Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 488
  • 896
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 467
Кога се предполага, че ще е следващото намаление?

# 166
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Има намаление на някои неща, но е още по категории.

# 167
  • Мнения: X
А има ли опция да ми изпращат всички артикули заедно, дори да е със закъснение? Последната ми пратка с 5-6 неща са я разделили на 3 отделни, което е много по-неудобно за взимане от превозвача.
А как става обединяването на поръчка с асда? На мен ми иска нов акаунт.

# 168
  • Мнения: 49
Искам да поръчам памперси над 10кг като товар и искам да ползвам директна доставка до България с DHL, но въпросът ми е - тя фиксирана ли е като сума? Може ли директа от асда гросърис? Колко е? Или зависи от теглото на нещата? Извинявайте за глупавите въпроси, но тепърва искам да поръчам.

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 07:48 от Мъфинка

# 169
  • Мнения: 5
Сега видях новата тема. Писах в старата, ама ще питам и тук, че доооста се пообърках 😆. Директната поръчка до България чрез borderfree. Доволни ли сте, проблеми някакви? Скоро ще поръчвам, но досега само с превозвач, но сега сме 3ма и предпочитам директна. Споделете моля мнения и впечатления.

# 170
  • Мнения: 5 597
Колички и едри предмети дали сте получавали с директна доставка?

# 171
  • София
  • Мнения: 1 070

И аз имам този проблем.Сега получих имейл,
че между 14 и 18ч. ще се достави а Габко са до 16:30... Писах им на George, но неможело да определяш час за доставка 

Здравейте, направих поръчка чрез превозвач, но не съм видяла че в сайта на превозвача пише че приемат поръчки от 10 до 16. Сега получих имейл от Джордж че поръчката ще е доставена между 7 и 9 и искам да доплатя за поръчка в определен час но не мога да намеря такава опция. Има ли такава възможност или да чакам да видя какво ще стане?

# 172
  • Мнения: 3 213
Момичета, аз ли бъркам или преди имаше безплатна доставка до адрес в Англия за сума над 50 паунда в Джордж ? А сега не виждам такъв бонус. Сложих в кошницата артикули за над 65 Паунда и пак ми начислява доставка.

# 173
  • София
  • Мнения: 23 164
Скоро не помня да е имало безплатна доставка за сума над 50.

# 174
  • Мнения: 3 213
Скоро не помня да е имало безплатна доставка за сума над 50.

Значи бъркам с друг сайт. Rolling Eyes

# 175
  • Мнения: 4 028
Скоро не помня да е имало безплатна доставка за сума над 50.
Теско имат
Значи бъркам с друг сайт. Rolling Eyes

# 176
  • София
  • Мнения: 1 070
Може ли някой да ми помогне. Направих поръчка, дадох адреса на Габко. Изтеглиха пари, всички артикули бяха налични и ги предадоха на куриерите от Хермес. Изрично им посочих часове за доставка тъй като склада на Габко е с определено работно време. От вчера в сайта на Хермес седи статус Delivered to reception, но от Габко нямам имейл, че е получен пакет с моето име и ИД номер. Писах на Хермес щели да проверят случая до 24часа и да ми върнат имейл и ме питаха дали все пак мота да проверя дали е приета на рецепция.
На някой случвало ли му се е такова нещо, понеже на мен ми е първа поръчка и не съм особено запозната.
Благодаря!

# 177
  • Мнения: 751
Ако имате номер за проследяване от Хермес, може да го пуснете в системата на Габко, за да проверите дали пакетът е при тях.

# 178
  • Мнения: 18
Здравейте, според вас скоро ще има ли намаление на детските дрешки?

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
И аз това се чудя 🤔 набялязала съм някои неща, но ми се ще да пуснат още малко нови дрешки. От едно известно време има голям застои откъм нова стока

Общи условия

Активация на акаунт