Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 653
  • 896
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 489
Някой да е поръчвал скоро от асда гросери, че май се мъчат да отбият българските клиенти.

# 841
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Асда гросъри ми дава от вчера, че не доставя временно до адреса на Габиели. Кой превозвач мога да ползвам друг за Пловдив? Благодаря
Аз съм поръчвала с Kd shoping.

# 842
  • Мнения: 26
Онзи ден канселираха ордъра. Вчера го пуснах пак и сега пак го канселираха... Явно и те не искат да пращат до фирмени адреси като Теско вече... Някой да е имал успех вчера или днес?

# 843
  • Мнения: 3 253
Аз на намалението на бебешко пуснах поръчка - миналата неделя.

# 844
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Онзиден поръчах, вчера ми пратиха мейл, че ми е изпратена поръчката. Габиели ползвам като превозвач, плащам с Пейпал. Но не от гросъри-то. Там знам че има проблеми.

# 845
  • Мнения: 6 948
Сега видях, че Габиели са обявили нов адрес за поръчки от Гросъри

# 846
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Сега видях, че Габиели са обявили нов адрес за поръчки от Гросъри

По принцип съм съгласна да плащам някой лев отгоре за това, че слагат покупките ми в кашон, но 25лв, ми се струват много. Направих си калкулиране ако пращам до превозвач с офис София и ми пращат по Еконт ще ми струва макс 16лв за 10кг. кашон приблизително.

# 847
  • Мнения: 10 452
Гапко в София от години имат такава такса.
ГГБГ също са с индустриален адрес, скоро и там ще ги отрежат - ако тях имаш предвид. Малко да се пренасочи трафика само и ще стане пак така...

# 848
  • Мнения: 6 948
Не поръчвам от там и нямам представа изгодно ли е, просто споделям.

# 849
  • Мнения: 3 137
Какво си поръчвате от гросъри-то?

# 850
  • Мнения: 10 452
Какво си поръчвате от гросъри-то?
И кълнове съм поръчвала Simple Smile идват ми свежи Simple Smile))
Иначе съвсем от всичко съм пробвала, от козметика до чипсове... Боб в консерва, лекарства, памперси като бяха бебета, бонбони и всичко сладко.. Торта за РД в яслата от там взех преди 5 години, че искаха пакетирана, а в Аздата имаше чудесно Кити за 6 лири..
Само месо прясно не съм и яйца Simple Smile
Понякога ми подаряват пакет тоалетна хартия, като нацъкам повече почистващи препарати Simple Smile)
Наред като в наш магазин.

# 851
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Гапко в София от години имат такава такса.
ГГБГ също са с индустриален адрес, скоро и там ще ги отрежат - ако тях имаш предвид. Малко да се пренасочи трафика само и ще стане пак така...

Да тях погледнах като превозвач с добри отзиви. Нямам регистрация там, но нищо не ми пречи да се регистрирам и пробвам. Дори вкарах адреса им в Асда гросери дава ми, че доставят веднъж на ден в определен час между 10 и 14ч. Аз също пазарувам консерви риба тон, тика масала, козметика, шампоани, балсами, дездоранти, сладички работи, препарати, перилни и хигиенни. Дори веднъж пробвах и сирене Бри и майонеза, нямаше проблем Hug

# 852
  • Мнения: 3 096
Момичета, в България ли сте с тези торти и кълнове? Grin

# 853
  • Мнения: 10 452
Съвсем да Simple Smile

# 854
  • Мнения: 1 221
И аз имам проблем с гросърито Sad вече 3 седмици ми отказват доставките. Пускам поръчка, запазваю час за доставка и в деня на доставката пишат че  ордерът и отказан...

Общи условия

Активация на акаунт