Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 656
  • 896
  •   1
Отговори
# 135
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Момичета да питам , още ли има проблем с поръчките от Гросери. Намислила съм да поръчам памперси.

# 136
  • Мнения: 166
Мъжките обувки отговарят ли на номерата ?

# 137
  • София
  • Мнения: 522
Здравейте, направих поръчка чрез превозвач, но не съм видяла че в сайта на превозвача пише че приемат поръчки от 10 до 16. Сега получих имейл от Джордж че поръчката ще е доставена между 7 и 9 и искам да доплатя за поръчка в определен час но не мога да намеря такава опция. Има ли такава възможност или да чакам да видя какво ще стане?

# 138
  • Мнения: 25
Момичета, от вчера имам проблем със сайта на George. Отивам се да влезна и ми изписва тази грешка: unexpected end of JSON input

И през телефон и лаптоп все едно и също....

# 139
  • Варна
  • Мнения: 211
Виждате ли намалението -20% на бебешкото,сутринта в 10ч ми го имаше сега е махнатО от кошницата....

# 140
  • Мнения: 4
Сайта отваря ли се при вас?

# 141
  • Мнения: 1 731
При мен не се отваря

# 142
  • Мнения: 25
Не се отваря.

# 143
# 144
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
При мен не се отваря от доста време. Върти, върти и нищо не зарежда. Поне от 2-3 седмици е така.

# 145
  • Мнения: 166
При мен зарежда, даже пуснах поръчка в четвъртък

# 146
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756

И при мен дава грешка,влизам през този линк ,но регистрирам ли се в профила и ме изнвърля ... Адресът ми в Англия е на Габиели,ако има значение ...

# 147
  • София
  • Мнения: 23 165
При мен вече работи, ползвам на телефон.
Вчера се ооитваше да отвори сайта с глобал отпред, но излизаше грешка. По някое време вече се отваряше, влезнах, смених държавата и вече си отварям английския без проблем. Адресите са ми на габиели и ггбг, български не съм въвеждала.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 1 841
През телефона как сменяте държавата?

# 149
  • София
  • Мнения: 23 165
При мен се появява на мястото на кошницата като съм си в профила.

Общи условия

Активация на акаунт