Избор/Мнение за комбинирана пералня със сушилня?!

  • 57 253
  • 767
  •   1
Отговори

Анкета

от кой модел комбинирана пералня със сушилня сте доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 21
Здравейте на всички! Четох четох из форума нооо така и не успях да намеря тема в която да пишат само избор/мнение за пералня със сушилня без да ''разтягаме локум'' както е в повечето теми които четох. Аз искам да ми кажете конкретно от коя машина/модел сте доволни! Благодаря за отговорите!

стара тема

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 14:23 от bubanka

# 1
  • Мнения: 40 281
Здравейте на всички! Четох четох из форума нооо така и не успях да намеря тема в която да пишат само избор/мнение за пералня със сушилня без да ''разтягаме локум'' както е в повечето теми които четох. Аз искам да ми кажете конкретно от коя машина/модел сте доволни! Благодаря за отговорите!

АЕГ с термопомпа, по-скъпата версия с 1600 оборота центрофуга. По-ясно от това не мога Grinning

https://www.aeg.bg/laundry/laundry/washer-dryers/free-standing-w … -dryer/l9wbc61b2/

# 2
  • Мнения: 21
Здравейте на всички! Четох четох из форума нооо така и не успях да намеря тема в която да пишат само избор/мнение за пералня със сушилня без да ''разтягаме локум'' както е в повечето теми които четох. Аз искам да ми кажете конкретно от коя машина/модел сте доволни! Благодаря за отговорите!

АЕГ с термопомпа, по-скъпата версия с 1600 оборота центрофуга. По-ясно от това не мога Grinning

https://www.aeg.bg/laundry/laundry/washer-dryers/free-standing-w … -dryer/l9wbc61b2/


Благодаря за точния и ясен отговор! Точно това исках! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 687
АЕГ без термопомпа 8/4 кг. Хипер доволна съм.

# 4
  • Мнения: 21
АЕГ без термопомпа 8/4 кг. Хипер доволна съм.


може ли да кажете точния модел на АЕГ?

# 5
  • Мнения: 38
BOSCH WVH28420BY
Като цяло е добра, но има някои дребни неща, които дразнят и донякъде развалят доброто впечатление. Добре, че офертата беше много изгодна, та да не ме е яд сега, че съм я взел.
И между другото, в анкетата има две грешки: BOSCH  и Hotpoint Ariston са написани грешно.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 199
Candy Alise 10+6 kg
Сега не мога да напиша модела, че работи.

# 7
  • Мнения: 785
Благодаря за новата тема.

Аз не мога да препоръчам кой е най-добрия комбиниран уред. Моят уред пере много добре и съм супер доволна, но от функцията сушене не съм особено доволна. Има само две програми - интензивно и по-слабо сушене. На интензивното сушене (което използвам само за спално бельо и хавлии) чаршафите излизат много намачкани (може би препълвам барабана).

# 8
  • Мнения: 11 437
AEG L9WBC61B, термопомпа. Пране 10кг./сушене 6 кг. Повече от доволна.
За протола: преди нея винаги съм била с отделни уреди.

# 9
  • Мнения: 2 687
АЕГ без термопомпа 8/4 кг. Хипер доволна съм.


може ли да кажете точния модел на АЕГ?

От серията L7. Моят модел е немски, затова не го пиша директно.

# 10
  • Мнения: 862
ELECTROLUX EW9W249W, с термопомпа. Много добре изпира и изсушава. Наистина съм доволна. Simple Smile

# 11
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Благодаря за темата! Аз също съм с АЕГ с термопомпа, скъпия модел. Суших тази нощ на пълна програма ЕКО, пране+сушене, за първи път излязоха сухи напълно. Аз изглежда все слагам кратки програми на сушене, но за по-малко от 3 часа не се изсушават и това е.

# 12
  • Мнения: 40 281
Благодаря за темата! Аз също съм с АЕГ с термопомпа, скъпия модел. Суших тази нощ на пълна програма ЕКО, пране+сушене, за първи път излязоха сухи напълно. Аз изглежда все слагам кратки програми на сушене, но за по-малко от 3 часа не се изсушават и това е.

А защо сушиш за време? Аз винаги го пускам автоматично и колкото, толкова.

# 13
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Автоматично след прането, или отделно?

# 14
  • Мнения: 40 281
Автоматично след прането, или отделно?

Не схващам точно въпроса, но аз първо пера. После оправям дрехите (ако има усукани, нещо влязло в  друго нещо и т.н.) вадя топката от препарата, слагам топки за сушене и пускам да се суши на автоматично време. Първо светват там три часа и половина, но накрая всички става за около два часа. Никога не пера - суша на конвейр, с едно пускане.

Общи условия

Активация на акаунт