

# 22
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Аз мисля за дечицата да купя или такива бурканчета като за мед или има едни пак малки бурканчета, но пластмасови и да ги напълня с Бонинон и да ги украся. Simple Smile това с книжките го обмислих сериозно и ми се стори много ангажиращо. Точно защото са на различна възраст. А тези на по 16 изобщо пък никакви бонбони няма да им подарявам хахаххаха то на 16 години нито бонбони, нито книжки иска. Ще бъдат с нормални си подаръчета като за големите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 993
wastedsunset, не се ли притесняваш, че е късно за раздаване на поканите? Имаш ли дата за потвърждение? То си отнема време май раздаването. Поне при мен става бавно, докато видя всички хора да им ги дам. Някои ги давам да ги препредават на роднините.
Ами не, нашата сватба я водят малка (70 души) и повечето са семейства/двойки, които отдавна знаят за датата, така че поканите бяха просто формалност. Simple Smile

Иначе за дечицата аз отдавна съм решила за книжките. Simple Smile Даже съм определила и кои точно, ето едната, например. Много ниска цена, а аз лично като дете обожавах Каралийчев...:
 

За възрастните мисля, че също съм се спряла на финален вариант за подаръчета.

# 24
  • София
  • Мнения: 22 965
Аз мисля за дечицата да купя или такива бурканчета като за мед или има едни пак малки бурканчета, но пластмасови и да ги напълня с Бонинон и да ги украся. Simple Smile това с книжките го обмислих сериозно и ми се стори много ангажиращо. Точно защото са на различна възраст. А тези на по 16 изобщо пък никакви бонбони няма да им подарявам хахаххаха то на 16 години нито бонбони, нито книжки иска. Ще бъдат с нормални си подаръчета като за големите Simple Smile

Помня, че като бях на 15, 16 г бяхме на едно кръщене и се опитаха да ми пробутат една касичка с количка, казах, че предпочитам от подаръците за възрастните.  Joy

# 25
  • Мнения: 1 998
Аз също на по-големите деца няма да давам книжки, то на един тийн нищо не му харесва като цяло Grinning как да ги разбера каква книга ще харесат, те повечето дори не четат, за съжаление, но се надявам мъниците да се зарадват.

# 26
  • Мнения: 13
Здравейте, бъдещи булки. Да се запиша и аз. Нашата сватба ще е на 21.07 в Бургас. За сега сме свършили основната работа - ресторант, фотограф, оператор. Остава ми DJ. Свързахме се със сватбена агенция Диаманти - Бургас и през тях запазих горе-изброените, като още не съм се срещала с тях лично, защото сме в София, но скоро смятам да отскоча до Бургас и да свърша и това. Днес и аз бях на сватбеното изложение и да ви кажа ме хвана пред-сватбена треска, като се замислих колко още работа има. Smile Успокоявам се, че имаме време и по-спешните решения вече сме ги взели.

# 27
  • Мнения: 119
Момичета аз имам въпрос относно документсцията.Ние нали ще сключваме граждански изнесен на мястото и трябва да подаден молба до въпросната община.Към молбата копие на лични карти на нас и на кумовете и кръщелни(??) какво ще рече кръщелни?Акт за раждане или нещо от кръщенето им?тъй като ние няма да правим там църковен и се зачудихме...И стана на въпрос после ,че кума и кумата нямали документи ,че са кръстени 😣

# 28
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Може би става въпрос за акт за раждане, но дори и тях не би трябвало да ви искат. А пък със сигурност не е кръщелно от църква 😂
Най-добре се обади да попиташ.
Но според мен само личните карти трябват Simple Smile

Иначе май и нашата декларация е същата. Не съм я гледала обстойно. Мааалко по-съкратена е. Нямаме места за данните на кумувете, трябва да ги напишен отзад 😆 

# 29
  • Мнения: 319
Запис в новата тема!

Някой да знае дали има златни свещници в Джъмбо и на каква цена?

Например:

Общи условия

Активация на акаунт