Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 426
  • 896
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 211
Здравейте!
Моля за малко помощ. Миналата седмица пуснах поръчка към Асда и бях таксувана с цялата сума за всичко в кошницата. Обаче са доставили само 2 продукта за 19 паунда, а цялата поръчка беше 166 паунда. Пиша им 3ти ден да ги питам как и кога ще възстановят сумата, обаче нямам никакъв отговор. Дали няма да я приспаднат от следваща поръчка, което принципно не е редно ,защото това може да ми е първа и единствена поръчка от тях и следваща може и  да няма? Дали нещо не се правят на разсеяни???
Някой да се е сблъсквал с подобен казус?

Аз съм се сблъсквала с изцяло сгрешена поръчка. Получих поръчка , която не е моята. След това по телефон се свързах с тях , върнах поръчката с БГ пощи и след това ми върнаха сумата по картата. Отне мотане 2 седмици , но всичко си получих.
Най-добре да звъннете по телефона

 #Crazy леле леле. ..ще ги зачакам още малко и ще звъня.
Всъщност май сумата само е блокирана, защото в други случаи е пишело "Плащане на ПОС Асда...и т.н"

Сумата за получените артикули виждате ли я осчетоводена?Дали е само блокирана и до коя дата могат да ви кажат веднага във вашата банка.

# 106
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Ще ви върнат парите, не се притеснявайте. Аз направих поръчка в неделя, тази сутрин имам мейл с който ме уведомяват за изчерпан продукт и връщат парите.
Здравейте!
Моля за малко помощ. Миналата седмица пуснах поръчка към Асда и бях таксувана с цялата сума за всичко в кошницата. Обаче са доставили само 2 продукта за 19 паунда, а цялата поръчка беше 166 паунда. Пиша им 3ти ден да ги питам как и кога ще възстановят сумата, обаче нямам никакъв отговор. Дали няма да я приспаднат от следваща поръчка, което принципно не е редно ,защото това може да ми е първа и единствена поръчка от тях и следваща може и  да няма? Дали нещо не се правят на разсеяни???
Някой да се е сблъсквал с подобен казус?

Аз съм се сблъсквала с изцяло сгрешена поръчка. Получих поръчка , която не е моята. След това по телефон се свързах с тях , върнах поръчката с БГ пощи и след това ми върнаха сумата по картата. Отне мотане 2 седмици , но всичко си получих.
Най-добре да звъннете по телефона

 #Crazy леле леле. ..ще ги зачакам още малко и ще звъня.
Всъщност май сумата само е блокирана, защото в други случаи е пишело "Плащане на ПОС Асда...и т.н"

Сумата за получените артикули виждате ли я осчетоводена?Дали е само блокирана и до коя дата могат да ви кажат веднага във вашата банка.

# 107
  • Мнения: 396
Има ли някой , който получава фактури за фирмата си от Асда или от някой друг английски сайт ?

# 108
  • Мнения: 1 429
Момичета,защо като тръгна да си въвеждам адреса и не ми отваря държавите и не мога да си завърша регистрацията.Пробвам няколко пъти вече,не става

# 109
  • Варна
  • Мнения: 211
Момичета,защо като тръгна да си въвеждам адреса и не ми отваря държавите и не мога да си завърша регистрацията.Пробвам няколко пъти вече,не става
В global.asda.com.ли го правите?

# 110
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Само да напиша - върнах някои неща към Асда - дрехите имат 100дни интервал за връщане,моите си бяха нови с етикет,но не ми паснаха размерите и не исках да ги държа. До 2кг в пощата ми взеха 32лв,Асда не поемат парите за връщане,но нямаше проблеми с връщането на сумите за самите покупки.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 211
Само да напиша - върнах някои неща към Асда - дрехите имат 100дни интервал за връщане,моите си бяха нови с етикет,но не ми паснаха размерите и не исках да ги държа. До 2кг в пощата ми взеха 32лв,Асда не поемат парите за връщане,но нямаше проблеми с връщането на сумите за самите покупки.
Тази цена е за препоръчана нали?

# 112
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Само да напиша - върнах някои неща към Асда - дрехите имат 100дни интервал за връщане,моите си бяха нови с етикет,но не ми паснаха размерите и не исках да ги държа. До 2кг в пощата ми взеха 32лв,Асда не поемат парите за връщане,но нямаше проблеми с връщането на сумите за самите покупки.
Тази цена е за препоръчана нали?

Да,с номер за проследяване (който аз проследих само в БГ,явно после Royal Mail им слагат други товарителници и не виждах проследяването ) . От изпращането на пакета до получаването на сумата беше около 20дни . Това е адресът за връщане:

 ASDA George
PO Box 9564
Newark, NG24 9GF
United Kingdom

И описвам нещата в този формуляр:
http://direct.asda.com/on/demandware.static/-/Sites-ASDA-Library … %20NEW%202015.pdf 

Product ID гледах в Пейпал акаунта ми - имат едни 6-7 цифрени номера,понеже самите фактури не ги пазех.

# 113
  • Мнения: 1 429
Момичета,защо като тръгна да си въвеждам адреса и не ми отваря държавите и не мога да си завърша регистрацията.Пробвам няколко пъти вече,не става
В global.asda.com.ли го правите?
Ами не,в George го правя.От това ли се получава така?

# 114
  • София
  • Мнения: 1 070
Момичета кой номер бодита за новородено поръчвате ? First size ми се струва малък..

# 115
  • Мнения: 18 395
Зависи от новороденото. Моето се роди 48 см. и си носеше първия размер два месеца.

# 116
  • Мнения: 1 555
Здравейте, някой скоро поръчвал ли е памперси от Асда и с кой превозвач ? Колко ви излиза услугата като кг/бр.памперси ?

# 117
  • Мнения: 1 555
Момичета кой номер бодита за новородено поръчвате ? First size ми се струва малък..
Вземи си стандартен 0-3м според мен.

# 118
  • Мнения: 4 021
Момичета кой номер бодита за новородено поръчвате ? First size ми се струва малък..
Вземи си стандартен 0-3м според мен.
Аз взех 0-3

# 119
  • Мнения: 1 179
Аз поръчах и First Size, и от 0-3 м. Не знам как ще се роди.. Едно казват на ехографа, друго излиза накрая.
От First Size не съм прекалявала - един комплект бодита (мисля 7 бр. в опаковка) и два комплекта пижами (по 3 бр. в опаковка). Искам да му стоят добре и затова поръчах и от този размер за всеки случай.
Иначе много ми харесва качеството на метерията.

Общи условия

Активация на акаунт